Brak seksu

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Brak seksu

Postprzez Monika11111 » 10 lis 2022, o 07:41

Od 3 miesięcy jestem z obecnym partnerem .Uprawiamy seks bez antykoncepcji ,ja pilnuje dni płodnym za pomocą aplikacji.Przez 1-1,5 uprawialiśmy seks normalnie.A w poprzednim miesiącu tylko przed okresem i podczas okresu.Wiem że partner chce seksu bo gdy spał dało się to zauważyć .Teraz uprawialiśmy seks pod koniec okresu i nic .Co robić ? W niektórych pozycjach przed okresem ból jest nie do wytrzymania .Na początek postanowiłam że koniec z lodem .
Monika11111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2022, o 07:33

Re: Brak seksu

Postprzez louvenia.shields » 26 lis 2022, o 17:02

Brak seksu może być spowodowany spadkiem libido partnera. To dość ciężki temat do przepracowania najlepiej ze specjalistą. Dobry seksuolog może coś na to zaradzi. A ty próbowałaś może się z kimś takim już skontaktować?

Avatar użytkownika
louvenia.shields
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2022, o 16:59
Lokalizacja: Lublin

Re: Brak seksu

Postprzez szpilka » 4 gru 2022, o 12:45

Hmm... no jesli odczuwasz ból podczas stosunku, to może być spowodowane brakiem nawilżenia, często tak bywa. Można wypróbować żelu intymnego https://superlove.pl/zele-intymne/zele- ... bazie-wody te są na bazie wody. Jedyne jakie mnie nie uczulają
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]