Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez paula » 18 sty 2013, o 14:55

Od pewnego czasu nie do końca układa nam się w sprawach łóżkowych. O ile w każdej innej dogadujemy się doskonale o tyle niestety mam wrażenie że mój ukochany unika seksu. To nie jest tak że on nie chce. Widzę że go pociągam, że wystarczy że spojrzy na mój biust i już ma na mnie ochotę. Ale gdy tylko zbliżamy się do typowego seksu... on.. nie może.
Ubieram seksowna bieliznę, kupuję różne fajne stroje (zadziwiam sama siebie!), jestem kobietą napaloną... tylko że też widzę w sobie problem. Wstydzę się własnego ciała. Nie lubię (nawet przy nim) być nago. Oczywiście pod kołdrą, przy zgaszonym świetle nie ma problemu... Boję się że taka monotonia spowoduje że będziemy mieli za jakiś czas dość duże problemy z naszym życiem seksualnym.
Dlatego pytanie bardziej do panów (zapewne są na tym forum), ale panie też mogą mi podsunąć jakieś pomysły - co zrobić by urozmaicić nasze życie seksualne? Jak mam się przełamać i pokazać mu że jestem kobietą bez kompleksów?
zaznaczę że jesteśmy razem 4 lata..
paula
 

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez bettti86 » 18 sty 2013, o 16:34

może warto najpierw popracować nad pewnością siebie, a potem zając się polepszaniem życia w sypialni, na pewno to jak myslisz o sobie wpływa na to jak on Cię postrzega i powinnaś po pierwsze tym się zając, a później powinno pójść jak z płatka polepszanie życia seksualnego
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez Adix257 » 19 sty 2013, o 12:37

paula zapamiętaj sobie jedno że faceci lubią PATRZEĆ na ciało swojej partnerki. Nic bardziej nie działa podniecająco na faceta jak widok kobiety w bieliźnie i w dodatku jak sami mogą tą bieliznę ściągnąć :diabel
Więc musisz się przełamać i mu się w końcu pokazać w całej okazałości.
Pozdrawiam.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez szwagier1474 » 19 sty 2013, o 16:06

Hmm czasami bywa też tak, że i facet nie ma ochoty. My z partnerką lubimy czasem wprowadzić coś nowego, aby nie było po prostu nudy

Wyposażenie szkół https://aktin.pl/ i przedszkoli.
szwagier1474
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 16:03
Lokalizacja: Górny Śląsk czasami Londyn :-)

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez Krakowiak_0 » 20 sty 2013, o 16:24

Musicie razem być nago! Weźcie razem może jakiś prysznic, coś, co sprawi, że będziecie mogli pieścić się wzajemnie i podziwiać!

Widziałaś jak ceramika hand made pięknie wygląda na co dzień? Tylko trzeba się przyłożyć do wykonania :)
Krakowiak_0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 16:15

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez Kaletka » 20 sty 2013, o 16:35

Wprowadź coś nowego i bądź bardziej agresywna. Inicjuj sex, faceci to lubią. Może nawet trochę brutalności zastosuj (rzuć go na łóżko i zrób mu dobrze ustami).
Avatar użytkownika
Kaletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 16:28

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez paula » 20 sty 2013, o 22:18

właśnie na najbliższy weekend (piątek) chcę dla niego coś specjalnego przygotować. Jako że to będzie pierwszy piątek w który będziemy całkowicie sami a ja nie będę już niedysponowana, to chciałabym go jakoś rozkręcić. W jego życiu trochę się poprzewracała na początku roku. Jest już chyba lepiej ale mimo wszystko czuję jego smutek. A wiem że zawsze na poprawę humorku dla niego najlepszy jest seks. Co proponujecie?
Ja myślałam by ubrać jakąś seksi bieliznę, pończoszki i zanim się rozbiorę to zwiążę mu oczy i ręce. Czy facetom podoba się takie traktowanie przez ich kobietki?
paula
 

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez UtoleK » 23 sty 2013, o 12:42

Pomysł zajebisty :] chyba, że facet lubi dominować, niemniej dla mnie takie niespodzianki są zawsze bardzo fajne. Zwróć też uwagę czy on czuje się przy Tobie jak mężczyzna, czasem kobiety nieświadomie kastrują swoich facetów traktując ich jak dzieci, wtedy miewają problemy z libido.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez JestemMartyna » 23 sty 2013, o 13:06

mojego faceta rusza nawet to jak bierze się palec do buzi :) czy jego, czy swój... :) faceci to wzrokowcy, popieram to w 100% Możesz sama siebie pieścić albo wziąć jego ręką i to robić. Całowanie po szyi, zjeżdżanie niżej.. wracanie do góry przed samym momentem kulminacyjnym. Ocieranie się o niego swoim ciałem, zdejmowanie bielizny z Ciebie jego ręką.. :)
JestemMartyna
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 maja 2012, o 04:01

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez taka-Ja » 23 sty 2013, o 20:32

Skoro piszesz, że działasz na swojego partnera to uwierz mi, że on marzy o tym, żeby podziwiać Twoje ciało, patrzeć... Nie odbieraj mu tej przyjemności.
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 20:38

raczej myślę że mój facet czuje się przy mnie jak mężczyzna. Tyle tylko że ja ze swojej strony czuję że on mi wiele daje (ciepła, miłości, pieszczot itd) a ja nie do końca potrafię się (choćby pieszczotami) w takim samym stopniu odwdzięczyć. Jakoś podświadomie uważam że jeśli nie dam mu tego czego by chciał to chociaż tą bielizną mu to zrekompensuje (ale to chyba tak nie działa? ;) )
paula
 

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez karoleczekpeczek222 » 2 gru 2022, o 10:31

Tabletki na potencję potencja_net_pl/malegra-fxt, które dobrze wpływają na psychikę. Masz po nich duże uspokojenie i jednocześnie duży napływ energetyczny. Im więcej weźmiesz, tym mniej zapłacisz, więc się opłaca.
karoleczekpeczek222
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 19 paź 2022, o 12:29

Re: Nuda w sypialni = unikanie seksu??

Postprzez Luberto » 13 sty 2023, o 12:47

W sieci dostępne są także takie propozycje, które są przeznaczone dla kobiet jak https://pewnylek.pl/ladygra-100. Rozwiązanie, które ma umożliwić obu stronom uzyskanie seksualnej satysfakcji
Luberto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 12:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]