Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez monicabe » 18 lut 2022, o 13:05

Pierwsze zakupy wyprawkowe zaczęłam robić w okolicach 16t, obecnie 21t i z ubranek mam już większość, właśnie zaczynam pranie (prasować będę dopiero pod koniec maja). Ogólnie chciałabym mieć wszystko gotowe najpóźniej do połowy czerwca, bo termin przypada nam na koniec lipca. Polecam swoją drogą sklep Szumisie https://szumisie.pl/wyprawka-dla-maluszka/spiworki/ :)
I kupno śpiworka dla dziecka. Jest o wiele lepszy niż pościel. W śpiworku dziecku bedzie ciepło przez całą noc, nie bedzie się odkrywało jak w przypadku tradycyjnej kołderki.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez alex1234 » 20 lut 2022, o 15:36

Na pewno w wyprawce nie może zabraknąć porządnego wózka. Dobrym wyborem będzie Riko Basic Pastel, który chociaż nie kosztuje dużo, wyróżnia się jakością i wygodą używania.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez turcotte.enrique » 11 cze 2022, o 15:45

Koniecznie pieluchy tetrowe, u nas schodziły w ilościach hurtowych. Jeśli chcesz karmić piersią to warto zaopatrzyć się w różne akcesoria, tak jak dziewczyny pisały wyżej. A poza tym nie ma co kupować na zapas, tak naprawdę wszystko można kupić od ręki, a każde dziecko jest inne. To, co sprawdzi się u jednej, to niekoniecznie sprawdzi się u drugiej :)

Avatar użytkownika
turcotte.enrique
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2022, o 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Majka2312 » 28 cze 2022, o 13:04

Ja fajne rzeczy do wyprawki dla synka znalazłam na Ceba. Ręczniczki, kocyki, przewijak czy poduszkę do karmienia mam właśnie od nich. Jakościowo super, materiał miękki, delikatny i przyjemny w odtyku, nie mechaci się i nie robi twardy po praniu. Do tego mają łądne wzory do wyboru i ceny są przystępne.
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez nkeeling » 12 lip 2022, o 13:29

Ciąża to wyjątkowy i piękny czas w życiu kobiety. Niestety tak się składa, że jest również ogromnym wyzwaniem dla organizmu i wymaga od przyszłej mamy naprawdę dużo wysiłku. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o zdrowy i spokojny sen, a także o prawidłową i wygodną postawę podczas odpoczynku.

Avatar użytkownika
nkeeling
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lip 2022, o 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Elza52 » 20 lip 2022, o 19:47

Na pewno powinnaś wybrać porządny wózek. Ja będę kupować model Osis id CAVOE. Wózek przeznaczony jest do terenów miejskich - jest skrętny, lekko się podbija. Dużym plusem jest też niska waga wózka i kompaktowe wymiary.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Aga B » 27 lip 2022, o 21:37

Sprawdź sobie CebaBaby. Ja tam wszystko kompletowałam i szczerze polecam. Super jakość i wykonanie a dodatkowo wiele wzorów do wyboru.
Aga B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 paź 2021, o 18:12

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Beatka » 28 lis 2022, o 16:40

Jeśli chodzi o wyprawkę dla niemowląt, to w większości przypadków zaopatrywałam się w sklepie Zyzio&Zuzia. Wydaję mi się, że ostatnimi rzeczami, jakie stamtąd nabyłabym, były sukieneczki dla niemowląt (https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/c/Sukieneczki-i-stroje-niemowlece/120). W związku z tym, że chciałam zainwestować w coś, co będzie miało ciekawy design, wybór ostatecznie padł na ich propozycje. Masz tam włóczkowe i bawełniane komplety, które sprawdzą się na każdą okazje.
Beatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 09:40

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez darijam » 27 gru 2022, o 10:04

W sieci znajdziesz gotowe listy z wyprawką dla dzieci. Jak juz znajdziesz konkretną, usiądź na spokojnie i dokładnie zastanów sie, czy naprawdę potrzebujesz wszytskich gadżetów typu niania elektroniczna, torba kosmetyków, lampki, itd, itd. Sporo rzeczy możesz kupić uzywanych na portalach sprzedażowych, komisach. Jest też sporo sklepów internetowych. Osobiście polecam Titikoko :)
darijam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2021, o 10:21

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Tama » 11 sty 2023, o 10:37

Bardzo dobre jakościowo rzeczy dla maluszków od pierwszych dni życia, mają w sklepie Ceba Baby. Ja kupowałam wszystko w ich sklepie online. Wybór duży, zakupy wygodne, wysyłka szybka. Kupicie tam wysokiej jakości kocyki, pościel, poduszeczki, mają też bardzo duży wybór przewijaków różnego typu i rozmiarów (my mieliśmy przewijak na łóżeczko - bardzo wygodny i praktyczny).
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez hmalczyk » 9 lut 2023, o 08:26

Tutaj masz nianię elektroniczną https://neno.pl/produkt/neno-berkano-bezprzewodowa-obrotowa-wideo-niania/ z ruchomą głowicą i precyzyjną kamerą. Ten sprzęt się bardzo przydaje i jednak zwiększa komfort rodzica. Jak kupisz to zobaczysz, o czym mowa.
hmalczyk
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:32

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Olkka » 16 lut 2023, o 18:24

Kilka fajnych rzeczy do wyprawki dla synka zamówiłam sobie ostatnio z Ceba- kocyki, ręczniczki, przewijak na łóżeczko czy poduche do karmienia. Bardzo fajne jakościowo rzeczy, starannie uszyte z przyjemnych i delikatnych materiałów. Mam nadzieję, że będą nam dobrze służyc;D
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez pinkaaa » 26 lip 2023, o 20:58

Na pewno kup sobie krem do brodawek Organic Mama z 4Organic. Jeśli będziesz karmiła piersią to uwierz mi - on będzie niezbędny! A ten krem na dobry, naturalny, bezpieczny skład. Będzie dobry dla ciebie i dla maluszka.
pinkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lip 2023, o 20:58

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez RealArleta » 24 sie 2023, o 12:52

Pytanie ile chcesz na to przeznaczyć.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]