Perfumy z grawerem

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Perfumy z grawerem

Postprzez orientalna_ola » 13 sty 2021, o 18:19

Hej, z góry przepraszam, jeśli zły dział, bo jestem tu nowa :D

Moja siostra będzie miała w lutym 30. urodziny i myślę o jakimś fajnym prezencie dla niej. Słyszałam o czymś takim jak perfumy z grawerem i to by było fajne tylko nie wiem gdzie takie coś można zrobić? Można gdzieś zamówić po prostu jakiś znany perfum i poprosić o grawer do niego?
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Perfumy z grawerem

Postprzez manikan » 21 sty 2021, o 23:47

Fajny motyw, tez o czymś takim myślałam, dla siostry, bo ma urodziny pierwszego lutego :) Z tego widziałam to na perfumach la vie est belle, że taki grawer mozna zrobić :) Ale gdzie one są robione to tez nie wiem, chętnie się dowiem, bo również potrzebuję na urodziny siostry, a wiem, że to zrobiłoby wrażenie :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Perfumy z grawerem

Postprzez orientalna_ola » 2 lut 2021, o 16:00

manikan napisał(a):Fajny motyw, tez o czymś takim myślałam, dla siostry, bo ma urodziny pierwszego lutego :) Z tego widziałam to na perfumach la vie est belle, że taki grawer mozna zrobić :) Ale gdzie one są robione to tez nie wiem, chętnie się dowiem, bo również potrzebuję na urodziny siostry, a wiem, że to zrobiłoby wrażenie :)


Znalazłam, że na Notino mają opcję grawerunku na perfumach. Jeszcze nie zamawiałam, ale chyba tam spróbuję. Może i dobrze, że trochę poczekałam, bo teraz jakaś promocja walentynkowa jest to się może wstrzelę na darmową dostawę.
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Perfumy z grawerem

Postprzez Mari_123 » 25 lut 2021, o 21:36

orientalna_ola napisał(a):
manikan napisał(a):Fajny motyw, tez o czymś takim myślałam, dla siostry, bo ma urodziny pierwszego lutego :) Z tego widziałam to na perfumach la vie est belle, że taki grawer mozna zrobić :) Ale gdzie one są robione to tez nie wiem, chętnie się dowiem, bo również potrzebuję na urodziny siostry, a wiem, że to zrobiłoby wrażenie :)


Znalazłam, że na Notino mają opcję grawerunku na perfumach. Jeszcze nie zamawiałam, ale chyba tam spróbuję. Może i dobrze, że trochę poczekałam, bo teraz jakaś promocja walentynkowa jest to się może wstrzelę na darmową dostawę.

Ja korzystałam z tej oferty i wyszło bardzo fajnie. Robią to starannie, a cena moim zdaniem nie jest wcale wygórowana.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Perfumy z grawerem

Postprzez mhysa » 13 mar 2021, o 02:12

Też potwierdzam, że usługa grawerowania na perfumach na Notino jest ok :-) parę razy korzystałam i nie mam żadnych zastrzeżeń.
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Perfumy z grawerem

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:40

Na notino.pl robią grawery na perfumach. Polecam serdecznie :)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Perfumy z grawerem

Postprzez wkrawczyk » 10 lis 2022, o 14:49

Grawerowanie laserowe Rzeszów https://tablitek.pl
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]