Najbardziej rozkoszną dla mnie chwilą jest orgazm wspólny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Najbardziej rozkoszną dla mnie chwilą jest orgazm wspólny

Postprzez emi69sexy » 8 wrz 2022, o 11:36

Hej.
Już od długiego,długiego czasu kiedy dam się zaciągnąć do łóżka na "przygodny" sex, wiele mnie w tym podnieca jak stymulant.
Wcześniej udało się mnie nakłonić mężczyznom, żebym oddała im się posuwając mój tyłek,zgrabny,drobny,-a dziurka ich podnieca.
Ale naj naj wyczekuję na chwilę jak dostaje spazmów. A kiedy mój facet czuje jak się staram go zadowolić czuję po jego intymnych miejscach jądrach spuchniętych ocieka śluzem wreszcie chwila kiedy ma orgazm podnieca mnie jak wciska w gardło swojego penisa, i tryska mi do buzi ,na twarz całą swoją lepką,gęstą spermę. Lubię przy nim ja zlizywać z jego członka i wcierać w ciało.
Magia..
Avatar użytkownika
emi69sexy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2022, o 15:07

Re: Najbardziej rozkoszną dla mnie chwilą jest orgazm wspóln

Postprzez szpilka » 19 wrz 2022, o 12:19

no fajna sprawa, ale chyba ciezko osiagnac wspolny orgazm... my z mezem na razie testujemy roznego rodzaju zabawki sprawdzamy doznania, swietnie doswiadczenie dla zwiazku :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Najbardziej rozkoszną dla mnie chwilą jest orgazm wspóln

Postprzez malinowatrufla » 22 wrz 2022, o 20:24

I co wam sie do tej pory najlepiej sprawdzilo?? co bys poleciła?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Najbardziej rozkoszną dla mnie chwilą jest orgazm wspóln

Postprzez szpilka » 26 wrz 2022, o 19:44

wiesz co, kazdy ma inne upodobania wiec ciezko tak stwierdzic jednoznacznie co ci moze spasowac . Na superlove moze sobie wejdz i zobacz, tam maja sporo fajnych zabawek ;)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]