Domowa siłownia

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Domowa siłownia

Postprzez alicja.m » 28 cze 2019, o 12:44

Domowa siłownia ma dla mnie jedną, podstawową zaletę. Brak karków, którzy non-stop zajmują Ci wszystkie maszyny i ciężary. Trening w samotności i spokoju to świetna alternatywa dla większości siłowni, kiedyś może sama sobie załatwię ławeczkę i parę ciężarów ;).

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Domowa siłownia

Postprzez AKrol » 29 mar 2022, o 16:58

Ja też wolę ćwiczyć w domu. Wcale nie potrzeba dużo i nie wiadomo jakiego sprzętu. Kupiłam bieżnię, hantle, matę. Wszystko w okazyjnej cenie w sklepie Pesport i to mi na razie w zupełności wystarczy. Oczywiście przeglądam co jakiś czas ofertę sklepu, bo może uda mi się w dobrej promocji kupić rowerek, ale to mi się jakoś nie śpieszy, póki co.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Domowa siłownia

Postprzez rogatka » 5 cze 2022, o 12:06

Kilka miesięcy temu kupiłam do domu Icaros Cloud. To urządzenie pełny trening ciała w domu, w mieszkaniu oraz grupowe treningi na siłowni dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Domowa siłownia

Postprzez Baj » 31 paź 2022, o 11:13

Sama szukałam dla siebie sprzętu do treningu i poszedłem ostatecznie w stronę sprzętu od K-Sport Widziałem ten sprzęt na profilu u AJ Polish American z relacjami z treningów. Sam nie znałem tematu na tyle, by samemu decydować więc stwierdziłem, że skorzystam z tego co wybierają inni, którzy żyją z treningu i znają się na tym temacie.
Baj
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 paź 2022, o 13:49

Re: Domowa siłownia

Postprzez Abram » 16 sty 2024, o 12:19

Masz stojak treningowy z gwarancją producenta w sklepie internetowym k-sport i taką antypoślizgową gumę można postawić nawet na wrażliwej powierzchni. Na asekuracjach też znajduje się wyprofilowana guma, więc nie ma mowy o dziwnym zachowaniu sztangi.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 132
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: Domowa siłownia

Postprzez Abram » 16 sty 2024, o 12:39

Polski producent K – SPORT dostarcza sprzęt na domowe i niektóre prywatne siłownie , gdzie masz w jednym zestawie masę elementów i wszystkie regulowane pod kątem potrzeb danego zawodnika.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 132
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]