Praca za granicą

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Praca za granicą

Postprzez malwina11 » 24 lut 2021, o 12:41

Hej :) chcę podjąć pracę w Niemczech, jakiej firmy busy do niemiec polecacie ?
malwina11
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lis 2020, o 12:58

Re: Praca za granicą

Postprzez Kawon » 4 kwi 2022, o 19:26

Też ostatnio ostatnio szukałem firmy, które oferuje przewóz osób do krajów europejskich, głównie zależało mi na podróż do Holandii. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://ar-speed.pl/busy-swietokrzyskie-holandia/. Ta firma oferuje bardzo wygodne podróżowanie.
Kawon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2022, o 19:25

Re: Praca za granicą

Postprzez Aza » 29 kwi 2022, o 22:13

Praca w Niemczech to dobry wybór gdyż można tam zarobić naprawdę dobrze. Mój mąż często wyjeżdża tam do pracy, a ofert pracy szuka w agencji pracy Mondi Polska https://mondi-polska.pl/oferty/praca-w-niemczech/. Oferują oni fajne stanowiska pracy, a do tego otaczają osobę wyjeżdżająca swą opieką na czas trwania umowy.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Praca za granicą

Postprzez Malo90 » 4 maja 2022, o 20:50

Jeśli chodzi o pracę za granicą, trzeba pamiętać o takich sprawach jak legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z pomocy agencji pracy, która zajmuje się takimi formalnościami.
Malo90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 maja 2022, o 20:48

Re: Praca za granicą

Postprzez ijacobi » 30 maja 2022, o 16:58

Teoretycznie miejsc do szukanie pracy jest wiele. Najbardziej sformalizowanym miejscem są Urzędy Pracy, która zajmują się pośrednictwem pracy. Pośrednictwo polega na łączeniu pracodawców i osób poszukujących zatrudnienia.

Avatar użytkownika
ijacobi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2022, o 16:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Praca za granicą

Postprzez krzysztofpatyra60 » 31 maja 2022, o 21:06

Sprawdzone i tanie busy do Anglii ktoś, coś poleci?

krzysztofpatyra60
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 maja 2022, o 21:02

Re: Praca za granicą

Postprzez Albert25cm » 20 cze 2022, o 12:58

Jesteś nauczycielem i chciałbyś kontynuować swoją pracę za granicą, mieszkać w Azji, Ameryce czy którymś z europejskich krajów? Czytaj dalej i sprawdź, jakie są wymagania wobec kandydatów do pracy w polskiej szkole za granicą, jakie dokumenty aplikacyjne trzeba złożyć i co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia.

Avatar użytkownika
Albert25cm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2022, o 12:38

Re: Praca za granicą

Postprzez wiki0001 » 5 lip 2022, o 19:41

Ja zdecydowałam się zostać jednak w kraju i trafiłam na świetną pracę w https://youaretheboss.pl/. Najważniejsza jest dla mnie bardzo duża swoboda działania i elastyczność, przy równoczesnym stałym wsparciu i pomocy ze strony kadry. Uwielbiam też nasze wyjazdy firmowe. Polecam aplikować i samemu się przekonać!
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21

Re: Praca za granicą

Postprzez ewelonkax » 14 wrz 2022, o 09:14

Ja sama znalazłam pracę w Niemczech na stronie pracawue.pl bardzo fajną i dobrze płatną. Nie zgłaszałam się do agencji. Oczywiście na umowe o pracę, mam też zagwarantowane dodatki socjalne :) Zobacz tam bo sporo jest ogłoszeń i każde posiada szczegółowe informacje na temat nie tylko wynagrodzenia ale również kosztów życia w danym kraju. :papa:
ewelonkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 10:27

Re: Praca za granicą

Postprzez hane.nicolette » 28 paź 2022, o 10:53

Szukanie pierwszej pracy to zajęcie na pełen etat. Warto poświęcić mu przynajmniej kilka godzin dziennie, skrupulatnie przeglądając oferty, wysyłając CV, a także osobiście pukając do drzwi potencjalnych pracodawców.

Avatar użytkownika
hane.nicolette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2022, o 10:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Praca za granicą

Postprzez tylko19 » 6 cze 2023, o 13:04

W moim otoczeniu wiele osób zdecydowało się na wyjazd jako opiekunka do osób starszych. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy to warto wziąć pod uwagę Davi-Seniorenhilfe :) Moja przyjaciółka bardzo długo już z nimi wyjeżdża!
tylko19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 19:58

Re: Praca za granicą

Postprzez Żabnik » 26 paź 2023, o 12:52

Skuteczne wykładanie towaru rozpoczyna się od starannego planowania przestrzeni sklepowej. Jest to proces, który uwzględnia zarówno układ pomieszczenia, jak i strategię prezentacji produktów, aby zapewnić przejrzystość i łatwy dostęp do towarów dla klientów. https://wartoszkolic.pl/baza-wiedzy/wyk ... ru-zasady/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Praca za granicą

Postprzez Aza » 26 gru 2023, o 00:12

Ja tam wolę na produkcji. Może nie łatwo ale nie ma tyle na głowie. A robota u niemca w de to fajna kasa. Mondi załatwiła.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Praca za granicą

Postprzez Żabnik » 26 gru 2023, o 17:05

Aby przyciągnąć najbardziej utalentowanych pracowników, firmy muszą oferować nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale także atrakcyjne benefity pracownicze. Dając pracownikom możliwość dostosowania godzin pracy do swojego rytmu życia oraz umożliwiając pracę zdalną, firma pokazuje zrozumienie dla indywidualnych potrzeb pracowników i wspiera zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym. Inwestycja w szkolenia, kursy oraz możliwości rozwoju kariery może przyciągnąć pracowników, którzy chcą nieustannie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Solidny pakiet opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie czy od utraty pracy z pewnością przyciągnie pracowników, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy zdrowie i bezpieczeństwo są priorytetem. https://workafford.pl/czym-przyciagnac- ... acownicze/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]