Jak uprawiać seks

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jak uprawiać seks

Postprzez Mała19 » 12 mar 2017, o 17:57

Witam. Mam 18 lat i od jakiegoś czasu uprawiamy seks. Chciałam się dokładniej dowiedzieć, co inni robią podczas swojego seksu. Jak to u was wygląda? Jakie pozycje przybieracie, co proponujecie, itd.

Mój seks sprowadza się do tego, że mój partner jest na górze, ewentualnie bierze mnie od tyłu.

Nasz seks trwa od 5 do 20 minut szybkiego tempa, czy to długo?
Mała19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2017, o 17:40

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Jaśmin » 13 mar 2017, o 02:39

Każdy robi co innego i w różnych pozycjach więc ciężko powiedzieć, my różnie, jak nam akurat się zachce... Czasem on na górze, czasem ja na górze, czasem na boku, czasem od tyłu... Nie mamy jakiegoś scenariusza tylko improwizujemy, każdego dnia mamy inny humor więc i seks różnie wygląda.

Do 20 minut szybkiego tempa to chyba normalna sprawa, nie liczę swoich stosunków z zegarkiem ale wydaje mi się, że z różnymi partnerami raczej dłużej niż 20 minut nie bywa. Mężczyzna to też nie maszyna.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Mała19 » 13 mar 2017, o 11:19

Wiem wiem, po prostu pytam, bo nie wiem czy mojemu partnerowi się to podoba. Wydaje mi się że jestem taka... No nie wiem, ja leżę a to on wszystko robi. Nie wiem czy to dobre.
Mała19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2017, o 17:40

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Fenek86 » 14 mar 2017, o 00:26

Jako mężczyzna powiem ci, że lubię pozycję misjonarską. Fajna, bo jest bliski kontakt.
Dobrze jest zmieniać pozycje żeby nie wpaść w nudę. Experymentujcie i cieszcie się sobą :D
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Jaśmin » 14 mar 2017, o 02:55

Mała19 napisał(a):Wiem wiem, po prostu pytam, bo nie wiem czy mojemu partnerowi się to podoba. Wydaje mi się że jestem taka... No nie wiem, ja leżę a to on wszystko robi. Nie wiem czy to dobre.


No to możesz spróbować też trochę Ty przejąć pałeczkę, zacząć go pieścić z zaskoczenia gdy coś robi, podczas stosunku zainicjować zmianę pozycji, zaproponować coś nowego. Możesz sobie poprzeglądać zdjęcia różnych pozycji w internecie i poćwiczyć z partnerem, na pewno będzie zadowolony ;) Grunt to by seksem się bawić i czerpać z niego przyjemność a raczej nie przejmować, bo jaki w tym sens? :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Joanna_MM » 22 gru 2019, o 14:02

Ja zaczęłam w bocznej tylnej, po kilkunastu minutach pieszczot, zsunęłam dół od piżamy do połowy, a on uwolnił członek z majtek i po kilku ruchach już był koniec.
Drugi i trzeci raz to klasycznie, zanim odkryliśmy swoją nagośc całkowicie, to grę wstępną robilismy w piżamach. Ja miałam na sobie tylko górę i dół od piżamy, a on tylko majtki i t-shirt, aby za szybko nie kończyć, to po kilkunastu minutach pieszczot on mi zdjął górę, trochę pieszczot, on zdjął t-shirt, potem znowu dłuższa chwila pieszczot i pocałunków, zdjął mi dół i znowu dłuższa chwila pieszczot, zdjął majtki, pieszczoty i pocałunki, złączenie, kilka lub kilkanaście ruchów i wytrysk. Całośc ok. 15-25 minut
Joanna_MM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 gru 2019, o 20:50

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez motyl35 » 25 gru 2019, o 14:16

