Poszukiwana Praca

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Poszukiwana Praca

Postprzez dominika10 » 13 gru 2020, o 21:32

Cześć, poszukuje pracy na terenie Niemiec. Koleżanka poleciła mi Portus Opieka. Macie o nich jakieś opinie, informacje?
Pozdrawiam i miłego wieczoru! :)
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Poszukiwana Praca

Postprzez Aligru » 9 sie 2022, o 10:54

A może warto zostać w kraju? Sama ostatnio interesowałam się tematem pracy bez doświadczenia w Polsce i myślałam, że jest słabo pod tym względem. Ale jak przejrzałam sporo ofert, to moją uwagę przykuła praca jako kontroler jakości z QSense. Całkiem niezła stawka i można nawet awansować.
Aligru
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 13:02

Re: Poszukiwana Praca

Postprzez assunta.leffler » 9 sie 2022, o 17:33

Do wiodących branż w Łomży bez wątpienia zaliczyć można branżę przetwórstwa rolno-spożywczego. W regionie działają zakłady zajmujące się produkcją skrobi ziemniaczanej, mleczarnie, a także znany w całej Polsce browar, będący jednym z głównych miejsc zatrudnienia dla tutejszych mieszkańców.

Avatar użytkownika
assunta.leffler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sie 2022, o 17:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukiwana Praca

Postprzez Żabnik » 13 lut 2023, o 00:55

Witam, korzystaliście kiedyś z agencji HR przy poszukiwaniu pracy? Zastanawiam się nad skorzystaniem w takich usług, ponieważ obecnie poszukuję pracy w dziedzinie IT. https://hrk.pl Znacie tę firmę? Może powiecie coś na jej temat? Z chęcią poznam wasze wskazówki i polecenia, jesli chodzi o współpracę, pozdrawiam.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Poszukiwana Praca

Postprzez hills.cyril » 17 mar 2023, o 16:25

Rozwój e-handlu i logistyki sprawia, że na portalach z ogłoszeniami można znaleźć wiele ofert pracy na magazynie. Wykonywanie takiego zawodu wiąże się z posiadaniem wielu konkretnych predyspozycji oraz nabywaniem specjalnych kwalifikacji.

hills.cyril
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2023, o 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukiwana Praca

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 12:13

Jeśli szukacie ciekawej i rozwijającej pracy w branży finansowej, polecam z czystym przekonaniem https://youaretheboss.pl/. Nie trzeba mieć doświadczenia, bo ilość kursów i szkoleń jest naprawdę duża, jeśli tylko chcesz, wszystkiego nauczysz się na miejscu!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]