Podróż

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Podróż

Postprzez king » 25 lip 2021, o 09:25

Zwiedzam Polskę, gdzie jechać, gdzie się zatrzymać na dłużej, żeby wypocząć? Zaznaczam, że wolę domki nad jeziorem niż luksusowe hotele
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Podróż

Postprzez arin » 25 lip 2021, o 15:37

Jeżeli chodzi o wyjazdy w Polskę, to ja lubię jeździć sobie na domki w różne miejsca. Byłam kiedyś na Mazurach, na Podlasiu, a teraz trochę bliżej mnie, bo w ośrodku Riviera w Krasnem pod Lubinem. Co dziwne, tutaj bawiłam się najlepiej. Przede wszystkim domki są dobrze wyposażone i czyste. Sam ośrodek jest ogromny, mają jezioro z czystą wodą, strzeżonym kąpieliskiem, co mi odpowiadało i przystań żeglarką ze sprzętem doi sportów wodnych. Wokoło są lasy, w których można super wypocząć, pójść pozbierać grzyby, czy pobiegać. No mega fajnie było, na pewno jeszcze tam wrócę, może jeszcze w te wakacje.
arin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 15:33

Re: Podróż

Postprzez lusen » 16 sie 2021, o 14:59

No to może mazury? Ja nie byłam, ale ponoć pięknie jest i na następny rok planujemy właśnie gdzieś tam się wybrać

lusen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2021, o 14:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Podróż

Postprzez klaudiakkk22 » 25 lis 2021, o 11:08

Ja polecam podróże za granicę z Itaką. Często mają tak atrakcyjne oferty, że opłaca się wyjechać bardziej niż np. nad polskie morze.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Podróż

Postprzez dominika10 » 16 gru 2021, o 15:20

Ja polecam też blisko, ale wycieczkę na Ukrainę. Biuro konsorcjum.pl ma teraz świetną ofertę wycieczki "średniowieczny Lwów i złota podkowa".
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Podróż

Postprzez paatka23 » 30 gru 2021, o 13:19

Ja ostatnio zaczęłam więcej wyjeżdżać poza Polskę z biurem Itaka. Ostatnio zwiedziłam Francję i Włochy.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Podróż

Postprzez Aza » 15 sty 2022, o 19:23

Planujemy w tym roku zagraniczny wyjazd wraz z dzieckiem. Pojedziemy na własną rękę więc staram się wszystkie informacje jak i rezerwacje wykonywać przez internet.Właśnie jestem na etapie wyszukiwania wypożyczalni samochodów wraz z fotelikiem. Naczytałam się jednak, że nie zawsze jest to możliwe, a i czasami dostarczony fotelik pozostawia wiele do życzenia. Stąd zrodził się mój dylemat czy nie zainwestować w Smart Kid Belt, które jest alternatywnym rozwiązaniem do fotelików dla starszych dzieci. Miałabym wówczas spokojną głowę, że moje dziecko będzie podróżowało bezpiecznie.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Podróż

Postprzez klaudiakkk22 » 20 sty 2022, o 10:08

Ja niedługo pierwszy raz będę w hotelu tylko dla dorosłych. Jadę z biurem konsorcjum.pl na Jamajkę i już nie mogę się doczekać.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Podróż

Postprzez dominika10 » 26 sty 2022, o 10:56

Ja wybieram się do Grecji z biurem Itaka, nie mogę się już doczekać. Mają naprawdę dobre oferty.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Podróż

Postprzez klaudiakkk22 » 17 lut 2022, o 14:23

Ja często jeżdżę Last Minute z biurem Itaka. Już wiele razy udało mi się w ten sposób złapać świetną ofertę w przystępnej cenie.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Podróż

Postprzez dominika10 » 28 mar 2022, o 09:39

A ja pierwszy raz wybieram się w egzotyczne miejsce. Jadę w tym roku do Tajlandii z biurem Itaka. Mam już wszystko zarezerwowane, bo mają do 31 marca promocję Lato 22, gdzie jest gwarancja niezmienności cen za 0 zł, a przy tak szalejącej inflacji to bardzo komfortowe rozwiązanie dla mnie, dzięki któremu uniknę zbędnych wydatków i stresu.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Podróż

