Dynamic tantra - Przestrzeń Tantryczna.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Dynamic tantra - Przestrzeń Tantryczna.

Postprzez marta_k » 17 wrz 2022, o 14:32

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE http://www.tuiteraz.eu

zaprasza 18-20 listopada 2022 w Warszawie na warsztat


Dynamic tantra - Przestrzeń Tantryczna.
Tantra, Świadomość, Medytacja.
Dla singli i par.

Prowadzący: Gopal.


Zapraszamy Was na warsztat Dynamic Tantry, na którym będziecie mogli poznać nowoczesne i starożytne techniki praktyk tantrycznych połączone z elementami Body Love, medytacji Osho oraz technik szamańskich.Jest on skierowany do wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych w Tantrze, Medytacji i Szamanizmie.

Dynamiczna Tantra to moja wizja Tantry dostosowana do naszego współczesnego życia: pełne duszy, zabawne i pełne pasji doświadczenie praktykowania Tantry w miejskiej dżungli.

Po Przestrzeni Miłościwyjdziemy poza naszą codzienną rutynę i wspólne postrzeganie, aby zbadać Przestrzeń Miłości lub Przestrzeń Tantryczną.

Oczyścimy nasze ciało,naszą prawdziwą świątynię, praktyką medytacji tantrycznej, a następnie rozszerzymy naszą pojemność Miłości i Połączenia.

Czym jest Tantryczna Przestrzeń?

Przestrzeń Tantryczna to święta przestrzeń, w której możesz doświadczyć spokoju, miłości i relaksu. Nie jest to miejsce fizyczne, ale raczej wewnętrzny ruch, aby odkryć sposoby łączenia się ze sobą i innymi na głębszym poziomie.

Przestrzeń Tantryczna to potężna koncepcja.To rozszerzenie świadomości i bardzo osobisty proces. Ta przestrzeń niekoniecznie jest zależna od czasu lub miejsca – rozszerza się wraz z Tobą, gdziekolwiek się udasz. Na tym warsztacie poznasz konkretne narzędzia, których możesz użyć, aby przyspieszyć podróż w kierunku poszerzania swojej świadomości w tym kierunku.

W ten weekend będziemy badać przecięcie trzech alternatywnych praktyk,które mogą wydawać się całkowicie oddzielone od siebie: Medytacja, Tantra i ćwiczenia połączenia z ciałem.

W ten weekend zagłębimy się w te trzy elementy jako indywidualne siły, zanim połączymy je w to, co nazywamy Przestrzenią Tantryczną – twoją zdolność do rozszerzania Miłości i Świadomości we wszystko, co robisz w swoim życiu.


„Możesz podążać każdą ścieżką, jeśli jesteś prawdziwy i autentyczny,
osiągniesz cel: autentyczność jest Drogą”. Osho


Jak poszerzyć swoją świadomość poprzez przestrzeń tantryczną?

Czasami czujemy, że jesteśmy zamknięci w naszych ciałach.Możemy nawet osądzać siebie za takie uczucia. Prawdę mówiąc, większość z nas jest zablokowana lub napięta w określonych obszarach naszego ciała lub w określonych aspektach naszego doświadczenia. Przestrzeń Tantryczna pomaga otworzyć się na siebie; nauczyć się nowych form wyrażania siebie, jednocześnie zwiększając poziom energii i stabilizując umysł.

Wraz z większą przestrzenią pojawia się głębsze poczucie miłości.Jednak wraz z większą miłością pojawia się silniejsze pragnienie wyrażenia tej miłości. Ten kurs daje ci narzędzia do otwierania się seksualnie i emocjonalnie, nawiązywania znaczących relacji z innymi, a także wyraźnych granic.

Twoje ukochanie może zwiększyć intymność, świadomość siebie i partnera. Napełniasz się radosną bezwarunkową miłością, a także doświadczasz głębszego uznania dla siebie. Usuwając opór, otwieramy się na nowe możliwości.


Rozwiń swoją zdolność miłości

Miłość jest nieopisanym doświadczeniem, które promieniuje z naszego rdzenia i przekracza fizyczne przyciąganie. Dlaczego więc czasami brakuje nam miłości, która mogłaby wzbogacić nasze życie? Odpowiedź brzmi, ponieważ nie wiemy, jak sięgnąć do naszej wewnętrznej skrzyni skarbów miłości, a może mamy kilka blokad w naszym systemie czakr.

