Długość penisa chłopaka ???

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Długość penisa chłopaka ???

Postprzez K. Brzoza » 9 wrz 2018, o 21:33

troche wstydliwy temat ale chciałabym abyście sie podzielili statystykami chłopaka/męża i czy wam to wystarcza
K. Brzoza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 wrz 2018, o 20:30

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez llennaip7 » 10 wrz 2018, o 14:33

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Brak mi doświadczenia i nie będę w stanie pomóc...

Weszła do domu i odłożyła wódkę do szafki. Wystarczy na jeden dzień. Czas wziąć się za tequilę.
llennaip7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 wrz 2018, o 13:52

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez actress » 2 sty 2019, o 10:45

Nie wiem ile dokladnie ma bo nawet nie pytałam się go aby zmierzyć ( pewnie sam mierzył ale mi się nie przyzna) ale nie jest to wiecej niż 10 cm... Czyli bardzo mało :(
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez katrinka » 3 sty 2019, o 15:29

Nie tak mało, widziałam kiedyś wpis na blogu, na którym było napisane ze jest to średnia dla mężczyzn w Azji. W Polsce średnia to jakieś 14 cm. Poza tym liczą się tutaj umiejętności a nie wielkość penisa.Facet posiadający dużego penisa również może być kiepski w te klocki. Poza tym jeśli tak naprawdę chciałabyś aby facet miał większego penisa to możesz mu podsunąć tabletki na powiększanie członka.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez WysokaAnna » 6 sty 2019, o 21:04

Ale pytanie. :D

Mój obecny chłopak ma dużego, 18 cm.

Ale mój były miał 16 cm, mniejszego, choć powyżej średniej, a był dla mnie SEKS BOGIEM.

Gdyby miała wybór, to bez wahania zamieniłabym obecnego na byłego.
WysokaAnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sty 2019, o 20:48

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez WysokaAnna » 6 sty 2019, o 21:05

Ale pytanie. :D

Mój obecny chłopak ma dużego, 18 cm.

Ale mój były miał 16 cm, mniejszego, choć powyżej średniej, a był dla mnie SEKS BOGIEM.

Gdyby miała wybór, to bez wahania zamieniłabym obecnego na byłego.
WysokaAnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sty 2019, o 20:48

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez actress » 7 sty 2019, o 13:03

Co takiego działa? Wiesz co, on się stara i nasz seks jest fajny.Nie mogę napisać, że jestem niezaspokojna ale musisz mnie zrozumieć, ze czasami miałabym ochotę na dłuższą i intensywniejszą penetrację.Z poprzednim partnerem miewałam orgazmy pochwowe, z aktualnym tego nie doświadczyłam (wylacznie przez pieszczenie łechtaczki, ale na pochwowy raczej szansy przy takim penisie nie ma). Ogólnie on sam wie, ze ma malego i mówił, ze chcialby go powiekszyć. Nie wiem jakbym mu podsunęła takie tabletki, nie chciałabym go obrazić :(
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez katrinka » 7 sty 2019, o 15:03

Trudna sprawa, ale może znajdziesz jakiś delikatny sposób aby mu zasugerować...Znasz swojego faceta i powinnaś wiedzieć jak do niego trafić z tym problemem. Może po prostu zasugeruj mu, ze przeczytałaś o takich tabletkach i skoro mu to przeszkadza to może niech spróbuje.. .Sama kiedyś nie wierzyłam w ich działanie ale mój facet uparł się, żeby je przetestować i kupił sobie tabletki Penilarge.I o dziwo podziałały...Bo penis powiekszył mu sie o kilka centymetrów na pewno i nie było to jedynie wrażenie optyczne bo na pierwszy rzut oka było widać, że jest większy.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez actress » 8 sty 2019, o 13:12

A ile brał? I czy mozna je kupić bez recepty?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez katrinka » 8 sty 2019, o 16:01

Jasne,ze tak, nie potrzebujesz na penilarge recepty i pewnie jakby były na recepte to mój by nie kupił bo nie wiem czy wybrałby się do lekarza biorąc pod uwagę jego awersję do lekarzy. Przyjmował je dłużej. No na pewno kilka miesięcy....
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez Inka00 » 28 sty 2019, o 14:15

To nie jest wstydliwy temat, wydaje mi się raczej, że interesuje to w jakimś stopniu każdą z nas, każdą kobietę. Mam swój ulubiony blog erotyczny, na którym poruszanych jest wiele takich tematów.
Avatar użytkownika
Inka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sty 2019, o 14:11

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez majkusia » 20 mar 2022, o 23:53

Małe przyrodzenie to nie problem, jest wiele fajnych zabawek nakladek itd ktore moga urozmaicic pozycie ;)
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez bojowniczka » 25 mar 2022, o 02:24

ja narzekac nie moge na wielkosc ale przyznam ze jakies zabawki to mi sie marza :D tylko on uwaza ze sa zbedne a ja wstydze sie kupic takie w sklepie :P
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez majkusia » 25 mar 2022, o 22:25

nie wstydz sie tylko zamow na necie :D fajna strona superlove.pl paczka dyskretnie zapakowana przychodzi do ciebie :D
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez emi69sexy » 8 wrz 2022, o 01:23

Avatar użytkownika
emi69sexy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2022, o 15:07

Re: Długość penisa chłopaka ???

Postprzez emi69sexy » 8 wrz 2022, o 01:39

MMMM...Jak pada temat "rozmiar w męskim rozporku"-czuję się mokra. Kiedyś miałam trzech stałych partnerów w związku,ale nikomu nie przeszkadzało że rozmiar moich stałych facetów miał jak każdy 15-16 cm w wzwodzie. Sex z nimi był normalny mi było dobrze.
Jednak gdy stałam się singielką w wieku 22lat miałam koleżanki -latawice klubowe i to one mnie umuwiły z facetem któremu spod majtek wyciągałam grubego i długiego {prawie} już stojącego penisa. Miał 21cm.I twarde grube jądra. Rozkazał mi go ssać aż do finału.A kiedy mi wsadził w cipkę i potem dałam się namówić na tyłeczek, jęczałam głłoośśśnooo.
Od tej pory uwielbiam wielgachną fujarę w męskim kroczu. Wiem i robiłam to z facetami czarnoskórymi- ich rozmiar w wzwodzie oczywiście wszystko zależy odemnie prawie 30cm. Bardzo lubię gangbang zapraszam samych byczków.
Dla mnie więc męskość facetów zależy jak olbrzymiego penisa mi przystawi pod usta. Duży penis dobrze potrafi mnie zerżnąć.-i to jest piękne
Avatar użytkownika
emi69sexy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2022, o 15:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]