Operacja biustu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Operacja biustu

Postprzez patrycja777 » 19 sty 2012, o 17:19

Hej czy któraś z Was ma może za sobą operację plastyczną biustu? Jeśli tak to jaki zabieg, podniesienie czy powiększanie, możecie powiedzieć coś na ten temat, czy warto zaryzykować?
patrycja777
 

Re: Operacja biustu

Postprzez Olka45 » 27 kwi 2012, o 10:48

Ja mam za sobą powiększanie biustu własnym tłuszczem .Moim zdaniem to metoda bezpieczna i nie ryzykowna w porównaniu z powiększeniem operacyjnym i silikonami. Tylko jedna lekarka to robi w Polsce taką metodą - Monika Grzesiak z Warszawy .Naprawdę jest świetna i można jej zaufać .Jestem teraz zadowolona ze swojego wyglądu .
Olka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 10:30

Re: Operacja biustu

Postprzez poziomkaa » 27 kwi 2012, o 10:50

Czyli że np. biorą Ci trochę tłuszczyku z biodra i przeszczepiają do piersi?
poziomkaa
 

Re: Operacja biustu

Postprzez Olka45 » 27 kwi 2012, o 12:25

Tak dokładnie ....:-) Więcej możesz się dowiedzieć tutaj : http://www.rekonstrukcjapiersi.com.pl/ .Naprawdę warto .
Olka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 10:30

Re: Operacja biustu

Postprzez kukilka » 1 maja 2012, o 09:12

A czy ten tłuszcz w piersi się równomiernie rozkłada? Bo te zdjęcia nie wyglądają zachęcająco...
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Operacja biustu

Postprzez Olka45 » 8 maja 2012, o 13:40

kukilka napisał(a):A czy ten tłuszcz w piersi się równomiernie rozkłada? Bo te zdjęcia nie wyglądają zachęcająco...


tak- wszystko równo i ładnie:D
Nosi się 2 tygodnie po zabiegu taki specjalny jakby stanik który pomaga się piersi ładnie ukształtować. Moje są idealne:D
A zdjecia... Już patrze ...

Pewnie nie podoba ci się bo tam masz przykłady piersi z problemami - jedne z jakąś chorobą, jedne z silikonami co te brzegi implantu takie strasznie widoczne - mnie to to się właśnie nie podoba , no i piersi po radioterapii i usunięciu guzka - ale te zdjecia po zabiegu już są wg mnie ok, no znacznie lepsze
To faktycznie nie wygląda dobrze ale ja jak widzę że nawet 'takie" zniekształcone piersi tą metoda można poprawić i uzupełnić to super że jest coś takiego co kobietom może tak pomóc
a my tu o powiększeniu gadamy ....
Olka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 10:30

Re: Operacja biustu

Postprzez kukilka » 5 cze 2012, o 09:22

Nie no, jasne :) Ale pytam, bo mnie ten zabieg zainteresował, sama rozważam skorzystanie :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Operacja biustu

Postprzez jadwinia » 2 lut 2013, o 21:00

Olka45 napisał(a):Ja mam za sobą powiększanie biustu własnym tłuszczem .Moim zdaniem to metoda bezpieczna i nie ryzykowna w porównaniu z powiększeniem operacyjnym i silikonami. Tylko jedna lekarka to robi w Polsce taką metodą - Monika Grzesiak z Warszawy .Naprawdę jest świetna i można jej zaufać .Jestem teraz zadowolona ze swojego wyglądu .


Ta pani nie jest jedyną doktorką która tak to robi ;p dr Piotr Osuch również się w tym specjalizuje, także w stolicy. A zabieg faktycznie jest to mało inwazyjny i ekologiczny w porównaniu z implantami. Zabieg praktycznie nie wymaga rekonwalescencji; nazajutrz można wrócić do codziennych zajęć. Zabieg jest bezpieczny i odbywa się pod nadzorem anestezjologa :)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Operacja biustu

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 11:41

Olka45 napisał(a):Ja mam za sobą powiększanie biustu własnym tłuszczem .Moim zdaniem to metoda bezpieczna i nie ryzykowna w porównaniu z powiększeniem operacyjnym i silikonami. Tylko jedna lekarka to robi w Polsce taką metodą - Monika Grzesiak z Warszawy .Naprawdę jest świetna i można jej zaufać .Jestem teraz zadowolona ze swojego wyglądu .


nie sądziłam, ze w ogóle jest taka metoda, ale podziwiam, że się na nią decydowałaś ;) brzmi groźnie :P ja nigdy nie miałam operacji biustu...wydaje mi się, ze na razie potrzebuję
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Operacja biustu

Postprzez zuza73 » 18 lut 2014, o 17:33

Olka45 napisał(a):Ja mam za sobą powiększanie biustu własnym tłuszczem .Moim zdaniem to metoda bezpieczna i nie ryzykowna w porównaniu z powiększeniem operacyjnym i silikonami. Tylko jedna lekarka to robi w Polsce taką metodą - Monika Grzesiak z Warszawy .Naprawdę jest świetna i można jej zaufać .Jestem teraz zadowolona ze swojego wyglądu .

