Gdzie kupowaliście obrączki ślubne?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Gdzie kupowaliście obrączki ślubne?

Postprzez Krzyżak » 18 lip 2022, o 14:34

Gdzie kupowaliście obrączki ślubne? Jesteśmy z narzeczonym na etapie szukanie obrączek, jeśli ewentualnie coś możecie pod tym kątem polecić, macie jakiegoś sprawdzonego jubilera, gdzie można liczyć na ładne obrączki i sensowną cenę.
Krzyżak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lip 2022, o 14:17

Re: Gdzie kupowaliście obrączki ślubne?

Postprzez Kwiatek » 27 lip 2022, o 14:21

Najlepiej we wszystkich zestawieniach wygląda biżuteria rzemieślnicza, często wykonywana na specjalne zamówienie, chociażby ze złota, czy palladu. Można nawet potraktować ją w ramach długoterminowej inwestycji. Możesz zobaczyć sobie  lisiewski. com/swiat-lisiewski
Kwiatek
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 11 lip 2022, o 11:33

Re: Gdzie kupowaliście obrączki ślubne?

Postprzez wenek » 8 lip 2023, o 12:13

My zdecydowaliśmy się na zakup online i jubilera https://savicki.pl/ i było warto. Obrączki, które wymarzyliśmy były u nich dostępne i do tego ich cena nie była wysoka. Super, że można skorzystać też z usługi prezentacji produktów online, sporo pomogła
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Gdzie kupowaliście obrączki ślubne?

Postprzez MagdaK » 11 lip 2023, o 19:53

Zdecydowanie polecam zakup obrączek w Briju. obsługa przemiła i fachowa. Pani doradziła nam wzór i kolor obrączki. Dodatkowo do zakupów dostaliśmy prezent postaci zegarków dla mnie i partnera.
Coś pięknego. :)
MagdaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 cze 2023, o 11:43

Re: Gdzie kupowaliście obrączki ślubne?

Postprzez majacywinska » 28 lip 2023, o 10:16

Również polecam Briju. Do zakupionych obrączek otrzymaliśmy przepiękne zegarki.
Czas realizacji szybki, przepiękny grawer w gratisie.
Polecam Briju:)
majacywinska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 cze 2023, o 15:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Harlestonik