Studia czy szkolenia?

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez andrat » 10 sty 2022, o 10:34

Moim zdaniem, decyzja powinna być tylko jedna, a więc założyć konto bankowe w takim miejscu, aby było możliwie jak najtaniej.
Tak sie składa, że studenci, to grupa którą banki jako klienci preferują, bo w perspektywie czasu przynoszą dosyć duże profity.
Proponuję sprawdzić w pierwszej kolejności w takich bankach jak Millenium, BGŻ czy ING Bank Śląski.
https://konto-studenckie.pl/millenium.php

Świetne warunki szczególnie ma bank millenium. Jak możęsz sobie zobaczyć na powyższej stronie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez wenek » 4 lut 2022, o 11:59

Uczęszczam na różne kursy medyczne i jestem z wszystkich zadowolona, lubię w tej tematyce się dokształcać. Ostatnio udało mi się zapisać na kurs z echokardiografii https://csmiwum.pl/kursy/echokardiograf ... -08042022/ i już nie mogę go się doczekać. Jeśli jesteście z kadry medycznej i myślicie nad jakimś szkoleniem, to ja polecam właśnie to.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez anabel.aufderhar » 2 kwi 2022, o 17:24

Do pracy w części zawodów wymagane jest wykształcenie wyższe. Nie spełnimy swoich marzeń o pracy lekarza, nauczyciela lub prawnika bez ukończenia studiów. Wygodna praca przy biurku też z reguły jest okupiona koniecznością posiadania dyplomu.

Avatar użytkownika
anabel.aufderhar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 kwi 2022, o 17:21
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez rogatka » 25 kwi 2022, o 18:22

Jedno nie wyklucza drugiego. Studia naturalnie, a do tego kilka kursów zawodowych. Ośrodek Kontimex w Warszawie ma bardzo bogatą ofertę kursów zawodowych i szkoleń oraz elastyczne terminy.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 06:48

Na pewno warto sie kształcić i cały czas podnosić swoje kwalifikacje, niezależnie od branzy w której się pracuje. Szkolenia są świetnym rozwiązaniem dla osób, które pracują i chcą stosunkowo szybko nauczyć się czegoś nowego. Jeśli szukalibyście szkoleń przygotowujących do egzmaniów UDT to na wysokim poziomie takie kursy organizuje Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/k ... minow-udt/. Firma organizuje od lat szkolenia dla pracowników branży budowlanej, ma ciekawe programy szkoleń, doświadczonych instruktorów i bardzo dobre opinie.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez baumbach.collin » 14 lip 2022, o 18:07

Znajomość zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy jest kluczowa dla odpowiedniego zachowania się w sytuacji nagłego pojawienia się ognia. Jeśli organizujesz szkolenie przeciwpożarowe, musisz wiedzieć, jak je przygotować i jakimi akcesoriami się posiłkować.

Avatar użytkownika
baumbach.collin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2022, o 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez AKrol » 27 lip 2022, o 06:35

Wszystko zależy jaki kierunek was interesuje. Wiadomo, że są zawody, w których bez studiów ani rusz, ale są też takie, gdzie dobry kurs czy szkolenie załatwi sprawę. Mój mąż niedawno się trochę przebranżowił i zrobił kurs operatora koparki. Jest teraz duże zapotrzebowanie na tego typu wykwalifikowanych pracowników, i prace jest bardzo dobrze płatna. Kurs zrobił w Gdańsku w Centrum Szkoleń Zawodowych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... roboczych/ . Uprawnienia jakie dostał po zakończeniu kursu otworzyły mu drogę do przebierania wręcz w ofertach.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez Cesme » 26 wrz 2022, o 06:59

Chce sie uczyć księgowości. Co sądzicie o formie nauczania online?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez Allie » 26 wrz 2022, o 09:21

Forma online jest bardzo przyjemna - zaczynalam kurs stacnjonarnie ale z wiadomych powodów zajęcia nie mogły być kontynuowane w tej formie. Od tych tradycyjnych różniły się tylko brakiem podchodzenia do tablicy - platforma do nauczania zdalnego umożliwia swobodne uczestniczenie w zajęciach, są dostępne mikrofony, kamerki (dla chętnych), zadania rozwiązywaliśmy wspólnie, prowadząca rozpisywała je w excelu więc było przejrzyście.

Od siebie polecam to centrum szkoleniowe:
https://szkolenia-css.pl/szkolenia-wyjazdowe/

Organizuja tam szkolenia online, ale i wyjazdowe.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez dorociazrt » 25 paź 2022, o 15:42

Nie wiem czy studia prosto po szkole to dobra droga zwykle duża część młodych osób nie wie co chce robić w życiu. Moja koleżanka wyjechała do pracy w Danii zaraz po szkole pracowała w hotelu jako pokójwka i dopiero jak odłożyła kupę kasy wróciła do kraju i poszła sobie na studia zaocznie stać ją było i na naukę i na przyjemności pracowała oczywiście też normalnie ale mówiła że zarobki tu a w Danii to niebo i ziemia. Ja skończylam studia zarabiam cóż nie za tak jakbym chciała więc też myśle o wyjedździe za granice reguralnie oglądam oferty nawet aplikowałam już na pracawue bo łatwo się tam składa cv parę kliknięć zobaczymy jak to będzie jestem dobrej myśli ;)
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez Tama » 11 sty 2023, o 10:29

Wszystko zależy od tego jakiej dziedziny to dotyczy. Niektóre zawody możesz wykonywać tylko po studiach, do innych wystarczą kursy zawodowe.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez Laraka » 11 sty 2023, o 11:00

Jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikacje i szukacie dobrych kursów zawodowych, to sprawdźcie ofertę Centrum Szkoleń Zawodowych w Gdańsku. Centrum znane jest szczególnie ze szkoleń dla pracowników branży budowlanej. Organizują m.in. kursy dla operatorów maszyny roboczych różnego rodzaju. Kursy prowadzone sa przez doświadczonych instruktorów, a po ich ukonczeniu otrzymuje się odpowiednie certyfikaty, potwierdzające nabyte umiejętności.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez Żabnik » 27 lut 2024, o 22:00

Wybór między studiami a szkoleniami to ważna decyzja, która zależy od wielu czynników, takich jak Twoje cele zawodowe, preferencje osobiste oraz aktualne umiejętności i doświadczenie. Jeśli interesujesz się branżą eventową i chcesz zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do sukcesu w tej dziedzinie, szkolenie o budowie i sprzedaży oferty eventowej https://emtg.pl/przygotowanie-i-sprzeda ... eventowej/ może być doskonałą opcją.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Studia czy szkolenia?

Postprzez polid » 27 mar 2024, o 20:59

jedno nie wyklucza drugiego, natomiast na pewno wiele zależy też od rodzaju branży w jakiej się pracuje. zawsze warto zgłębiać wiedzę i kształcić się w wielu dziedzinach

polid
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2023, o 20:54
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]