Balustrady

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Balustrady

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 06:58

Cześć wszystkim ;) Mam pewien dylemat i zastanawiam się czy bylibyście w stanie coś mi doradzić. Chciałabym zamontować na moim balkonie balustrady ale nie mogę się zdecydować które rozwiązanie będzie najlepsze szklane balustrady czy może nierdzewne. Wiem że te ze stali nierdzewnej są praktyczniejsze ale strasznie podobają mi się te szklane - widziałam takie u kuzynki na tarasie i wciąż mam ten widok przed oczami ;)
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Balustrady

Postprzez Jafra » 1 lip 2022, o 12:12

Mi się bardzo podobają balustrady modułowe, takie jak ma w ofercie firma Alu Fusion - https://alufusion.pl/. Moja siostra jak kupiła mieszkanie, to własnie takie balustrady mają na balkonie i naprawde super one wyglądają i są bardzo funkcjonalne. Ponieważ sama myślałam o wymianie starych balustrad u siebie, to się trochę zorientowała w temacie. Firma współpracuje głównie z dużymi odbiorcami - deweloperzy, firmy budowlane, itp. Jesli osoba prywatna chce coś ich, to najlepiej szukać dystrybutora ich produktów u siebie w okolicy.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bertramnitro, Chwastek, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher