jak pozbyć się nudy w związku

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez katla » 3 paź 2012, o 14:36

Witam dziewczyny. Może mi poradzicie jak odświeżyć mój związek z mężem. Wpadliśmy troszkę w rutynę. Mąż do mnie pretensje że nie mam ochoty na sex kiedy po całym dniu biegania w pracy potem z dziećmi i jak wybija godzina 21 padam ze zmęczenia wczoraj się tak pokłóciliśmy że wyszedł z domu a po powrocie powiedział, że to jest wszystko moja wina bo ja go traktuje jak powietrze, ja się nie chce tłumaczyć bo uważam że wina zawsze leży po środku i ja i on nie jesteśmy idealni ale chciałabym co zrobić tylko nie mam żadnego pomysłu . Proszę dziewczyny poradźcie mi coś!!!
katla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lis 2011, o 11:29

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez jalola » 3 paź 2012, o 16:05

Musisz odświeżyć swoją miłość do męża. Znów się zakochaj. Zaskocz go czymś. Spędźcie aktywnie weekend z dziećmi. Jak możecie pozwólcie sobie na romantyczną kolację w restauracji. Zaskocz go w sypialni. Tchnij trochę życia do waszego małżeństwa.
jalola
 

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez RougeBloo » 3 paź 2012, o 18:02

Wyślij na któryś weekend dzieciaki do dziadków, przygotuj pyszną, romantyczną kolację przy świecach, wino. Byście znów mogli poczuć ten żar namiętności, który towarzyszył wam zanim wzięliście ślub, a na świecie pojawiły się dzieci :) Na pewno to doceni.

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez wampirek » 19 paź 2012, o 15:30

Eee naprawdę, dlaczego kobiety myślą że: Kolacja + świece = romantyzm i faceta to kręci? Taką radę widzę wszędzie w sieci, i zawsze to radzą dziewczyny innym dziewczyną. Podejrzewam że dla was to jest coś specjalnego, mi jako facetowi kojarzy się to z nudą i zmuszeniem do tego aby być szczęśliwym...

Drugi pomysł który też stanowczo odradzam jako remedium to romantyczna kąpiel z płatkami róż przy świetle świeczek.

http://www.pan-wampir.pl - wysysa wszelakie sekrety bez krwi ofiary:)
wampirek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 15:09

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez Be-Be » 19 paź 2012, o 15:39

mnie też się wydaje, że facetów kręci raczej coś bardziej pikantnego niż jedzonko przy zapałce i kąpiel w pachnidłach. Ale trudno zrobić pikanterię w domu przy dzieciach. Dzieci do dziadków zdecydowanie popieram i do dzieła - wieczór niekoniecznie trzeba spędzać w domu, proponuję zrobić sobie wycieczkę w miejsca Wam szczególnie bliskie, z którym wiążą się jakieś miłe wspomnienia, a zakończyć w domowych pieleszach ale nie w typowy sposób (cyku cyku i po krzyku), trochę pieprzu i fantazji nikomu jeszcze nie zaszkodziło w związku :fallinlove
Be-Be
 

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez oppsboo » 19 paź 2012, o 15:43

Tez uwazam ze romantyczna kolacja bedzie nudna dla faceta z ktorym sie jest juz jakis czas. Daj swoje dzieciaki komus pod opieke, a swojego meza zabierz np na gokarty albo paintballa, powspinajcie sie na skalki albo zrobcie cokolwiek ekscytujacego , a pozniej polecam goracy sex po powrocie do domu :) przynajmniej raz w miesiacu takie akcje i nikt nie bedzie znudzony : D
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36


Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez bloodmanpl » 25 lut 2015, o 20:31

wampirek napisał(a):Eee naprawdę, dlaczego kobiety myślą że: Kolacja + świece = romantyzm i faceta to kręci?


Byłem w związku z kobieta, której to TOTALNIE nie kręciło. Zawsze uważała takie rzeczy za "niepraktyczne", bleee i wogóle. A dla mnie to jest spoko. Pewnie kwestia charakteru.

Ale polecam, z własnego doświadczenia, byście może odkryli nowe hobby? Kino, teatr, koncerty -też fajne ale dość oklepane. Może gry planszowe (ale nie typu chinczyk czy monopoly, takie bardziej ambitne. Osadnicy, Agricola, itp - raz zainwestujecie i rozrywka na długi czas).
bloodmanpl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:21

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez eDom » 5 mar 2015, o 19:35

Trzeba pielengnować swoje relacje. Nawet kiedy jesteś zmęczona, zrób ukochanemu jakies pyszne danie, porozmawiaj jak minął mu dzień. Te proste czynności sprawią Wam obojgu mnóstwo radości ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez cgibson » 12 paź 2022, o 14:25

Przeglądając internet, wielokrotnie trafiamy na mniejsze lub większe serwisy, które starają się przykuć naszą uwagę angażującymi i ciekawymi treściami. Najlepiej wychodzi to między innymi portalom informacyjnym czy mediom społecznościowym. Spore zainteresowanie wzbudzają jednak także mniejsze serwisy, które najczęściej mają rozrywkowy charakter.

Avatar użytkownika
cgibson
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 paź 2022, o 14:24
Lokalizacja: Kraków

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez megcox90 » 13 paź 2022, o 10:24

RougeBloo napisał(a):Wyślij na któryś weekend dzieciaki do dziadków, przygotuj pyszną, romantyczną kolację przy świecach, wino. Byście znów mogli poczuć ten żar namiętności, który towarzyszył wam zanim wzięliście ślub, a na świecie pojawiły się dzieci :) Na pewno to doceni.


Only now real estate in Cyprus at attractive prices. Invest today.
megcox90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2022, o 10:22

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez szpilka » 17 paź 2022, o 21:05

Sposobów jest sporo, u nas sie sprawdziło eksperymentowanie z gadżetami erotycznymi:)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez malinowatrufla » 22 paź 2022, o 14:23

A gdzie takie rzeczy kupujesz?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez szpilka » 24 paź 2022, o 20:58

A na superlove :) jeden z moich ulubionych sklepów erotycznych ;) maja dobre ceny i fajnej jakosci produkty
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: jak pozbyć się nudy w związku

Postprzez malinowatrufla » 25 paź 2022, o 20:19

dzieki!!! zajrzałam sobie tam na szybko i jestem w szoku, tyle tego wszystkiego :d
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]