telewizor

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

telewizor

Postprzez liniana » 22 lut 2020, o 14:21

Chcę kupić nowy telewizor, nie jestem za bardzo obeznana w temacie co wybrać, do 3 tys zł i koło 55 cali?
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: telewizor

Postprzez donatka » 23 lut 2020, o 21:05

Obejrzyj sobie tv 55EC78 marki TCL, 55 cali do 3 tysięcy to jedne z lepszych telewizorów, ma dobry kontrast, kolory i zaawansowaną płynnie działającą platformę smartTV opartą na androidzie. Zobacz też koniecznie na żywo tv przed zakupem, albo podobny to niego w jakiejś sieciówce.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: telewizor

Postprzez Dido » 23 lut 2020, o 23:25

donatka napisał(a):Obejrzyj sobie tv 55EC78 marki TCL, 55 cali do 3 tysięcy to jedne z lepszych telewizorów, ma dobry kontrast, kolory i zaawansowaną płynnie działającą platformę smartTV opartą na androidzie. Zobacz też koniecznie na żywo tv przed zakupem, albo podobny to niego w jakiejś sieciówce.


A jak już mowa o tcl to ja osobiście mogę polecić modele ep640, są sporo poniżej Twojego budżetu, a są bardzo fajne, ja mam wersję 65calową za nieco mniej niż 3 tysie.
Dido
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sty 2020, o 22:05

Re: telewizor

Postprzez qtorphy » 21 gru 2022, o 14:47

Telewizor to centrum rozrywki dla całej rodziny. Zajmuje niezwykle ważne miejsce w wielu domach. Może być wykorzystywany do oglądania seriali czy filmów, ale także grania na konsoli. Zakup telewizora to niełatwa sprawa. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Avatar użytkownika
qtorphy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 gru 2022, o 14:44
Lokalizacja: Poznań

Re: telewizor

Postprzez aditya.harber » 22 lut 2023, o 12:23

Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia nam oglądanie filmów i seriali w przyjemny sposób. Doskonały przykład stanowi technologia mini-LED, która obecnie podbija rynek.

Avatar użytkownika
aditya.harber
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 12:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: telewizor

Postprzez stokes.tamara » 28 mar 2023, o 15:33

Właśnie odbył się Mundial 2022, prawdziwe święto i nie lada gratka dla wszystkich miłośników kopania piłki nożnej. Teraz możesz oddać się swojej ulubionej rozrywce oglądania powtórek meczów, aby podziwiać grę najlepszych piłkarzy. Jakościową opcją jest podziwianie rozgrywek na własnych odbiornikach TV i taką opcję dają między innymi telewizory z Ambilight.

Avatar użytkownika
stokes.tamara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2023, o 15:31
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]