W przestrzeni Tantrycznej odkryjesz potężne metody tworzenia większej harmonii w swoim życiu i związkach. Zaczniesz od zbadania sposobów rozszerzania swojego ciała i umysłu, aby zrobić miejsce na głębszą miłość, akceptację i połączenie w każdej części swojej istoty.
Okazja będzie czymś więcej niż wydarzeniem; będzie to osobiste i zbiorowe przeobrażające doświadczenie. Nie ma lepszego sposobu na doświadczanie życia niż bycie w pełni obecnym w danej chwili, w otoczeniu piękna i miłości.


Wyobraź sobie swoje ciało jako statek kosmiczny, który porusza się po Przestrzeni Tantrycznej

• Nauczymy się przekształcać naszą gęstą energię w bardziej wysublimowane i wyrafinowane formy.
• Oddech będzie świętym paliwem, które poszerzy naszą wewnętrzną przestrzeń.
• Ruch i rytualizm ukształtują nasz skok ilościowy.
• Święte połączenie będzie naszym alchemicznym eliksirem.
• Dotknięcie naszych wewnętrznych polaryzacji, męskiej i żeńskiej, pozwoli nam wyjść poza dualność.

Podczas tego intensywnego weekendowego warsztatubędziesz eksperymentować i poznawać umiejętności, techniki i niezbędne narzędzia do stworzenia Świętej Intymności i głębokiego połączenia ze sobą i swoim partnerem. Aby zharmonizować swoją energię i stać się bardziej połączonym ze sobą jako para i jako jednostki w swoim codziennym życiu, tworząc świadomą intuicję, aby zmienić jakość kochania się.

Ten warsztat ma na celu przypomnieć Ci, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym i w pełni obecnym– miłość do siebie, zdrową komunikację i zabawę. Gdy zakochujemy się w sobie, stajemy się lepsi w wyrażaniu naszej miłości do innych!

Dzięki praktyce aktywnej medytacji, tańca, rytualizmu i innej indywidualnej i zbiorowej dynamiki grupowej będziemy poruszać się w przestrzeni tantrycznej z czułością, spontanicznością i zabawą. Dynamiczna Tantra jest zaproszeniem do odkrycia wysublimowanej kombinacji żywotności i świadomości, która jest prawdziwą esencją Tantry w zabawny i uduchowiony sposób.

W trakcie warsztatu nie będzie żadnych interakcji seksualnych oraz nagości.

Warsztat jest dla wszystkich: singli, par, wszystkich płci, grup wiekowych, nawet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia w tantrze.


More info abut Dynamic Tantra:
http://www.gopaltantra.com


DYNAMIC TANTRA

Co to jest Dynamic Tantra?

Dynamic Tantra to unikalna autorska metoda Gopala i Maliki, integrującastarożytne praktyki tantryczne z naszym współczesnym życiem: w sposób dynamiczny, zabawny i pełen ducha.


Zacznijmy od ciała.

Jesteśmy tak przytłoczeni telewizją, reklamami, mediami społecznościowymi, rutyną pracy,
że nasze umysły często mają trudność z nadążeniem, a nasza naturalna zdolność do łączenia się z naszym ciałem jest po prostu zatracona.
Jednak ciało jest naturalną bramą do ludzkiego doświadczenia, a nie umysłu.
Z tego powodu konieczne jest bardziej dynamiczne podejście do technik tantrycznych dla tych, którzy nie mogą po prostu usiąść, medytować i połączyć się ze swoimi ciałami.

Bezpieczna i radosna przestrzeń.

Osho powiedział: „Po pierwsze, bądź szczęśliwy. Jeśli jesteśmy całkowicie szczęśliwi, nie ma medytacji, nie jest potrzebna żadna technika, aby osiągnąć stan czystej, pełnej szczęścia istoty”.
Dynamic Tantra narodziła się z myślą o stworzeniu doświadczenia, które byłoby łatwo dostępne dla wszystkich, od początkującego do zaawansowanego medytującego, i które byłoby zabawą! Tak by zagłębienie się w nim było jak pójście na imprezę, nawet jeśli jest to impreza jednoosobowa.
Postawiliśmy sobie za zadanie stworzenie struktury, która zapewniłaby ludziom bezpieczną przestrzeń swobodnego dostępu do własnego wnętrza w zabawny i dynamiczny sposób.
Dynamic Tantra to magiczny świat, który zamienia zwyczajność w niezwykłość! To wielozmysłowa podróż poprzez wymiar dotyku.


