ANTYKONCEPCJA

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez alex17941 » 12 lut 2012, o 21:48

my preferujemy prezerwatywy ponieważ nie mamy możliwości regularnie badź często uprawiać seksu a po za tym ja troche obawiam się tabletek :swing
alex17941
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 21:14

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez alex17941 » 12 lut 2012, o 21:50

mam małą prośbę.prosze o pomoc i wypowiedzenie się w temacie rodzice a seks
alex17941
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 21:14

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez she336 » 18 lut 2012, o 18:50

Proszę o poradę. Moje zabezpieczenie z facetem to prezerwatywy i nie chciałabym czegoś innego jak na razie. Kochamy się rzadko, bo mało się widzimy i chcę być spokojniejsza przy tej metodzie. Pierwsza obawa to ta, że w prezerwatywie i tak są otworki przez które podczas seksu mogą przedostać się plemniki... Co o tym myślicie? :( Czy jeżeli będziemy mieć gumkę, wyjdzie przed wytryskiem i będziemy się kochać w prawdopodobnych dniach niepłodnych to jest jakaś szansa ciąży? Mam na myśli czas np. przed okresem, dobrze myślę? W jakim czasie najlepiej, przed okresem czy po?

Kolejne pytanie - Czy komuś kiedyś pękła prezerwatywa?
she336
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez dzo » 18 lut 2012, o 19:01

w prezerwatywie nie ma żadnych otworków !!! kto Ci takich bzdur naopowiadał ?

i tak zdarza się, że gumki pękają ale to jest rzadkość ;)
dzo
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez she336 » 19 lut 2012, o 21:52

Na takich zajęciach się dowiedziałam, że są niewidoczne otworki w materiale prezerwatywy przez, które plemniki mogą(a nie muszą) się dostać...

Poczytaj - http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul. ... tykulu=559

" Plemnik ma w najszerszym miejscu 3 um, czyli o 2 um mniej od przeciętnego mikropora w prezerwatywie. Z tego powodu zdarza się, że plemnik przechodzi przez ten mały otwór. W sytuacji, kiedy kobieta znajduje się w okresie płodnym może dojść do poczęcia dziecka. Dane austriackie podają, że poczęcie w takim przypadku zdarza się 3 parom, a badania angielskie, że 6-19 parom na 100 par rocznie systematycznie stosujących prezerwatywy. Statystyczna zawodność kondomu jest tym większa, im młodsi ludzie go stosują. "
she336
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez dzo » 19 lut 2012, o 22:08

to są jakieś pierdoły

od 4 lat używamy tylko prezerwatyw i żadnej ciąży przez to nie było
dzo
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez katarzyna95 » 20 lut 2012, o 04:08

witam. z moim facetem współżyjemy dość regularnie i często.. ostatnio mi powiedział, że będę musiała w końcu zacząć zażywać tabletki anty.. nie wiem czemu, ale mój pierwszy odruch na takie coś to NIE! .. zaczęłam się w sumie zastanawiać nad ty.. chciałabym sie dowiedzieć jakie są skutki uboczne zażywania tabletek i wgl ja najwięcej na ich temat..
katarzyna95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 03:53

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Łucja1111 » 6 mar 2012, o 14:34

Mam do sprzedania 1 opakowanie ellaone, cena 150 zl
Łucja1111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:29

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez finezja » 11 mar 2012, o 18:23

My stosujemy prezerwatywy.Ale zastanawiam czy nie wrócić do tabletek.Mam prawie 40 lat.i nie wiem do jakiego wieku można wogóle stosować tabletki.?
finezja
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 mar 2012, o 15:47

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez lover3 » 23 mar 2012, o 18:50

Ja stosuję yasminnele (tabletki) i jest wszystko w porządku, wcześniej brałam kontracept i było tragicznie, w między czasie stosowaliśmy prezerwatywy :evil: ale jak na dzień dzisiejszy nigdy więcej!!! Podziwiam pary, które bez żadnych problemów je stosują.
lover3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 17:58

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Lily of the Valley » 6 kwi 2012, o 15:25

Biorę tabletki Cilest i nie narzekam.

katarzyna95 napisał(a):witam. z moim facetem współżyjemy dość regularnie i często.. ostatnio mi powiedział, że będę musiała w końcu zacząć zażywać tabletki anty.. nie wiem czemu, ale mój pierwszy odruch na takie coś to NIE! .. zaczęłam się w sumie zastanawiać nad ty.. chciałabym sie dowiedzieć jakie są skutki uboczne zażywania tabletek i wgl ja najwięcej na ich temat..


Skutki uboczne moga byc rozne i poki nie sa grozne, nie ma sie co przejmowac. Organizm kazdej kobiety jest rozny i nie da sie powiedziec, jakie skutki uboczne bedziesz miala i czy w ogole. Ja przez pierwszy tydzien stosowania tabletek mialam plamienia w postaci zoltej wydzieliny, jednak po niedlugim czasie ustapily. Dzieki czestym myciu okolic intymnych, w tym czasie zakladalam wkladki. Ginekolog przed przepisaniem tabletek powinien przeprowadzic badania krwi, aby sprawdzic, czy nie jestes uczulona na konkretne tabletki... Najlepiej udac sie do zaufanego ginekologa, zasiegnac opinii w internecie na temat danego lekarza lub popytac znajomych. Dobry ginekolog przepisze Ci tabletki, ktore sa dla Ciebie najodpowiedniejsze. Przed zastosowaniem tabletek koniecznie przeczytaj dolaczona recepte, by byc dobrze poinformowana...


Jak na razie widze same plusy stosowania tabletek, miesiaczke mam skapa i moge dzieki temu kochac sie z moim mezczyzna, gdy przyjdzie nam ochota. Nie taki diabel straszny, jak go maluja, jednak wszystko zalezy od gina oraz, rzecz jasna, organizmu.

Probowalam kochania sie z prezerwatywa, jednak mi i mojemu mezczyznie nie spodobalo sie. Metoda antykoncepcji jest sprawa osobista, nalezy ja dobierac wg wlasnych upodoban.
Lily of the Valley
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez karoolajna1994 » 25 kwi 2012, o 16:00

cześć. strasznie się boję że jestem w ciąży ... miałam okres wcześniej niż powinnam o 3 dni był słabszy i w ogóle ... pojawiło mi sie chyba przebarwienie na skórze od pępka w dół taka linia i to mnie przeraziło ... trochę więcej jem ... czy mogę być w ciązy ??
moze tu mi pomożecie ;c

Staraj się nie dublować swoich postów ;). - Lily

Ostatnio edytowano 26 kwi 2012, o 10:57 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
karoolajna1994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 kwi 2012, o 15:48

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 12:00

Ja prezerwatywy
nina19
 

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez kluskaaaaa » 9 sie 2012, o 18:05

odsprzedam tabletki antykoncepcyjne ARTIZIA
odpowiednik HARMONETu LOGESTu I KONTRACEPTu
po 22 zł są to normalne tabletki z aptek w pudełkach z ulotkami, mam zapas
można odebrać osobiście, mogę też wysłać

kontakt : pink_us@vp.pl
ogłoszenie ważne co najmniej do końca roku 2012
kluskaaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:54

Re: ANTYKONCEPCJA

Postprzez Mata » 4 lip 2022, o 10:09

Lekarze z różnych przyczyn nie wystawiają czasami antykoncepcji awaryjnej i jeżeli masz z tym problem to można się odwołać do e-recepta. net/tabletka-dzien-po. Wszystko da się załatwić teraz online.
Mata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7 cze 2022, o 13:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]