Krem pod oczy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Krem pod oczy

Postprzez Kasiak » 1 lut 2021, o 07:53

Ja zwykle kupuję kremy pod oczy w sephorze i dzięki pomocy ekspedentki byłam w stanie dobrac odpowiedni krem pod siebie. Wydaje mi się, że to niestety jest kwestia skóry, wieku, uszkodzenia komórek, i pewnie innych czynników. Więc dobranie odpowiedniego dla siebie kremu czy innego kosmetyku jest njiestety dosyć trudne i niekoniecznie będzie dobre z polecenia.
sephora.pl/wszystkie-produkty/pielegnacja-twarzy/rodzaje-produktow/oczy-c299905/
Tu są chyba wszytskie kremy dostępne u nich
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: Krem pod oczy

Postprzez janek123 » 6 maja 2022, o 15:49

Ja natomiast od jakiegoś czasu korzystam z tego kremu na worki pod oczami https://kosmetykidla.pl/produkt/gemmote ... a-powieki/ i jestem zadowolona. Z problemami cieni pod oczami zmagam się praktycznie od dzieciństwa, więc skorzystałam już z mnóstwa różnych kosmetyków.

jankowska
janek123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 maja 2021, o 23:19

Re: Krem pod oczy

Postprzez zosiasamosia » 22 gru 2022, o 16:41

Ja używam, bo skóra tam jest dużo delikatniejsza niż ta na twarzy. Water Balance z Bielendy jest bardzo fajny i mocno nawilża
zosiasamosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 16:28

Re: Krem pod oczy

Postprzez Witalka » 10 sty 2023, o 18:52

pod oczy uzywam z bielendy kremu z serii diamentowe lipidy jest najlepszy nie drogi i dziala cuda
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Krem pod oczy

Postprzez Jafra » 11 sty 2023, o 11:14

Świetne serum pod oczy biały sandałowiec ma firma Ceylon Spa - https://spa-ceylon.pl/. Również inne kosmetyki mają bardzo dobre i jeśli chodzi o skład i działanie. Są to kosmetyki naturalne, bez siarczanów, parabentów, alkoholi. Delikatne, ale bardzo skuteczne.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Krem pod oczy

Postprzez granika » 11 sty 2023, o 15:53

Warto stosować kremy, żeby skóra była nawilżona i po prostu zadbana. Ale czasem można też bardziej zaingerować w nasz wygląd a dokładniej zdecydować się np na wypełnianie doliny łez https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... oliny-lez/. Zabieg jest bezpieczny no i pod znieczuleniem, także nie ma co się bać bólu.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: Krem pod oczy

Postprzez zosiasamosia » 12 sty 2023, o 12:28

ja mam meeeegla nawilżający krem pod oczy z Bielendy, linia water balance, nazwa mówi sama za siebie :D
zosiasamosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 16:28

Re: Krem pod oczy

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 11:49

Oczywiście stosuję dobre kremy pod oczy, ale uważam, że w pewnym wieku odpowiednie zabiegi mogą zdziałać cuda. Ja jestem stałą klientką Esderm, profesjonaliści dopierają mi zabieg do aktualnych potrzeb mojej skóry.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Krem pod oczy

Postprzez Willga » 26 kwi 2023, o 23:20

Dobry krem pod oczy kupić z Bielendy z tej linii Diamentowe Lipidy
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]