Fotelik a wakacje

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 2 maja 2022, o 21:36

Planując wyjazd wakacyjny musimy również myśleć o naszym bezpieczeństwie. Wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie jak i zabieramy fotelik dla dziecka... No właśnie czy podczas wyjazdów zagranicznych podczas podróżowania korzystacie z fotelików czy alternatywnych rozwiązań do nich by zagwarantować bezpieczeństwo swemu dziecku w wypożyczonym aucie?
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Marysiaa » 4 maja 2022, o 21:23

Jeżeli się udaje to wypożyczam auto z fotelikiem. Niestety nie zawsze jest to realne więc wówczas korzystam z alternatywy jaka jest Smart Kid Belt. A Ty Aza jak sobie z tym radzisz?
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Dagmi » 8 maja 2022, o 13:58

Na jakiej zasadzie działa ta alternatywa i czy z nią komfortowo się podróżuje?
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 11 maja 2022, o 20:19

Również stosuje Smart Kid Belt, które lubię bo naprawdę ułatwia życie. Jest mniejsze, lżejsze i łatwo i szybko się je montuje. Trzeba jedynie pamiętać, że przeznaczone jest dla starszych dzieci.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Dagmi » 9 cze 2022, o 08:33

Dobrze wiedzieć o innych innowacyjnych rozwiązaniach dla dzieci, które dbają o bezpieczeństwo i sprawiają, że podróżowanie staje się wygodniejsze i bardziej komfortowe.
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 13 lip 2022, o 20:26

Moim zdaniem SKB powinien się znaleźć w każdej wyprawce starszaka bo przyda się zarówno w rodzinnym aucie jak podczas szkolnych wycieczek autokarowych.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Marysiaa » 14 sie 2022, o 20:13

Dagmi napisał(a):Dobrze wiedzieć o innych innowacyjnych rozwiązaniach dla dzieci, które dbają o bezpieczeństwo i sprawiają, że podróżowanie staje się wygodniejsze i bardziej komfortowe.


Dokładnie, a o samym urządzeniu można powiedzieć, że jest małe i lekkie co sprawia, że zawsze możemy mieć je ze sobą. Dodatkowo łatwo się je montuje poprzez wpięcie dwóch klamer do pasów bezpieczeństw przez co możemy je idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Urządzenie to było poddane wielu testo nawet przez niezależne instytucje. Rzetelne informacje można znaleźć na stronie producenta gdzie jest wszystko zebrane w całość.
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Dagmi » 14 wrz 2022, o 21:43

Urządzenie to jest mega lekkie bo waży tylko 120 gram i można je używać w całej Unii. Warto w każdym środku lokomocji czy to busie czy taksówce itp. dbać o bezpieczna jazdę dziecka.
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez marlena77 » 25 wrz 2022, o 13:51

Ja od niedawna mam dla syna pasy Smart Kid Belt i jestem mile zaskoczona dla starszego dziecka to idealne rozwiązanie wygodne i bezpieczne.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Witalka » 2 paź 2022, o 12:53

Mamy troje maluchów i wyjazd wakacyjny w fotelikach nie dałby rady dlatego kupilismy pasy Smart Kid Belt i na tylnej kanapie zmieścili sie wszyscy bardzo fajny patent wygodne i bezpieczne.
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 13 paź 2022, o 20:42

Dagmi napisał(a):Urządzenie to jest mega lekkie bo waży tylko 120 gram i można je używać w całej Unii. Warto w każdym środku lokomocji czy to busie czy taksówce itp. dbać o bezpieczna jazdę dziecka.


Waga i wymiar tego urządzenia powodują, że nie ma z jego transportem żadnego problemu i nie stanowi balastu w bagażu podręcznym.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez dorociazrt » 20 paź 2022, o 08:42

Marysiaa napisał(a):Jeżeli się udaje to wypożyczam auto z fotelikiem. Niestety nie zawsze jest to realne więc wówczas korzystam z alternatywy jaka jest Smart Kid Belt. A Ty Aza jak sobie z tym radzisz?


Nie rozumiem jak można polecać takie urządzenie narażając zdrowie lub życie swojego dziecka!! Wiem, że Ci za to zapłacili i rozumiem, że musisz to robić ... Ale mam nadzieję, że kobiety obecne tutaj są na tyle mądre i nie kupią tego badziewia. Dla bezpieczeństwa dzieci tylko foteliki! I to najlepiej RWF tak długo jak się tylko da.
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Marysiaa » 15 lis 2022, o 21:31

dorociazrt przecież to urządzenie posiada atesty i homologację, a w niezależnych testach wypada lepiej niż niejeden fotelik w nich uczestniczący. A czytałaś artykuł w brd24 na temat tego urządzenia? Jeżeli nie to polecam może nie zdajesz sobie sprawy z manipulacji jakie dookoła tego produktu były prowadzone.
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 29 lis 2022, o 22:17

Marysiaa napisał(a):dorociazrt przecież to urządzenie posiada atesty i homologację, a w niezależnych testach wypada lepiej niż niejeden fotelik w nich uczestniczący. A czytałaś artykuł w brd24 na temat tego urządzenia? Jeżeli nie to polecam może nie zdajesz sobie sprawy z manipulacji jakie dookoła tego produktu były prowadzone.


