Czy usuwać blizny po trądziku?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez MartaK » 24 mar 2021, o 14:07

Cześć,
mam 19 lat i od końca podstawówki miałam duży problem z trądzikiem. Ponad miesiąc temu skończyłam leczenie Izotekiem. Wreszcie pozbyłam się trądziku ale zostało mi wiele małych blizn na twarzy. Źle się z nimi czuje i chciałabym je usunąć. Zastanawiam się nad laserem w proclinic https://proclinic.pl/usuwanie-blizn-i-blizn-tradzikowych/. Dziewczyny, miałyście robiony taki zabieg? Warto? :)
MartaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 14:00

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez nattkowa » 25 mar 2021, o 11:53

Też mam dużo blizn po trądziku ;/ Jeszcze nie byłam na żadnym zabiegu ale na pewno kiedyś się zdecyduje. Czytałam ostatnio dużo na temat zabiegów, np. na blogu dermoprofil.pl. Czy oprócz laserów inne zabiegi też pomagają na ten problem?
nattkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 mar 2021, o 12:17

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Agniechowa » 3 gru 2021, o 12:46

ja właśnie zbieram na taki zabieg ;)
Agniechowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2021, o 11:53

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez radomiraelant » 13 gru 2021, o 10:20

Mniej bardziej interesuje profilaktyka. Znacie jakieś naturalne sposoby zapobiegania pojawienia się blizn po trądziku?
radomiraelant
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 gru 2021, o 10:09

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez KalinkaMaja » 14 gru 2021, o 14:14

ja właśnie też się nad tym zastanawiam ;)
KalinkaMaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14 gru 2021, o 13:59

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Dzastin90 » 6 mar 2022, o 22:11

Wiem co czujesz, miałam podobny problem. Ja usuwałam blizny po trądziku za pomocą Lasera Fotona w SCM estetic w Krakowie. Wykonałam serię 3 zabiegów w dłuższych odstępach czasu. Efekt więcej niż zadowalający, praktycznie po bliznach nie ma śladu. Naprawdę było warto.
Dzastin90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2022, o 22:10

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez paatka23 » 9 mar 2022, o 14:38

Ja ostatnio usunęłam swoje blizny w Esderm we Wrocławiu. To był mój wieloletni kompleks, a teraz wyglądam świetnie! Jestem bardzo wdzięczna, że tak bardzo mi pomogli i w dodatku traktowali mnie bardzo empatycznie i fachowo.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez OlgaWerner » 16 mar 2022, o 14:19

Ja kiedyś próbowałam różnych kosmetyków i może nawet niektóre trochę pomogły, ale nie na tyle żebym była usatysfakcjonowana. Teraz korzystam z zabiegów z użyciem lasera w klinice Unident Union (Wrocław) i widzę, że jest poprawa. Prawdopodobnie czekają mnie jeszcze 3 zabiegi w odpowiednich odstępach czasu by efekt był taki, jak chcę, ale nie ważne. Cieszę się, że w końcu się zdecydowałam na tego typu leczenie blizn bo to chyba najlepszy sposób.
OlgaWerner
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2022, o 14:15

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez krystynakleanska » 27 mar 2022, o 12:03

A coś naturalnego pomaga, czy muszą być "twarde" kosmetyki, czy wręcz leki?
krystynakleanska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2022, o 12:01

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez klaudiakkk22 » 29 kwi 2022, o 15:51

To dobre rozwiązanie, ja mogę Ci polecić centrum medyczne Esderm, które wykonuje ten zabieg i robi to bardzo profesjonalnie i efekty są świetne.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez sylwasta » 31 lip 2022, o 19:58

Żadna z nas nie doradzi ci konkretnego zabiegu. To powinien zrobić lekarz po tym jak obejrzy twoją skórę i przeprowadzi wywiad. Jak masz możliwość to umów się do kliniki SClinic do doktor Syryło. Ona już zadba o Twoją skórę :)
sylwasta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 wrz 2021, o 19:27

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Róża12lim » 23 wrz 2022, o 09:17

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się blizn potrądzikowych. Leczenie blizn potrądzikowych jest naprawdę ważne, ponieważ pomaga zapobiec ich ponownemu powstawaniu. Zależy to od stopnia zaawansowania blizny potrądzikowej. Najczęstszym sposobem leczenia blizn potrądzikowych jest stosowanie leków miejscowych, takich jak Retin-A.

Krem do pięt to środek nawilżający, który zmiękcza skórę wokół stopy i utrzymuje ją w dobrej kondycji. Zapobiega powstawaniu modzeli i nagniotków. https://herbuscosmetics.com/product/krem-do-stop/
Róża12lim
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 wrz 2022, o 09:12

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez granika » 27 wrz 2022, o 09:22

Jeśli mocno Ci przeszkadzają to uważam że warto. Zawsze to mniej będziesz musiała używać podkładu czy pudru. Albo nawet i chodzić bez makijażu :) Także może póki co umów się na wizytę do https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... 2-finexel/ by się wszystkiego dowiedzieć. A zdecydujesz się już później sama :)
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez bellamia » 30 wrz 2022, o 12:42

Moja córka też miała problem z bliznami po trądziku, kremy i maści nic nie pomagały, dopiero biomimetyczny lifting twarzy. Teraz po bliznach nie ma śladu. Polecam sprawdzić tą metodę.

bellamia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2022, o 12:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Kaska9sbhb » 27 paź 2022, o 08:26

Trudno powiedzieć, czy powinnaś usunąć swoje blizny potrądzikowe, ponieważ jest to coś, co musiałabyś omówić ze swoim lekarzem. Polecam jednak wizytę u chirurga plastycznego. To zależy też od wielkości i stopnia zaawansowania blizn. Niektórzy uważają, że są one brzydkie i powinny zostać usunięte. Inni uważają, że jeśli są małe, to wyblakną i blizny w końcu znikną.

Cellulit wodny jest częstą przyczyną problemów skórnych. Gdy płyn gromadzi się między skórą a leżącą pod nią tkanką łączną, powoduje obrzęk i grudki skóry... https://twojcel.to/blog/p-cellulit-wodn ... -go-pozbyc
Kaska9sbhb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 paź 2022, o 08:22

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez dorociazrt » 31 paź 2022, o 13:11

Jeżeli poprawi to Twój komfort życia to oczywiscie, że to zrób.
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Bianika » 15 lis 2022, o 10:05

Nie widzę powodu, dla którego miałabyś nie usuwać blizn. Zastanawiałabym się jednak nad pójściem od razu na zabieg bo mimo wszystko jest on kosztowny. Spróbowałabym najpierw z jakimiś maściami albo żelami na blizny. Osobiście Contractubexa polecam
Bianika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lis 2022, o 10:01

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Barbarka » 22 lis 2022, o 13:09

Bianika napisał(a):Nie widzę powodu, dla którego miałabyś nie usuwać blizn. Zastanawiałabym się jednak nad pójściem od razu na zabieg bo mimo wszystko jest on kosztowny. Spróbowałabym najpierw z jakimiś maściami albo żelami na blizny. Osobiście Contractubexa polecam


Znam ten żel. Używałam go przez jakiś czas gdy po operacji została mi na klatce piersiowej spora blizna. Chciałam się jej jakoś pozbyć więc mój lekarz zaproponował, bym go sprawdziła.
Barbarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2022, o 12:29

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Jarosia » 30 lis 2022, o 08:55

I jesteście w stanie potwierdzić jego działanie? Za dzieciaka oglądałam w mango reklamę plastrów na usuwanie blizn, już wtedy w to nie wierzyłam, a co dopiero w tego contractubexa
Jarosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2022, o 08:48

Re: Czy usuwać blizny po trądziku?

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 11:47

Ja usuwałam blizny po trądziku w Esderm. Twarz wygląda o niebo lepiej, a efekty widać było już po pierwszej wizycie. Pracuje tam przemiły zespół profesjonalistów!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]