W tych zbiorowych doświadczeniach wspólnie ćwiczymy, jak:

• Oddramatyzować seksualność, uwalniając się od naszych ograniczających przekonań.
• Nauczyć się traktować swoje ciało z szacunkiem.
• Poszerzyć świadomość, aby zwiększyć naszą zdolność do kochania i bycia kochanym.
• Rozpoznawać nasze ciało jako naszą prawdziwą świątynię.
• Nauczyć się sztuki odpuszczania poprzez głęboki relaks.
• Pozwolić naszej energii życiowej swobodnie płynąć.
• Odzyskaj zaufanie do siebie, innych i życia.
• Zapoznaj się z kwestiami wyboru, stać się bardziej świadomy swoich ograniczeń i szacunku do siebie.
• Odkryć i zharmonizować naszą wewnętrzną polaryzację męską i żeńską.
• Odpowiedzialnie budować naszą energię za pomocą trzech klawiszy: Oddechu, Ruchu i Dźwięku


More info about Dynamic Tantra: http://www.gopaltantra.com


Dołącz do nas na weekend połączenia i duchowego przebudzenia.Pomożemy Ci odblokować większą intymność ze sobą i innymi, jednocześnie ucząc się nowych umiejętności w medytacji, tantrze, praktykach uzdrawiania seksualnego i pracy z ciałem. Nasz program Dynamicznej Tantry zapewnia potężne narzędzia do wzmacniania relacji, pracy uzdrawiającej, a także zwiększania zmysłowych przyjemności. Dynamiczna Tantra to magiczny świat, który zamienia zwykłe w niezwykłe!


„Stany ekstazy są dostępne. I nie musisz spędzać lat medytując na szczytach gór lub samotnie w ciemnych jaskiniach, aby doświadczyć ekstazy i wykorzystać jej wibrującą energię. Gdzieś podczas naszej podróży przebudzenia, ze wszystkimi jej zmaganiami, radościami i rozczarowaniami, ekstaza będzie objawiona jako potwierdzenie, błogosławieństwo, przesłanie ze Źródła. Wtedy wszystko, co pozostaje, to żyć z radością, miłością i śmiechem”.


Margot Anand, The Art of Everyday Ecstasy.

„Ciało jest tajemnicą w całym istnieniu, tę tajemnicę należy kochać”. (OSHO)


PROWADZĄCY:

GOPAL
Urodzony we Włoszech, Gopal ma ponad 25-letnie doświadczenie, badań i certyfikowanych szkoleń w zakresie Tantry, Medytacji, Bioenergetyki, Shiatsu, Bodywork, Boskich Sztuk Uzdrawiania Osho, Mistycyzmu, Osobistej Transformacji, Świadomej Zmysłowości, Psychodelików, Duchowości i głębokiego zrozumienia i doświadczenie psychologii człowieka.

Od ponad 10 lat uczy w całej Europie i Rosji, prowadzi warsztaty i sesje indywidualne, towarzyszy ludziom, aby mogli przyjąć ich wrażliwość i ponownie połączyć się z ich wewnętrzną mocą.

Uczył się Tantry u Margot Anand w Instytucie SkyDancing Tantra we Francji oraz uzdrawiania w szkole Osho Divine Healing Arts (O.D.H.A.) w Prashantam we Włoszech, Rosji i Portugalii.

Jest także muzykiem łączącym Trzy Klucze - Oddech, Ruch i Dźwięk z innowacyjnymi i kreatywnymi technikami medytacyjnymi.
Pracuje i mieszka w Berlinie, gdzie prowadzi medytacje Osho oraz szkolenia i warsztaty tantry w całej Europie.

http://gopaltantra.com


WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


TERMIN:
18-20.XI.2022 (piątek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
18 listopada godz. 20

ZAKOŃCZENIE:
20 listopada godz. 18

CENA WARSZTATU:
850 zł

UWAGA:
Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Warszawa

KONTAKT:
http://www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski: 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska: 606994366

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka 18-20.XI.2022”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

5. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł opłaty administracyjnej. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
6. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 596
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron