Drzwi

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Drzwi

Postprzez natalia89 » 21 sty 2022, o 12:44

Dzień dobry za niedługo będę zmienić drzwi w mojej sypialni. Zależy mi przede wszystkim na trwałym produkcie, który będzie idealnie pasować do pomieszczenia w stylu retro. Wiele dobrego rozmawiając na ten temat ze znajomymi słyszałam o firmie Erkado. Podobno ich produkty są bardzo solidne i mają świetną jakość. Znacie tę firmę?
natalia89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 sty 2022, o 14:59

Re: Drzwi

Postprzez Allie » 2 lut 2022, o 11:13

Znam firmę, ze słyszenia. Budowałam się i przestudiowałam drzwi od wielu producentów. W końcu jednak zdecydowałam się na kupienie drzwi w markecie. Wczesniej w mieszkaniu przez kilka lat miałam drzwi marketowe i sprawdzały się dobrze. Oczywiśćie dbaliśmy o nie, nikt w mieszkaniu w nie nie uderzał, staraliśmy się nie trzaskać zbytnio drzwiami.

Porównałam sobie ceny w katalogu jak również tych marketowych i były znaczne rozbieżności. Postanowiłam nie przepłacac oraz kupiłam drzwi w markecie, poza tym mogłam je od razu zamontować a nie czekać tygodniami albo miesiacami aż je dostanę.

Zresztą zerknij sobie do Leroy Merlin https://.leroymerlin.pl/drzwi-klamki-i- ... ,a144.html

Na stronie jest ich katalog. Maja zarówno tańsze modele ale również i drzwi jakości premium (z prawdziwego drewna, tak więc nie jest prawdą, ze w marketach nie znajdzie się niczego dobrej jakości).
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Drzwi

Postprzez AKrol » 4 paź 2022, o 10:11

Jeśli szukacie drzwi wejściowych to oczywiście warto postawić przede wszystkim na jakość i solidność wykonania. My mamy drzwi stalowe KMT - Passive 75. Bardzo porządne, starannie wykonane drzwi, wysokiej jakości. Co ważne także bardzo ciepłe tzn. mają bardzo dobrą izolacyjność teremiczna. Można na ich zakup ubiegac sie o dotację z programu czyste powietrze.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Drzwi

Postprzez Tama » 17 sty 2023, o 20:31

AKrol napisał(a):Jeśli szukacie drzwi wejściowych to oczywiście warto postawić przede wszystkim na jakość i solidność wykonania. My mamy drzwi stalowe KMT - Passive 75. Bardzo porządne, starannie wykonane drzwi, wysokiej jakości. Co ważne także bardzo ciepłe tzn. mają bardzo dobrą izolacyjność teremiczna. Można na ich zakup ubiegac sie o dotację z programu czyste powietrze.


Zgadzam się z Twoją opinią bo my również mamy drzwi wejściowe z tej firmy. Super są. Zero negatywnych uwag. Wszystkie parametry techniczne na wysokim poziomie. Polecam
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Kdonna08