Perfect bust na powiększenie biustu

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Perfect bust na powiększenie biustu

Postprzez rema » 13 paź 2022, o 13:43

Czy ktos brał? Jak rezultaty?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Perfect bust na powiększenie biustu

Postprzez Allie » 14 paź 2022, o 13:21

No coż. Wszystko zależy od osoby. Jedna lepiej zareaguje na tabletki, druga trochę gorzej. Ogónie nie uda Ci się powieksyć za pomocą tabletek biusto o kilka rozmiarów bo chyba żadne tabletki takiego działania nie mają :) Jakby miały to chirurdzy plastycy nie mieliby pracy :D Niemniej perfect bust należą do tych lepszych tabletek powiekszających bisut tak wiec jeden rozmiar powinnas powiekszyć Tylko nastaw się tutja na dłuższą kurację. Po miesiacu nie zobaczysz efektu. Sama brałam tabletki 3 miesiące. Jedno opakowanie nie bedzie takie skuteczne.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Perfect bust na powiększenie biustu

Postprzez rema » 19 paź 2022, o 09:39

No właśnie chciałam sobie kupić na przetestowaine bo nie są takie tanie :( Jeszcze zastanawiałam się nad operacją ale to może za kilka lat jak nazbieram trochę kasy.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Perfect bust na powiększenie biustu

Postprzez Allie » 20 paź 2022, o 11:42

Perfect bust pomogą bo tak jak pisałam są to dobre tabletki,nie są tanie ale skuteczne. Przy regularnej kuracji i to kilka miesięcy dadzą Ci dobre działanie. NIemniej kuracja musi trochę trwać. Najlepiej jak jeszcze wspomagasz ją kremem z tej samej serii.Wtedy działanie jest jeszcze lepsze. A oprację powiększenia piersi to sobie lepiej z głowy wybij. Jest to operacja a zabieg ZAWSZE będziesz miał jakieś działania niepożądane. I to wcale nie takie rzadkie.Poza tym nie wiem czy się dowiadywałaś ale taka operacja nie jest na zawsze. Po około 10 latach trzeba zabieg powtórzyć.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Perfect bust na powiększenie biustu

Postprzez mariavick » 18 maja 2023, o 14:03

Kochane są jedne tabletki które rzeczywiście mogą powiększyć biust dzięki ziołom z ameryki południowej które wpływają na estrogeny podobnie jak tabletki antykoncepcyjne. Nazywają się Breastfem tez do kupienia w Polsce. Trzeba jedynie uważać i najlepiej nie stosować antykoncepcji hormonalnej podczas kuracji bo mogą osłabić lub wzmocnić działanie. Ja brałam ten breastfem 2 miesiące i piersi rzeczywiście urosły, nie było żadnych ubocznych a efekt już minął pół roku nadal się utrzymuje.
mariavick
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2023, o 13:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]