Problem z mamą, jest zboczona i dziwna

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Problem z mamą, jest zboczona i dziwna

Postprzez Marta9990 » 4 lis 2022, o 09:38

Dzień dobry mam 15 lat i moja mama bardzo się zmieniła od ostatnich miesięcy. Kilka miesięcy temu poznała swojego partnera wcześniej nie miała nikogo ale teraz jest naprawdę dziwna. Chodzi o to że jest bardzo otwarta jeśli chodzi o stronę seksu. Czasami chodzi w wyzywających strojach i oczywiście w szpilkach, często ma różowe i czerwone sukienki spódniczki itp. w sypialni ma też kilka książek o seksie, ale to co mnie bardzo zmartwiło to to że ostatnio widziałam jakąś torbę w salonie i tam były jakieś zabawki erotyczne, paski, sznurki a nawet jakieś kilki i inne rzeczy, jak to widziałam to byłam w szoku. W ostatni weekend jak byłam u siebie w pokoju(a mamy duży dom) to przyszła i powiedziała że teraz idzie z partnerem do sypialni i że mam nie podchodzić do drzwi. Dla mnie to jakieś chore nie rozumiem tego. Co mam zrobić? Ona się nawet nie zastanawia jak to z boku wygląda. Ona jest zboczona a ja już nie wytrzymuje.jak mam z tym żyć? Proszę o pomoc.
Marta9990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lis 2022, o 09:26

Re: Problem z mamą, jest zboczona i dziwna

Postprzez ona_my » 19 mar 2023, o 22:34

Wooooo
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Zjawkowo