Biżuteria dla mężczyzn...

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez tereskac1 » 4 gru 2019, o 22:45

Chyba teraz na topie są tyko zegarki, choć bywają też mężczyźni którzy nadal lubią nosić takie pierścienie starego typu dla facetów na ostatni mały palec. Niestety nie pamiętam nazwy ;/ Ja jednak mojemu kupuję na gwiazdkę pasek do spodni z Cross Jeansu w kolorze brązowym z porządną klasyczną klamrą.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez wenek » 26 kwi 2022, o 12:18

Dla mnie podoba się biżuteria ze sklepu https://edibazzar.pl/ jest wysokiej jakości, a jej cena nie kosztuje duża.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Allie » 19 sie 2022, o 14:21

Nie jestem fanką typowej biżuterii dla mężczyzn. Moim zdaniem najbardziej eleganckie dodatki dla mężczyzn to:
spinka do krawata
spinki do koszuli
ewentuallnie elegancki zegarek

Szczególnie w przypadku dress code. Zegarki markowe polecam kupować jedynie w sprawdzonych sklepach, odradzam kupowanie na portalach prywatnych czy na allegro. Jedynie wtedy będziecie mieli pewność oryginalności zegarka:
https://zegarkiluksusowe.pl

Odsyłam do jednego z bardziej znanych sklepów w Polsce. Można znaleźć tam marki takie jak rolex, chopard czy cartier
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez dorociazrt » 7 wrz 2022, o 08:11

Mój nie lubi nosić biżuterii.. Jedynie to zegarek :)
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez tatum.bayer » 19 gru 2022, o 23:32

W męskiej modzie zegarek od dawna stanowił jeden z najważniejszych dodatków. W czasach, gdy nie istniały jeszcze telefony komórkowe, był praktycznym gadżetem, który umożliwiał sprawdzanie godziny. Jednak jego najważniejszym zadaniem było raczej podkreślenie statusu i dopełnienie stylizacji.

Avatar użytkownika
tatum.bayer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 gru 2022, o 23:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez elvis1997xx » 19 sty 2023, o 12:41

Dla mnie osobiscie bransoletki wyszły juz z mody, a sam takie nosiłem, teraz obstawiam na zegarki jak można powiedzieć ze są męską biżuterią
elvis1997xx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sty 2023, o 12:38
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek, otorussayc