Mecenas i rozwód

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mecenas i rozwód

Postprzez dominika10 » 24 cze 2022, o 10:08

Hej, niestety niedługo czeka mnie rozwód i walka o alimenty dla moich dzieci. Wiem, że nie będzie to łatwe, więc potrzebuję dobrego prawnika. Koleżanka z pracy mówiła mi kiedyś, że pomógł jej w podobnym przypadku mecenas Mindykowski i bardzo chwaliła go pod względem doświadczenia i wiedzy. Co sądzicie, znacie, byliście kiedyś?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Mecenas i rozwód

Postprzez Arletta Bolesta » 25 cze 2022, o 05:48

W trakcie rozwodu warto już wziąć pod uwagę kościelny proces o nieważność małżeństwa, aby pomiędzy procesami była spójność

dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

mail: a.bolesta@op.pl
Arletta Bolesta
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 mar 2021, o 06:21

Re: Mecenas i rozwód

Postprzez AKrol » 1 lip 2022, o 12:18

Żeby rozwód poszedł gładko i bez zbędnych opóźnień czy komplikacji, najlepiej skorzystać z pomocy dobrego prawnika. Wiadomo to jest dla każdego trudny czas i trzeba mieć kogoś kto zadba o przebieg sprawy i wszystkiego dopilnuje. Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Paweł Odolecki , który prowadzi praktykę w Ełku. Bardzo rzetelnie się wszystkim zajął, cała sprawę pokierował sprawnie, jest empatyczny, do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem, jest godny zaufania.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Mecenas i rozwód

Postprzez OdyliaRot » 29 lip 2022, o 15:48

Rozwód niestety jest porażką dwóch ludzi
OdyliaRot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 mar 2022, o 11:45

Re: Mecenas i rozwód

Postprzez dorociazrt » 11 sie 2022, o 13:03

Bardzo współczuję. Nie wyobrażam sobie przez to przechodzić.
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Mecenas i rozwód

Postprzez wiki0001 » 24 sie 2022, o 20:56

Jestem z Tobą. Wiem, że walka na sali sądowej to nie lada wyzwanie. Ja korzystałam z pomocy Kancelarii JWC i serdecznie Ci polecam. Tej pomocy, jaką otrzymałam od nich, nigdy nie zapomnę. Niezwykły profesjonalizm i zaangażowanie.
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron