Okulary w Internecie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Optyk Online » 20 lut 2013, o 15:52

Nie trzeba odwagi, aby kupować okulary w internecie. Sam korzystam z takiej opcji, zarówno zakupując słoneczne jak i korekcyjne. Wiele salonów optycznych w sieci ma opcję przymierzalni więc można je dopasować do kształtu twarzy. A tak jak mówisz, ceny nie są wygórowane.



Proszę nie spamować
Optyk Online
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 15:06

Re: Okulary w Internecie

Postprzez anna posta » 11 kwi 2013, o 10:59

a jaki to problem, przy okazji wędrówek po galeriach handlowych, wchodzę to najróżniejszych salonów optycznych przymierzam 10-15 opraw które mi się bardzo podobają, sprawdzam, czy dobrze leżą, spisuję wszystkie dane z zausznika a później w domu przed komputerem wpisuję te dane w przeglądarkę internetową i kupuję w sklepach online za połowę ceny jak w salonie optycznym, albo stać mnie na dwie pary zamiast jednej. Działa to również w przypadku okularów korekcyjnych, bo w odpowiednie formularze przepisuję dane z recepty. Jestem od 23 lat "okularnicą" i uwielbiam mieć dobre okulary i ciągle inne, więc odkąd 2 lata temu kupiłam swoje pierwsze "internetowe" okulary wiem że nigdy więcej inaczej nie kupię :D Najczęsciej kupuję na .............., bo nawet jeśli czegoś nie mają to sprowadzą na zamówienie, ale kupowałam też też w innych tego typu salonach online i nawet jak coś mi się nie podobało to odsyłałam i nie było problemu ze zwrotem. Podobnie kupuję buty, bizuterię - właściwie wszystko można kupić przez internet :pisze:


Proszę nie spamować
anna posta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 10:49

Re: Okulary w Internecie

Postprzez pomcia » 13 kwi 2013, o 10:15

Jej to ile masz tych okularów????
pomcia
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 07:00

Dziś kupić dobre okulary przeciwsłoneczne to nie problem. Nie trzeba nawet wychodzić z domu. Dla dzieci ostatnio kupiłam super okulary w dobrej cenie, z wszystkim filtrami w sklepie online Babiators - https://babiators.pl. Mają tam bardzo duży wybór okularów dziecięcych (dla chłopców i dziewczynek), które są wysokiej jakości i wykonane z wytrzymałych elementów. Na pewno najlepiej pozwolić samemu dziecku wybrać sobie okulary, wtedy wybierze cos, co będzie chętnie nosiło, a o to przecież chodzi.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Okulary w Internecie

Postprzez llang » 24 lip 2022, o 18:42

Obecnie jest tak szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych jak i sposobu ich zakupu, że każdemu się dogodzi. Można wybrać stacjonarnie w sklepie, przez internet, a nawet można umówić się do optyka w celu pomocy wyboru odpowiednich okularów.

Avatar użytkownika
llang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2022, o 18:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Okulary w Internecie

Postprzez karoleczekpeczek222 » 14 gru 2022, o 12:14

W tym momencie zamówienie okularów możliwe jest u różnych optyków jak masz wykonane badania. Takie miejsca, gdzie obok okularów pojawiają się także badania wzorku to na pewno salon na Krowoderskiej - oko-design, który organizuje dla klientów badania.
karoleczekpeczek222
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 19 paź 2022, o 12:29

Re: Okulary w Internecie

Postprzez ona_my » 22 kwi 2023, o 13:50

Jeżeli chodzi o okulary przeciwsłoneczne, to warto skorzystać oferty sklepu https://edibazzar.pl/ Mają wiele ciekawych propozycji, a ich okulary są ładnie wykonane i posiadają ochronne filtry,
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]