Trzeba troszkę czasu, że wzajemnie poznać swoje upodobania, nie wstydzić się siebie. A czy seks raz będzie trwał 5 minut, a raz 30 to już inna sprawa. Ważne, żeby obojgu sprawiał przyjemność. Tak uważam. U mnie dużo dało jak antykoncepcje zaczęłam stosować. Z belarą jest dużo spontaniczniej jak wiem, że mam skuteczne zabezpieczenie.
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez lesley » 7 sty 2020, o 11:48

każdy jak lubi, nie ma przecież jednej recepty na seks :)
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez fokaok » 12 sty 2020, o 11:56

kazdy robi to co lubi :) ;( musiz się nauczyc tego
fokaok
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sty 2020, o 11:54

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 14:18

My zabezpieczamy się błoną dopochwową i początkowo bałam się, że wypadnie czy pęknie, ale teraz nawet w najbardziej wymyślnych pozycjach wcale jej nie czuje, a przy pigułkach to wiem że dobre są pozycje które zbytnio nie ocierają wnętrza pochwy, ja np miałam suchość i wiem że na to trzeba zwrócić uwagę
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Ana05 » 21 kwi 2020, o 23:14

Każdy lubi coś innego, a trzeba troszkę popróbować, by dowiedzieć się, co właśnie się lubi. Ja bardzo nie lubię zabezpieczenia podczas seksu (prezerwatywy). Wiadomo, jak partner jest nowy to rozsądek mówi, że to musi być, jednak przy stałym partnerze nie używamy. KOntroluję tylko dni płodne na cyclotesterze i to wszystko.
Ana05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sty 2020, o 23:55

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez szczocinka » 20 sie 2022, o 18:57

dlugo nie dlugo zalezy czy tobie jest dobrze :d u nas za krotko bo ja lubie dluzsza zabawe ale maz nie wytrzymuje az tyle wiec mamy zabawki jako dodatek :D
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Witalka » 25 sie 2022, o 22:15

i zabawki rekompensuja ci nie satysfakcjonujacy stosunek?
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez szczocinka » 26 sie 2022, o 07:18

nie uzywam ich zamiast faceta ale jako dodatek.. gdy maz jest blisko przerywamy ale zebym ja nie ochlonela stosujemy np wibrator, chyba ze nie zdarzy zastopowac i dojdzie to mnie tez zadowala zabawka, mamy kilka zamawianych na https://superlove.pl/
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez emi69sexy » 7 wrz 2022, o 16:22

Jeśli niezbyt masz odwagę by się podkleić trochę bardziej do Twojego faceta,spróbój go wypytać,wybadać.
Moę on potrzebuje nie tylko zwykłego sexu "po Bożemu"
Czy kiedykolwiek pieściłaś mu jego krocze palcami,dłońmi wreszcie ustami?
hmm- zrób 1-szy krok owsadż jego penisa w Twoje usta, pieść jądra- a i czuję że jak będziesz czuła jak mu sterczy od Twych ust, nie odwracaj się- wtedy oni faceci wpadają w dzikość i spazmy.
Dla nich to cudne przeżycie -więc niewinnie gdy już wiesz że sie zaraz opróżni ze swojego cieplego nasienia ,otwórz lekko swoje usta i zobaczysz jaki bedzie happy i rozpalony ,kiedy dasz mu się spuścić jego męską spermą w Twoje usta,buzię i ciało.
Bedzie to nowa era Waszej miłości.
Powodzenia..
Avatar użytkownika
emi69sexy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2022, o 15:07

Re: Jak uprawiać seks

Postprzez Lukta » 25 sty 2024, o 12:17

Mam satisfyer love triangle (który działa na podobnej zasadzie) one nie ssą, a wręcz przeciwnie! To air pulse czyli jakby to powietrze lekko uderza w łechtaczke, można powiedzieć ze efekt bardziej przypomina „wyrzucanie” powietrza, a nie ssanie.
Wibratory warto jest przejrzeć sobie tutaj https://redarena.pl/akcesoria-erotyczne
Mają spory wybór tego typu gadżetów :)
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], brodzikgleboki, Google [Bot]

cron