W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego powodu

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego powodu

Postprzez Samborka22 » 23 lis 2021, o 09:35

W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego powodu? Czy możecie podzielić się doświadczeniami, wskazówkami, w jaki sposób lepiej dopasować stylizację na podstawie koszulek?
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07

Re: W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego po

Postprzez Agnieszkaxoxo » 23 lis 2021, o 14:01

hmmm, no w normalnych ;p
Agnieszkaxoxo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 13:51

Re: W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego po

Postprzez Fijałka87 » 14 gru 2021, o 15:29

Zamawiaj w easetailored , bo oszczędzają czas, przysięgam. Koszulka dopasowana wręcz do granic możliwości. Warto, żebyś się zmierzył prawidłowo. Oni podpowiedzą. Wystarczy zadać pytanie. A co ciekawe każdą koszulkę możesz zrecenzować. Ludzie z prawdziwą pasją, polska szwalnia, wysoka jakość. Według mnie cena nawet w połowie nie odzwierciedla jakości wykonania.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego po

Postprzez marta » 17 gru 2021, o 12:40

Jeśli chodzi koszulki to noszę zwykłe t-shirty. Dla mnie ważniejsze są spodnie. Łączę wygodę z elegancją. Kupiłam czarne spodnie dresowe Jogger Fit z Cross Jeans. Mają wyższy stan. W pasie jest wszyta gumka i ściągacz. Nogawki przylegają do ciała. Nie mają ściągaczy. Kończą się przed kostką. Lubię je za to, że pasują do stylizacji sportowej i eleganckiej. Siedząc w nich w domu zawsze już w następnej chwili możesz wyjść w nich na spotkanie z przyjaciółmi.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego po

Postprzez BeataKrasoń » 6 paź 2022, o 10:56

Osobiście staram się utrzymać swoją szafę w BOHO klimacie i stawiam raczej codziennie na wygodę, więc koszule oversize są dla mnie absolutną podstawą jeżeli już zakładam koszulę. Mogę polecić przykładowo coś z naszego polskiego podwórka: https://wildflower.pl/biala-koszula-damska-lniana-sand-shell-z-duza-iloscia-naturalnych-nitek/ - Wygodnie, naturalnie i ładnie.
BeataKrasoń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 paź 2022, o 10:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], zerknij-pl