Nie jest jedyna, nawet w Warszawie. Zobaczcie tu - SPAM. Sama się zastanawiam, można pozbyć się w talii i zyskać na klatce piersiowej, a metoda ponoć o wiele bezpieczniejsza niż implanty. A Ciebie ile to kosztowało ? U Witwickiego jest informacja, że 6000 + odessanie (zależy z jakiej okolicy)

Ostatnio edytowano 18 lut 2014, o 19:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zuza73
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lut 2014, o 17:20

Re: Operacja biustu

Postprzez Agnieszka79 » 21 mar 2014, o 00:40

Ogólnie rzecz biorąc to zabiegi powiększania/podniesienia piersi są raczej bezpieczne, szczególnie w naszych realiach (dość wysoki poziom usług), co za tym idzie bez obaw można się na takie decydować. Osobiście nie przeszłam takiego, ale mam koleżankę po podniesieniu i jest bardzo zadowolona :)

Agnieszka79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 00:28

Re: Operacja biustu

Postprzez joasia900 » 17 maja 2014, o 18:03

Dziewczyny, a może któraś z Was powiększała biust u dr Moniki Grzesiak z kliniki w Warszawie? Koleżanka mi ją poleciła i ciekawa jestem czy któraś z Was miała może z nią styczność. :) Jeśli tak, to bardzo prosiłabym o szczere opinie! :)
joasia900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 18:01

Re: Operacja biustu

Postprzez dziewczyna_szamana » 19 maja 2014, o 15:48

Ta metoda jest tańsza od sylikownów, ale tak czy owak jest to duża kasa :/

Co złego to nie ja! Ole!

;D
dziewczyna_szamana
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 18:48

Re: Operacja biustu

Postprzez patrycja033 » 21 maja 2014, o 02:58

ja przeszłam operację parę miesięcy temu, opuchlizna zniknęła dosyć szybko, piersi mają naprawdę bardzo ładny kształt i wyglądają naturalnie, także spokojnie doktor Grzesiak mogę polecić :)
patrycja033
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 02:54

Re: Operacja biustu

Postprzez rosiehw » 29 maja 2014, o 14:57

Ja bym się chyba nie zdecydowała, trochę strach, że coś pójdzie nie tak i potem będą problemy... Poza tym taki biust często wygląda nienaturalnie. Wolę swoje - małe, ale prawdziwe :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Operacja biustu

Postprzez Truteń » 29 maja 2014, o 17:30

masakra, lepiej naturalnymi sposobami... o ile płaską laskę, albo z obwisyłymi cyckami byłbym w stani zaakceptować to na pewno nie jakies sylikony blee
Avatar użytkownika
Truteń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 22:42

Re: Operacja biustu

Postprzez joasia900 » 29 maja 2014, o 22:22

wydaje mi się, że jak trafi się na dobrego chirurga to wszystko będzie ok. wiadomo, powikłania się mogą zdarzyć, ale walka ze swoimi kompleksami też jest ważna. @patrycja033 - jak u Ciebie po operacji, były jakieś problemy czy wszystko się szybko pogoiło? czy efekt jest naturalny? chciałabym uniknąć efektu 'nadmuchanych' piersi..
joasia900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 18:01

Re: Operacja biustu

Postprzez patrycja033 » 30 maja 2014, o 15:07

efekt jest naprawdę naturalny, aż sama się zdziwiłam,a takiego właśnie chciałam - są ładne, jędrne, ale wyglądają bardzo naturalnie. :) szybko się pogoiło, cały czas byłam pod profesjonalną opieką pani dr.
patrycja033
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 02:54

Re: Operacja biustu

Postprzez wera039 » 1 cze 2014, o 19:32

ja również operowałam biust u dr Grzesiak. :) także mogę również polecić, efekt jest świetny, operacja przebiegła pomyślnie i na szczęście wszystko się pogoiło ładnie.
wera039
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 cze 2014, o 19:26

Re: Operacja biustu

Postprzez Cute_5 » 6 cze 2014, o 12:29

Ja odradzam operację biustu. Myślę, że lepiej jest mieć małe, a naturalne piersi, niż większe i sztuczne.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Operacja biustu

Postprzez fori » 17 lip 2022, o 18:23

Osobiście zastanawiam się nad zmniejszeniem i podniesieniem biustu. Na razie jestem na etapie researchu. Staram się zdobyć jak najwięcej informacji na temat tego zabiegu i co się z nim wiąże. Jeśli się też zastanawiacie np. nad liftingiem biustu, polecam zajrzeć do różnych artykułów jak ten: https://clinicforyou.pl/lifting-piersi- ... -50-latki/. Można się wiele dowiedzieć i przemyśleć, czy na pewno chcemy się decydować.
fori
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 cze 2018, o 12:47

Re: Operacja biustu

Postprzez werka » 22 wrz 2022, o 16:45

Fajną alternatywą na powiększenie sobie biustu jest lipofilling https://bienkowscyclinic.pl/blog/lipofi ... ow-piersi/. Nie wiem czy słyszałyście o takim zabiegu? Jest to modelowanie biustu za pomocą tkanki tłuszczowej pacjentki. Moim zdaniem super sprawa!
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]