jak zarobic troche grosza w domu?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez anka72 » 11 kwi 2015, o 12:12

Chciałam podzielić się z Paniami moim sposobem na dorabianie w domu. Na początku dość niepewnie, ale zaczęłam działać w programie partnerskim. Słyszałam wiele złych opinii na ten temat, ale było też wiele pozytywnych. Tak więc zapisałam się i zaczęłam działać. Szło to na początku " jak krew z nosa", Znalazłam sobie taki program, w którym zaczęłam kupować artykuły codziennego użytku ( chemia gospodarcza. art spożywcze itp) - to co każda z nas używa, co kupuje się w zwykłych sklepach - z tymże te dostawałam bezpośrednio do domu. W tej chili mam możliwość kupowania tych artykułów za 10% ich wartości ( nawet paliwo do samochodu). Dodatkowo twórcy tego sklepu uruchomili program do zarabiania ( szybkiego) na polecaniu tego sklepu, dodatkowo prowadzone są szkolenia biznesowe i nauka języków ( do wyboru angielski i niemiecki).Jeśli kiedyś miałam wątpliwości co do programów partnerskich, w tej chili mogę z całą odpowiedzialnością ich polecić.
Oczywiści każdy musi dopasować odpowiedni do siebie i na początku poświęcić każdy wolny czas, aby się w nim udzielać- naprawdę zyski z tego są b. zadowalające.
Polecam go Paniom, jeśli ktoś będzie zainteresowany chętnie pomogę i wprowadzę.
anka72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 11:46

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Aniela » 17 kwi 2015, o 22:43

ja np, dorabiam sobie malując paznokcie. kupuję specjalnie tańsze lakiery po to, aby próbować swoich sił, i w momencie gdy koleżanki mają wesela/ imieniny/ inne imprezy maluję im paznokcie ( oczywiscie juz lepszymi lakierami typu astor , rimmel) tylko że wiadomo u mnie taniej niż u kosmetyczki. Dzięki temu mam też pieniądze na nowe lakiery i mogę pomagać dalej .
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez monian » 18 maja 2015, o 17:07

Fajny pomysł z tym malowaniem paznokci :) Można też robić makijaże albo czesać, jeśli mamy odpowiednie zdolności. Można też ręcznie robić np. zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe, albo po prostu załapać posadę, która daje możliwość pracy zdalnej.

monian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 17:02

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez anna34 » 1 lip 2017, o 13:46

No cóż, cudownych sposobów nie ma, ale możesz pomyśleć zawsze nad jakimś biznesem internetowym, czymś czym mogłabyś zarządzać nie ruszając się z mieszkania.

anna34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:24

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez banks » 11 lip 2017, o 14:44

Cudownych metod nie ma, ale ze swojej strony mogę polecić Ci marketing szeptany dla różnych firm. Bez problemu można zarobić pisząc odpowiednie opinie.

banks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 lip 2017, o 14:31

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez Nessa » 3 paź 2017, o 11:53

Też pracuję w domu, wykonując to marketing szeptany.. to coś napiszę. Jednym słowem łapię zlecenia. Dodaj swoje ogłoszenie na gumtree.pl albo olx.pl. Ewentualnie popatrz na oferii.
Nessa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 17:49

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez gabi10 » 15 paź 2017, o 18:57

Może pomyśl o jakim swoim własnym biznesie? Też proponuje, abyś się wybrała na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Może tam się zainspirujesz.
gabi10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 15:06

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez Nessa » 13 sty 2018, o 14:10

Też się chętnie dowiem.
Nessa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 17:49

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez fugazi » 14 sty 2018, o 21:47

Warto ja wkręciłam się w robienie długopisów na akord i mimo że to żmudna praca to zawsze można coś dorobić! :)

Cześć wszystkim! Polecam wam zapoznać się z moją stroną dentysta w Wałbrzychu
fugazi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 13:31

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez katrinka » 5 mar 2018, o 14:51

Nie jest to takie łatwe wbrew pozorom. Sama próbowałam wielu sposobów zarabiania. Składanie długopisów moim zdaniem odpada. NIe wierzcie,ze jak wpłacicie jakąs kasę na zestaw startowy to coś dostaniecie. Klikanie w reklamy oraz wypełnianie ankiet jest uczciwe, ale wiele na tym zarobić się nie da.
Jeśli macie kolezanki to proponowałabym sprobować swoich sił jako konsultantka Oriflame.
Na tej stronie są spore LINK - po rejestracji dostaniecie katalog w gratisie.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez anna90 » 16 mar 2018, o 18:48

Proponuje prace online ;) sama również właśnie tym się zajmuje :)
anna90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 18:44

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez odnarodzin » 20 cze 2018, o 09:25

Ja bym bardziej użyła wyrażenia dorobić, bo nawet jakbyś pisała teksty kilka godzin dziennie pod jakąś konkretną firnę, to i tak jesteś w stanie wycisnąć max 1500-2000. Z reguły jednak na portalach nie ma tylu zleceń i można sobie dorobić kilka stów miesięcznie. Wiem, co mówię, przerabiałam to. Klikania w reklamy i opinie lepiej sobie odpuścić, po przeliczeniu wychodzi że zarabiasz 2zł na godzinę i tylko masz poczucie zmarnowanego czasu. Już lepiej poświęcić ten czas na podstawy programowania i zacząć ogarniać jakieś stronki.

Obrazek
odnarodzin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 08:42

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez arturo.schmidt » 12 wrz 2022, o 14:14

Dobrze jest także sprawdzić daną firmę w internecie, np. czytając komentarze byłych pracowników oraz klientów. Często można się z nich dowiedzieć więcej, niż dane przedsiębiorstwo chciałoby ujawnić. Wyjątkowe okazje czasem się zdarzają, jednak lepiej być ostrożnym.

Avatar użytkownika
arturo.schmidt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2022, o 14:12
Lokalizacja: Poznań

Re: jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez brokerinfo » 19 wrz 2022, o 19:04

Myślę, że mam na to idealne rozwiązanie. Sprawdź tutaj i dowiedz się więcej! https://brokerinfo.eu/crypto-engine-opinie/
brokerinfo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 19:03
Lokalizacja: Poland
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], leorenpalo1269, pburdescmica5525