Podróże

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Podróże

Postprzez klaudiakkk22 » 15 cze 2022, o 12:03

Hej, gdzie w tym roku planujecie podróżować? Ja w tym roku chcę odpoczywać z winem nad morzem i zdecydowałam, że jadę na wycieczkę Mozaika Gruzji z biurem konsorcjum.pl. A Wy?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Podróże

Postprzez dominika10 » 6 paź 2022, o 13:16

Ja z końcem lipca byłam w Hiszpanii. Hotel BG Rei del Mediterrani Palace okazał się być cudowny, blisko plaży de Muro ze wspaniałymi widokami wokół. Miejsce idealne do odpoczynku. POLECAM!
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Podróże

Postprzez Julkaka » 21 lis 2022, o 23:22

Ja zamierzam już po raz drugi wybrać kierunek USA. Pierwszy raz jak byłam, zafascynowana tym, że moje marzenie właśnie się spełnia, całkowicie nie pomyślałam o tym, że będę potrzebować internetu! I korzystałam z dostępnego na miejscu darmowego wifi. Nie wiem czy nie byłam jedyna :D Tym razem chcę się lepiej przygotować i poszukać najlepszych ofert i polecam to każdemu kto planuje wybrać ten kierunek na urlop https://estavisa.pl/internet-w-usa-jak-to-zrobic-zeby-go-miec/ tu w pigułce dowiecie się w jaki sposób być w kontakcie ze światem :)
Julkaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lis 2022, o 22:47

Re: Podróże

Postprzez michalbotarty » 22 lis 2022, o 15:10

dominika10 napisał(a):Ja z końcem lipca byłam w Hiszpanii. Hotel BG Rei del Mediterrani Palace okazał się być cudowny, blisko plaży de Muro ze wspaniałymi widokami wokół. Miejsce idealne do odpoczynku. POLECAM!


Opowiesz coś więcej? Jak wyszło cenowo?

Pochłaniam seriale online jeden po drugim przez cały rok. Brzmi jakbym nic nie robił? A no tak nie jest. Pracuje jako recenzent seriali i redaktor artykułów na portalu serialeonline.co. W wolnych chwilach, aby odpocząć od komputera, jeżdżę rowerem i na rolkach a co tydzień chodzę na basen.
michalbotarty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lis 2022, o 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podróże

Postprzez uriel.feeney » 23 maja 2023, o 12:41

Jadąc na wakacje albo w podróż służbową, każdy staje przed dylematem, jaki hotel wybrać. Ta, z pozoru, prosta czynność, może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że często słyszy się negatywne opinie o hotelowych warunkach.

Avatar użytkownika
uriel.feeney
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2023, o 12:39
Lokalizacja: Katowice

Re: Podróże

Postprzez adato » 25 maja 2023, o 21:43

I w dzisiejszych czasach można trafić na norę.
Po opiniach też można się naciąć :o

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: Podróże

Postprzez lincoln.leannon » 4 gru 2023, o 15:37

Kraków oferuje turystom nie tylko długą listę zabytków, ale również bogatą ofertę noclegową. Wybór hotelu w samym sercu miasta może być doskonałym pomysłem dla tych, którzy pragną spać głównych atrakcji. Spacerując ulicami Starego Miasta, można doświadczyć magicznej atmosfery tego miejsca, zwłaszcza wieczorami, kiedy iluminacje podkreślają urodę architektury.

Avatar użytkownika
lincoln.leannon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2023, o 15:35
Lokalizacja: Wadowice

Re: Podróże

Postprzez Żabnik » 6 lut 2024, o 02:34

Pokoje i apartamenty z widokiem na morze w Zamku Łeba https://zamekleba.pl/pokoje to propozycja dla wymagających gości, którzy pragną połączyć wyjątkowy charakter historycznego obiektu z przyjemnością spędzania czasu przy morskim krajobrazie. Apartamenty, często utrzymane w eleganckim stylu, oferują nie tylko komfortowe miejsce do odpoczynku, ale także możliwość obcowania z urokami Bałtyku.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]