Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Julkaka » 10 lis 2022, o 23:05

Ja mogę się wypowiedzieć na temat ubrań w ciąży, z doświadczenia :D Nie było i myśle że nadal nie jest łatwo znaleźć coś wygodnego i modnego gdy ma się kilka cm w obwodzie więcej... Trochę się posiłkowałam blogiem Pani Sandry https://niedoskonala-mama.pl/ i generalnie musiałam zamawiać w internecie większość ubrań (oprócz spodni, które udało się dostać ciążowe w HM). Z takich bardziej polecanych pamiętam markę Milk&love stricte ciążowa marka, dobrze przemyślana i wygodna. Aktualnie jestem już po tym pięknym okresie i też musze poszerzyć garderobę.. niestety mam te wadę, że nie znoszę chodzić po galeriach godzinami.. chciałabym wejść, wziąć i wyjść :D
Julkaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lis 2022, o 22:47

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Kasiak1 » 22 lis 2022, o 15:27

Jeśli chodzi o ubrania sportowe to ja mogę śmiało polecić nessi-sport jestem osobą bardzo aktywną sportowo i cenie sobie wygodę, a odkąd mam od nich legginsy to nie chcę biegać w czymś innym. Wzory też mają bardzo ciekawe, które trudno spotkać gdzieś indziej
Kasiak1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 wrz 2022, o 13:58

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez missi1213 » 1 gru 2022, o 12:20

Zerknij na: https://promolovers.pl/?cid=dM7Lgfmd
Bardzo fajne bony, można kupić rzeczy o wiele taniej.
missi1213
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lut 2022, o 14:57

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez golosk@o2.pl » 6 gru 2022, o 18:50

Co myślicie o takich https://awakeforkids.pl/Sukienka-ogrodniczka-sztruksowa-meadow-dla-dziecka ??
Myślę nad prezentami pod choinkę, oczywiście do tego jakieś słodycze :ok:

Avatar użytkownika
golosk@o2.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 gru 2022, o 18:45

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Kaśka99 » 11 sty 2023, o 22:01

Ja kupuje w sklepie Pradlo fajne podkoszulki bawełniane dla
dobra jakość i szybko wysyłają polecam
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez andrat » 13 sty 2023, o 11:44

Zacznij od określenia swoich potrzeb. Zastanów się gdzie pracujesz i co Ci jest do tego potrzebne, gdzie lubisz chodzić po pracy (spacery, siłownia, bieganie, kluby, restauracje), przejrzyj zdjęcia zobacz w czym się sobie podobasz ( czy są to czernie i biele czy kolory i jeśli tak to jakie). Jaki fason/krój jest dla Ciebie dobry w jakim czujesz się dobrze. Ja mam listę must have z Pinterest o dostosowałam ja do siebie. Mam kilka inspiracji stylizacji (ale sprawdziłam jaka mam sylwetkę, wzrost, wagę i tym się sugerowałam przy inspiracjach). Nie zostawiam rzeczy w szafie "bo schudnę/bo szkoda wyrzucić".
Polecam kupować w dobrej jakości polskich sklepach https://mybasic.pl/info/sukienki-fioletowe Jak mybasic, mają ubrania praktyczne, takie które bedą pasowały do innych elementów garderoby.
Pudełko na przeczekanie jak trudno Ci się z jakimiś rzeczami rozstać ( jeśli nie sięgniesz po te rzeczy przez parę miesięcy to nie są Ci potrzebne -uwaga na rzeczy sezonowe. Zasada 1 rzecz wchodzi-jedna wychodzi.
Obejrzyj też parę filmików w tym temacie na YT. Ufff chyba tyle
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Arata » 25 sty 2023, o 14:38

Fajne t-shirty damskie mają w www_lejdi.pl/k549,t-shirt-damski_html i ze wzorami, które naprawdę trudno spotkać w innych źródłach. Przy okazji nadrukowane wzory nie niszczą się w praniu i trochę jednak wytrzymają. W takich cenach szkoda nie wziąć i jakiejś super figury nie trzeba mieć, żeby dobrze wyglądać.
Arata
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 11:59

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez KatarzynaM » 8 mar 2023, o 15:41

Polecam sklep internetowy Natally Fashion, można tam znaleźć sukienki, bluzki, koszule, spodnie, spódnice, kombinezony czy komplety na każdą okazję.
KatarzynaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 cze 2022, o 10:34

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Jowitta » 16 mar 2023, o 15:09

Jeżeli chodzi u buty i ubrania to z czystym sumieniem polecam sklep luxusowi.pl. Kupuje u nich od lat, jak dotad sie na nich nie zawiodlam.
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez dudusa » 3 kwi 2023, o 22:17

Oczywiście że polską markę Hibou :) Oni mają naprawdę fajny, klasyczny styl - mi się podobają takie ubrania. Poza tym są po prostu dobrej jakości :)
dudusa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2023, o 22:17

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Jafra » 4 maja 2023, o 22:00

Dla facetów fajne ubrania mają na ombre.pl. Mój mąż tam najbardziej lubi kupować, bo ubrania cenowo ok, a i takie normalne nie udziwnione. Dobrze mu sie w nich chodzi, jakościowo, jak za taką ceną - bardzo fajne.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Elza52 » 10 maja 2023, o 22:28

Nie mam swojego ulubionego sklepu. Zazwyczaj szukam ciuchów takich, które mi się spodobają i będą w odpowiadającym mi przedziale cenowym. Ostatnio na przykład spodobały mi się płaszcze wiosenne dostępne pod adresem: https://salme.pl/pol_m_Plaszcze-wiosenne-183.html . Tutaj jest ich naprawdę ogromny wybór.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Jakie sklepy z ubraniami polecacie ?

Postprzez Ewelka22 » 4 paź 2023, o 13:06

Ja ostatnio kupuję głównie na clamodi. Ubrania dobrze się prezentują i jakościowo dobrze wypadają. Jeśli chodzi o cenę to często mają promocje z różnych okazji więc zawsze można wypatrzeć coś na przecenie.
Ewelka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 wrz 2023, o 10:58
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], brodzikgleboki, Google [Bot]