Szkolenia i kursy

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Szkolenia i kursy

Postprzez Robertkarp34 » 20 gru 2018, o 16:23

Czy lubicie brać udział w różnego rodzaju szkoleniach ? Jak często chodzicie na takie spotkania?
Robertkarp34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 16:19
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez Jamelia » 24 gru 2018, o 11:05

Jeszcze nie byłam na żadnym szkoleniu ale myślę że to dobra opcja na rowijanie nowych umiejętności

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez AKrol » 18 gru 2020, o 07:17

Kursy i szkolenia są ważne, szczególnie w takich branżach jak budownictwo. Mój mąż ostatnio był na kursie z obsługi maszyn budowlanych, bo na operatorów jest duże zapotrzebowanie. Wybrał szkolenia organizowane przez firmę Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji, która prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego i był bardzo zadowolony zarówno z poziomu kursu, z instruktorów, którzy kurs prowadzili i atmosfery, jak panowała podczas szkolenia.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez wenek » 10 lut 2022, o 13:38

Według mnie kurs csmi wum organizowany przez firmę https://csmiwum.pl/kursy/echokardiograf ... -08042022/ będzie ciekawy. Moja znajoma chodzi na ich szkolenia i zawsze sobie je chwali. Organizatorzy są bardzo mili i wiedzą jak dzielić się zdobytą wiedza.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez Jafra » 17 lis 2022, o 10:39

Teraz jest duzo szkoleń na rynku. Warto posprawdzać wcześniej opinie o danym organizatorze, bo nie zawsze są to kursy warte uwagi.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez Tama » 17 lis 2022, o 10:55

To prawda, warto sprawdzić opinie o kursach w ktorych chcecie wziąć udziała. Jeśli natomiast szukacie dobrych kursów dla operatorów maszyn roboczych to na pewno warto skorzystac z oferty Centrum Szkolenia Zawodowego. Działa ono w Gdańsku ale z ich oferty korzystają firmy i osoby prywatne z całej Polski. W ich ofercie znajdziecie kursy dla operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych oraz montażystów rusztowań budowlano-montażowych metalowych. Prowadzą je doświadczeni instruktorzy, a uczestnicy szkoleń po ich ukończeniu przystępują do egzaminu przed Komisją powołana przez IMBiGS. Po ich zdaniu uzyskują stosowne uprawnienia - które są bardzo cenione na rynku pracy.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez Aligru » 23 gru 2022, o 09:23

Bardzo lubię! Fajnie jest pogłębiać swoją wiedzę na tematy, którymi się człowiek interesuje. To właśnie jest samorozwój! Ja dodatkowo czytam też różne materiały związane z tym, co jest dla mnie ważne (lean i zarządzanie jakością), np. ostatnio ciekawy wpis czytałem o 5w2h. Interesujące, że tak wiele kwestii z zakresu lean można odnieść do życia codziennego, takiego zwykłego.
Aligru
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 13:02

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez marlena77 » 27 lut 2023, o 18:17

Brać udział w kursach i szkoleniach warto, ja wzięłam udział w szkoleniu Roberta Gawędy, mega charyzmatyczny, wie o czym mówi i doskonale potrafi przekazać wiedzę. Duzo powtórek dla wolniej przyswajających wiedzę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez AKrol » 19 wrz 2023, o 08:31

Teraz jest dużo różnych kursów i szkoleń. Każdy kto tylko ma chęć się rozwijać może znaleźć cos dla siebie.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez Laraka » 19 wrz 2023, o 14:55

Szkolenia to najlepszy pomysł na to by podnieść swoje kwalifikacje. Jeśli szukacie kursów przygotowujących do egzaminów UDT, to zapoznajcie się z ofertą szkoleń, które prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego solidneszkolenia.pl/szkolenia/kursy-przygotowawcze-do-egzaminow-udt/. Firma działa w Gdańsku, od lat oraganizuje kursy na wysokiem poziomie, prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Po szkoleniu otrzymuje sie odpowiednie certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Szkolenia i kursy

Postprzez Żabnik » 2 sty 2024, o 00:34

Witam.Interesuje mnie znalezienie skutecznych szkoleń dla pracowników, obejmujących różne obszary, takie jak zarządzanie projektem, rozwijanie kompetencji miękkich i nowoczesne technologie. Czy ktoś ma doświadczenie z programami szkoleniowymi, które przyniosły pozytywne rezultaty? [/url]https://ddwloclawek.pl/pl/701_artykuly-sponsorowane/908_uslugi/60164_dlaczego-warto-skorzystac-ze-szkolen-zwiazanych-z-zarzadzania-projektami.html[/url] co sądzicie o tej stronie ?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]