Botox

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Botox

Postprzez paatka23 » 23 gru 2021, o 12:18

Hej, od dawna zastanawiam się nad botoxem. Słyszałam wiele dobrego o Esderm, gdzie wykonują tego typu zabiegi. Znacie to miejsce, polecacie?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Botox

Postprzez miniak » 29 gru 2021, o 00:59

Rok temu byłam zmarszczki wygładzić botoksem w łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej, polecam tą klinike
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Botox

Postprzez Lucy.Wu » 3 lut 2022, o 16:10

Ja bym chyba jednak wolała kwas hialuronowy niż botoks. Bezpieczniejszy i naturalniejszy dla oganizmu, jak zejdzie to po prostu zejdzie.
Lucy.Wu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 lut 2022, o 14:07

Re: Botox

Postprzez AKrol » 27 lip 2022, o 06:24

Też uważam, że kwas hialuronowy jest lepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek. Moja mama miała już bardzo głębokie zmarszczki i zostały wypełnione kwasem Hafiller Derm Plus - efekt jest świetny. Ale to także zasługa dobrze dobranego kwasu. Hafiller to kwas medyczny, wypełniacz tkankowy, jest w nim zastosowana opatentowana technologia, dzięki ktorej nie przemieszcza sie z miejsca podania. Poza tym ma bardzo dobre właściwości reologiczne, charakteryzuje go wysoka czystość, sieciowanie BDDE, przechodzi on także potrójny proces sterylizacji. Dzięki temu wszystkiemu zabiegi przy jego użyciu są bardzo bezpieczne i skuteczne.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron