Bieganie czy rower na odchudzanie?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Bieganie czy rower na odchudzanie?

Postprzez Magento » 24 mar 2022, o 20:24

Jak dla mnie to jazda na rowerze jest dużo przyjemniejsza od biegania. Staram się codziennie wybrać przynajmniej na krótką przejażdżkę. Mam świetny rower, który zakupiłem w sklepie https://mocnerowery.pl/rowery-elektrycz ... ro-dh.html. Dobry sprzęt to podstawa.
Magento
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 mar 2022, o 20:22

Re: Bieganie czy rower na odchudzanie?

Postprzez rogatka » 20 cze 2022, o 14:37

Poczytajcie o platformie do ćwiczeń Icaros Cloud albo modelu Cloud 360. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełny trening ciała w domu, w mieszkaniu oraz grupowe treningi na siłowni dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Bieganie czy rower na odchudzanie?

Postprzez paatka23 » 24 cze 2022, o 12:10

Dla mnie najlepsza jest joga, daje harmonię dla organizmu i dba o całe ciało, dlatego chodzę na nią z KobietyPro.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Bieganie czy rower na odchudzanie?

Postprzez reginald.quigley » 4 lip 2022, o 15:57

Czy aktywność fizyczna może być przyjemna? Oczywiście, że tak. W końcu wystarczy tylko zdecydować się na jazdę na rowerze. Oczywiście nie wystarczy tylko zakup pierwszego lepszego roweru, bo rodzajów i modeli jest tak wiele, że można dojść do wniosku, że ma się „rowerowy zawrót głowy”.

Avatar użytkownika
reginald.quigley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bieganie czy rower na odchudzanie?

Postprzez kornelka » 28 lut 2023, o 09:29

imo najlepiej robić zróżnicowane ćwiczenia. Ja biegam, jeżdżę na rowerze, rolkach, ćwicze callanetics w domu i jogę. Najlepsze efekty są jak się angażuje każda partię ciała
kornelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 23 lut 2023, o 13:49
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]