Fotelik a wakacje

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 2 maja 2022, o 21:36

Planując wyjazd wakacyjny musimy również myśleć o naszym bezpieczeństwie. Wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie jak i zabieramy fotelik dla dziecka... No właśnie czy podczas wyjazdów zagranicznych podczas podróżowania korzystacie z fotelików czy alternatywnych rozwiązań do nich by zagwarantować bezpieczeństwo swemu dziecku w wypożyczonym aucie?
Aza
Miła Kobietka

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Marysiaa » 4 maja 2022, o 21:23

Jeżeli się udaje to wypożyczam auto z fotelikiem. Niestety nie zawsze jest to realne więc wówczas korzystam z alternatywy jaka jest Smart Kid Belt. A Ty Aza jak sobie z tym radzisz?
Marysiaa
Jestem tu nowa :)

Postprzez Dagmi » 8 maja 2022, o 13:58

Na jakiej zasadzie działa ta alternatywa i czy z nią komfortowo się podróżuje?
Dagmi

Postprzez Aza » 11 maja 2022, o 20:19

Również stosuje Smart Kid Belt, które lubię bo naprawdę ułatwia życie. Jest mniejsze, lżejsze i łatwo i szybko się je montuje. Trzeba jedynie pamiętać, że przeznaczone jest dla starszych dzieci.
Aza
Miła Kobietka

Postprzez Dagmi » 9 cze 2022, o 08:33

Dobrze wiedzieć o innych innowacyjnych rozwiązaniach dla dzieci, które dbają o bezpieczeństwo i sprawiają, że podróżowanie staje się wygodniejsze i bardziej komfortowe.
Dagmi

Postprzez Aza » 13 lip 2022, o 20:26

Moim zdaniem SKB powinien się znaleźć w każdej wyprawce starszaka bo przyda się zarówno w rodzinnym aucie jak podczas szkolnych wycieczek autokarowych.
Aza
Miła Kobietka

Postprzez Marysiaa » 14 sie 2022, o 20:13

Dagmi napisał(a):Dobrze wiedzieć o innych innowacyjnych rozwiązaniach dla dzieci, które dbają o bezpieczeństwo i sprawiają, że podróżowanie staje się wygodniejsze i bardziej komfortowe.

Dokładnie, a o samym urządzeniu można powiedzieć, że jest małe i lekkie co sprawia, że zawsze możemy mieć je ze sobą. Dodatkowo łatwo się je montuje poprzez wpięcie dwóch klamer do pasów bezpieczeństw przez co możemy je idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Urządzenie to było poddane wielu testo nawet przez niezależne instytucje. Rzetelne informacje można znaleźć na stronie producenta gdzie jest wszystko zebrane w całość.
Marysiaa

Postprzez Dagmi » 14 wrz 2022, o 21:43

Urządzenie to jest mega lekkie bo waży tylko 120 gram i można je używać w całej Unii. Warto w każdym środku lokomocji czy to busie czy taksówce itp. dbać o bezpieczna jazdę dziecka.
Dagmi

Postprzez marlena77 » 25 wrz 2022, o 13:51

Ja od niedawna mam dla syna pasy Smart Kid Belt i jestem mile zaskoczona dla starszego dziecka to idealne rozwiązanie wygodne i bezpieczne.
marlena77
Miła Kobietka

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]