Postprzez wiki0001 » 5 lip 2022, o 14:24

Podróże to moje absolutne hobby. Najczęściej podróżuję z biurem konsorcjum.pl, ponieważ mają dla mnie najciekawsze opcje hoteli do wyboru. Tego lata zdecydowałam się na bardzo egzotyczny kierunek i padło na hotel Royal Bora Bora. Jest on absolutnie cudowny i klimatyczny, pokoje są odnowione i schludne. Co niezwykle mnie ekscytuje to fakt, że na terenie hotelu poza piękną piaszczystą plażą znajduje się tropikalny ogród. Raj na Ziemi.
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21

Re: Podróż

Postprzez ona_my » 21 lip 2022, o 18:46

W podróży bardzo lubię coś czytać, na przykład ostatnio uznałam, że chcę spróbować czegoś nowego niż do tej pory i czytam tomik poezji "Pogotowie poetyckie", które kupiłam na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/publikac ... poetyckie/ Jest on o tematyce medycznej, ale obok wierszy poważnych są też w książce lżejsze, zawierające ironię, dowcip. Każdy wiersz skrywa jakąś zaskakującą myśl, puentę, nieoczywiste stwierdzenie lub pytanie.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Podróż

Postprzez AKrol » 27 lip 2022, o 06:41

Jeśli lubicie spokojny wypoczynek w domkach, to polecam ośrodek Adamówka w Rewalu. Bardzo sympatyczne miejsce, na rodzinny wypoczynek w ciszy i spokoju, ale równocześnie blisko morza i wszystkich nadmorskich atrakcji. Ośrodek jest niewielki, ładnie zagospodarowany. Domki wygodne, idealnie przygotowane na pobyt z dziećmi (ośrodek realizuje też bony turystyczne).
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Podróż

Postprzez Lomalia » 22 lut 2023, o 10:56

Mogę polecić Ci świetne biuro podróży Konsorcjum.pl, które organizuje wyjazdy wakacyjne i objazdowe do różnych krajów. Zastanawiam się nad wyjazdem na Antarktydę i zobaczeniem na własne oczy tego lodowego bezkresu! To miejsce, do którego zawsze chciałem pojechać, a nie sądziłem, że nadarzy się taka okazja!
Lomalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 10:44

Re: Podróż

Postprzez jagina » 1 mar 2023, o 10:12

Jak jadę w dalszą podróż, to zawsze oglądam filmy dzięki temu czas szybciej mi mija. Akurat ja korzystam z vod https://ekino.sx/ u nich są dostępne filmy i seriale online za darmo i bez rejestracji.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Podróż

Postprzez Halirala » 22 maja 2023, o 17:49

Najlepsze biuro podróży, z jakim miałam okazję być za granicą, to Konsorcjum.pl. Byłam absolutnie zachwycona, dlatego już niedługo wybieram się na kolejną wycieczkę razem z nimi. Lecę do Izraela, niesamowitego kraju pełnego różnorodności mieszanki kultur. Wycieczka jest już potwierdzona, dlatego niesamowicie się cieszę!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Podróż

Postprzez freya » 13 paź 2023, o 08:01

Jeśli czeka Was jakaś podróż, także ta służbowa to myślę że warto wziąć pod uwagę wynajem samochodu. Podobno to najlepsze rozwiązanie i nawet o tym czytałam na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -sluzbowy/
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Podróż

Postprzez schmitt.jennie » 27 lis 2023, o 19:23

Pamiętaj, by dopasować miejsce na imprezę integracyjną do liczby uczestników i ich zainteresowań. Dzięki temu masz pewność, że każdy wyniesie dobre wspomnienia z Twojego eventu. Możesz zorganizować warsztaty kulinarne, paintball, naukę golfa, laserową strzelnicę, jazdę off-road, czy zawody w grze na automatach.

Avatar użytkownika
schmitt.jennie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lis 2023, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]