Naprawdę ma mnie gdzieś i jest ze mną tylko bo jest?!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Naprawdę ma mnie gdzieś i jest ze mną tylko bo jest?!!

Postprzez Malutkamii » 3 paź 2022, o 12:43

Cześć, problem u mnie taki ze z facetem jest około 2 lat, ale od jakiegoś czasu zauważyłam że on siedzi na portalach randkowy j i nie tylko. Za każdym razem dochodzi do awantury gdy uda mi się nakryć go na pisaniu do innych kobiet proponując romantyczne randki, spotkania a nawet sex. On uważa że nic złego nie robi tylko pisze, bo na spotkania na które się umawia nie pojawia sie(nie które wiadomości bolą, gdy widzę jakie on ma zainteresowanie kimś innym, na jakie tematy prowadzi rozmowy na tych portalach lub wysylazdjęcia nago że wzajemnoscia) ale ja nie mam tej pewności, gdy jestem w pracy. Od jakiegoś czasu widzi we mnie same negatywy, o wszystko próbuje mnie obwiniac(nawet w zwykłych sprawach codzienności), czuję się jakbym była tylko jakaś rzeczą, gdy mnie do czegoś potrzebuje to muszę być bo inaczej jest bardziej opryskliwy, a gdy jestem mu zbędna nie raz specjalnie z byle powodu robi kłótnie (co nie raz wbilo mnie w szok, żeby z głupiego powodu robić kłótnie jakby to był koniec świata), rzadko bywa czuły, no może tylko wtedy gdy chce iść do łóżka że mną. On ma 30 a ja 23 niby twierdzi że tylko mnie kocha ale ja już przestałam wierzyć w to. Sama już zglupialam czy to normalne że facet tak się zachowuje, ja mu takich rzeczy nie robię. Próbowałam nie raz z nim pogadać o tym, jakoś obrócić sytuację żeby zrozumiał jak ja się w tym czuje, ale on twierdzi że "przepraszam, to tak z nudów, już więcej nie będzie" ale po kilku dniach ja widzę znowu to samo. Może ktoś ma podobnie i pomoże mi to ogarnąć o samą nie wiem co robić, czuję się jak mała dziewczynka....
Malutkamii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 paź 2022, o 12:04

Re: Naprawdę ma mnie gdzieś i jest ze mną tylko bo jest?!!

Postprzez Eyeliner » 12 paź 2022, o 21:00

Jesteś jeszcze młoda i naiwna (nie chcę Cię tym obrazić tylko po prostu jeszcze masz czas na zdobycie życiowego doświadczenia) Moja rada jest taka, że powinnaś go bez żalu zostawić a nawet kazać mu spadać gdzie pieprz rośnie. Jeśli mężczyzna kocha kobietę to nie szuka wrażeń gdzie indziej a dodatkowo szanuje swoją kobietę i nie robi jej takich przykrości. Obawiam się, że jeśli tylko nadarzy mu się okazja to z niej skorzysta lub już to zrobił. Nie łudź się, że jest inaczej.
Eyeliner
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 paź 2022, o 20:37

Re: Naprawdę ma mnie gdzieś i jest ze mną tylko bo jest?!!

Postprzez Willow » 14 paź 2022, o 10:28

Oj dziewczyno, facet ma problem z kręgosłupem zagrażający życiu w rodzinie - D na boku i to nie jedną. 2 lata to w twoim wieku jeszcze nic straconego, jak już teraz widzisz, że cię traktuje jak zło konieczne - uciekaj, bo co to będzie po ewentualnym ślubie?

Willow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 kwi 2020, o 13:28

Re: Naprawdę ma mnie gdzieś i jest ze mną tylko bo jest?!!

Postprzez dorociazrt » 20 paź 2022, o 08:31

Szczerze mówiąc, ja już dawno bym się od niego zawinęła. Mam wrażenie, że nieźle Cię zmanipulował ;/ Nie daj sobie mydlić oczu bo skoro robi teraz takie rzeczy to nie masz pewności do czego posunie się w przyszłości. Jesteś młoda, jeszcze znajdziesz prawdziwą miłość. Szkoda życia na baranów.
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]