Warto zbierać informację z rożnych źródeł by samemu podejmować świadome decyzje bo jak widać po tym artykule branża rożnie działa. Sam artykuł robi mocne wrażenie, a innowacyjne rozwiązania zawsze budzą i będą budziły kontrowersyjne opinie dopóki nie spowszednieją i zostaną zaakceptowane. Przecież to urządzenie ma homologacje i atesty jak i przeszło wiele niezależnych testów przeprowadzonych przez rożne instytucje gdzie wypadło naprawdę dobrze. Warto też pamiętać by używać go zgodnie z przeznaczeniem.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez marlena77 » 19 sty 2023, o 14:27

Na wakacje sprawdza się zamiast fotelika pasy Smart Kid Belt wygodne, i mało miejsca zajmują. Posiada wszystkie atesty a hejtu nie rozumiem każdy ma prawo wozić i wychowywać swoje dzieci jak chce.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Halirala » 19 kwi 2023, o 13:43

My już od dłuższego czasu nie korzystamy z fotelików, dzieci są na tyle duże, że podróżują bez nich. Zazwyczaj wybieramy się na wczasy z biurem Konsorcjum.pl. Mają świetne oferty dla rodzin z dziećmi. My, zdecydowaliśmy się na Stany, o nich marzył nasz syn. Wybraliśmy Orlando - nasz hotel jest dostosowany do tego typu podróżujących i mamy bardzo blisko do parków rozrywki.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Willga » 26 kwi 2023, o 23:12

Dla starszego dzieciaka można używac tego pasa Smart Kid Belt, mega wynalazek. Konkurencja nieprzychylnie o nich pisze ale produkt broni sie dzielnie bo ludzie go chętnie wybierają. Jest bezpieczny, tani i mega praktyczny
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Elza52 » 4 maja 2023, o 11:22

Na wakacje warto też przemyśleć zakup komfortowego wózka, jeśli dziecko wciąż go potrzebuje. Ja polecam EasyGo Minima Plus, bo jest bardzo leciutki i lekki, więc nawet w podróży samolotowej nie powinien być problematyczny.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Witalka » 23 cze 2023, o 17:39

najwygodniejsz są pasy Smart kid belt na wyjazd wakacyjny teraz akurat lecimy samolotem ale i tak je zabieramy bo na miejscu chcemy wypożyczyć samochód
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez donatka » 27 cze 2023, o 09:55

jeżdżę z fotelikami
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Aza » 3 lip 2023, o 20:49

Willga napisał(a):Dla starszego dzieciaka można używac tego pasa Smart Kid Belt, mega wynalazek. Konkurencja nieprzychylnie o nich pisze ale produkt broni sie dzielnie bo ludzie go chętnie wybierają. Jest bezpieczny, tani i mega praktyczny


Konkurencja robi cały czas pod górkę ba nawet teraz to sam pracownik KE nieźle namieszał o czym mowa w drugim artykule na BDR24. Oby producenci walczyli wytrwale o dobre imię Smart Kid Belt i by z nami zostało. Wojaże wakacyjne z nimi po całej Unii znacznie ułatwiają wynajmowanie aut i korzystanie z taksówek.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez RealArleta » 24 sie 2023, o 12:52

To rzeczywiście trudny wybór
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez Duśka » 2 wrz 2023, o 18:09

Smart Kid Belt jest fajny dla większego dziecka. Super pas, bezpiecznie dziecko przewożone, legalny jest, ma wszystkie wymagane atesty. Polecam
Duśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 wrz 2023, o 18:00

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez MalgorzataB11 » 19 wrz 2023, o 09:56

Fotelik spełnia odpowiednie zabezpieczenie dziecka w samochodzie, co jest niezbędne. Dlatego zawsze warto zadbać o to, aby dziecko podróżowało bezpiecznie i komfortowo.
MalgorzataB11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2023, o 09:51

Re: Fotelik a wakacje

Postprzez malwiniak » 25 paź 2023, o 23:54

Dla starszego dzieciaka znakomitym wynalazkiem jest Smart Kid Belt, bezpieczne i wygodne rozwiązanie
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], zerknij-pl