Wypożyczenie ekspresu do kawy na imprezę

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Wypożyczenie ekspresu do kawy na imprezę

Postprzez ewelonkax » 16 maja 2022, o 14:51

Cześć :) Czy wiedziałyście, że istnieje możliwość wypożyczenia ekspresu do kawy ? Ja ostatnio skorzystałam z takiej opcji dzięki https://wypozyczalniaekspresow.pl/. Polecam wszystkim osobom, które organizują większą imprezę a nie posiadają w domu własnego ekspresu :) Mnie bardzo pomógł w dniu komunii mojej córki :) Nie musiałam cały czas stać przy czajniku i czekać aż zagotuje się woda :) Za to goście mieli pyszną kawkę z ekspresu :)
ewelonkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 10:27

Re: Wypożyczenie ekspresu do kawy na imprezę

Postprzez Zbigniew Zientek » 7 lip 2022, o 19:53

ewelonkax napisał(a):Cześć :) Czy wiedziałyście, że istnieje możliwość wypożyczenia ekspresu do kawy ? Ja ostatnio skorzystałam z takiej opcji dzięki https://wypozyczalniaekspresow.pl/. Polecam wszystkim osobom, które organizują większą imprezę a nie posiadają w domu własnego ekspresu :) Mnie bardzo pomógł w dniu komunii mojej córki :) Nie musiałam cały czas stać przy czajniku i czekać aż zagotuje się woda :) Za to goście mieli pyszną kawkę z ekspresu :)


To musicie też wiedzieć, że będziecie mieć problem z odzyskaniem kaucji 500zl. Ekspres zwrócony w całości, bez zastrzeżeń, wystawiona faktura korygująca, z której wynika, że kaucje powinni zwrócić najpóźniej - i tu wskazana data. Według ich własnego regulaminu jest to okres maksymalnie dwóch tygodni od daty zwrotu ekspresu. Oba terminy grubo przekroczone. Z rozwiązaniem problemu kierują do księgowości, która po prostu odrzuca połączenia, no sobie nie pogadacie. Fajnie, prawda? Profesjonalna firma z nieprofesjonalnym podejściem. Jeśli chcecie się użerać, to oczywiście polecam, jeśli nie, to radzę omijać szerokim łukiem.
Zbigniew Zientek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lip 2022, o 19:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron