Włosy i paznokcie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez MałgoWo » 1 gru 2022, o 11:09

Ja serdecznie polecam suplementy od Merz Spezial. Bardzo dobrze działające drażetki, które posiadają fajny skład i nie są aż tak chemiczne
MałgoWo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2022, o 09:38

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez bojowniczka » 23 lut 2023, o 14:41

Z paznokciami jakiegos problemu nie mam ale wlosy to byla katorga, suche i leciały strasznie, wiele kosmetykow testowalam i dopiero pomogly mi the garden :)
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Witalka » 24 lut 2023, o 15:51

the garden? co to jest nie znam..
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez bojowniczka » 25 lut 2023, o 16:06

To czesko słowacka firma z produktami super jakosci :) ja kupuje zestaw Haircell Therapy plus biore od nich suplementy :) wszystko zamowisz na stronie eksperciwlosow.pl
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez dobek » 3 maja 2023, o 16:18

glamour napisał(a):Dziewczyny, co robicie by mieć silne, błyszczące i zdrowe włosy i paznokcie? Ja już chyba z 10 odżywek próbowałam, a nadal mam słomę na głowie , a paznokcie...no cóż, chwalić się nie zamierzam :/


po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni stosuję peodukty które Mnie polecla fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować - siarkę organiczną gdyż Siarka podobno wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml-5902643020283.html dostałam tam też siarke organiczna bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić a mało ludzi o tym wie !! NAPRAWDE POLECAM szukacie tych produktów u siebie w miescie lub kupcie z tego sklepu jak macie problem z wypadającymi włosami
Szampon tak naprawdę to bomba naturalnych witaminbogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów.
Szampon i suplementacja przyspieszyła wzrost włosów! czego niczym innym nie mogłam osiągnąć włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 3 tygodniach a rosły nowe po 6 tygodniach :) Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka ;) Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości :)
dobek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lut 2021, o 13:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]