Warsztat Tantry dla singli i par: Miłość, Zabawa, Bliskość,

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Warsztat Tantry dla singli i par: Miłość, Zabawa, Bliskość,

Postprzez marta_k » 18 sty 2023, o 13:42

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 10 - 15 października 2023 na

WARSZTAT TANTRY DLA SINGLI I PAR:
MIŁOŚĆ, ZABAWA, BLISKOŚĆ, INTYMNOŚĆ.

ŚWIADOME POŁĄCZENIE.
SZTUKA ŚWIADOMYCH RELACJI.

PROWADZI: SWAMI ANAHATA

Dla Kobiet i Mężczyzn pragnących Świadomego Połączenia
Każdy człowiek pragnie zbudować głęboką i pełną znaczenia relację opartą na solidnych podstawach. Ale dlaczego relacje, które niegdyś sprawiały nam radość teraz powodują cierpienie? Co się wydarza że zdrowa relacja z czasem może przeistoczyć się w źródło frustracji?

I co możemy zrobić żeby rozwiązać problemy codzienności które stają na drodze tego świętego połączenia kobiety i mężczyzny?

Intencją tego warsztatu jest umożliwienie doświadczenia sztuki świadomych relacji ze sobą samym oraz z kobietami i mężczyznami których spotykasz. Niezależnie od tego czy jesteś singlem/singielką i poszukujesz nowej relacji czy też twoja obecna relacja nie płynie w wymarzony przez ciebie sposób, ten warsztat zapewni praktyczne narzędzia do wykreowania świadomych relacji, którym będzie towarzyszyć rozwój, radość i spełnienie wszystkich zaangażowanych.

Podczas warsztatu zajmiemy się:

• Zrozumieniem strategii nawiązywania relacji

• Nawiązywaniem relacji i połączeń międzyludzkich

• Tańcem pomiędzy energią żeńską a męską

• Usuwaniem negatywnych wzorców, które zaburzają nasze relacje

• Dawaniem i przyjmowaniem wsparcia na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym

• Pozyskiwaniem narzędzi które są pomocne w rozwiązywaniu konfliktów i projekcji

• Uczeniem się jak wytyczać zdrowe granice, które zasilą nasze relacje zamiast je osłabiać

• Uczeniem się jak możemy w zdrowy sposób rozmawiać o sprawach związanych z seksem, wpływami/władzą, pieniędzmi i duchowością

• Zarządzaniem naszymi emocjami byśmy mogli zawsze pozostać ugruntowani i obecni w “tu i teraz”

• Budowaniem zaufania w kierowanie przepływem naszej energii pomiędzy męskością a kobiecością

• Praktykami Tantrycznymi w parach i solo

• Tantrą Vigyan Bhairav

Wyobraź sobie, że Twój związek stanie się Twoim domem - bezpiecznym środowiskiem, w którym możesz odpocząć i się zrelaksować. Miejscem, w którym poczujesz się rozumiana/rozumiany i w pełni otwarty na swojego kochanka/kochankę. Miejsce, w którym nie masz zahamowań, tylko nieograniczoną wolność. Z takiego miejsca możesz pokonywać wszelkie przeszkody z miłością i głęboką świadomością.

Ten warsztat jest także zaproszeniem do odkrycia swojej seksualności oraz otrzymania głębokich i praktycznych nauk wywodzących się z tantrycznych tradycji. Używając ćwiczeń,
które integrują otwieranie serca, tantra uczy jak budować zaufanie nie tylko do seksualności, ale również do innych aspektów naszego życia. Uczy jak być bardziej obecnym i w pełni. Szybko i efektywnie transformuje świadomość.

Zajęcia nauczą nas mocy dotyku, masażu i medytacji oddechu, aby pomóc nam celebrować swoje życie miłosne. Odkryjemy, że z naszymi bliskimi możemy połączyć się nie tylko na poziomie
fizycznym, ale również na głębokim poziomie duchowym. Poprzez oddech, świadomość, ruch i głębokie odczuwanie pozwolimy wrodzonej mądrości naszego ciała zjednoczyć się w miłości i seksualności.

ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY
TANTRA TO STAROŻYTNA SZTUKA ŁĄCZENIA SEKSU, MIŁOŚCI I DUCHA!

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną
głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.

Tantra jest także wyrafinowaną ścieżką duchowego przebudzenia. Oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to co to jest.

Tantra to także Droga przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne – jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy.

W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego. Praktykowanie
tantry przemienia wszystkie sfery naszego życia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.

Pytania zadawane często przez uczestników warsztatów:

Czy w Tantrze chodzi wyłącznie o Seks?

Tantra to starożytna ścieżka duchowa znana z tego że posiada wielką moc. transformowania nas na wszystkich poziomach. Tantra zawiera w sobie każdy aspekt życia ludzkiego z wszystkimi jego
doświadczeniami: emocje, energie subtelne itp. Tantra uczy wiedzy i mądrości w dziedzinie seksualności i energii seksualnej. Dlatego ścieżka Tantry jest jednym z najszybszych sposobów na osiągnięcie rozwoju osobistego i duchowego.

Jestem w relacji, ale moja partnerka/partner nie wybiera się na warsztaty. Co mogę robić?

Po pierwsze, warto jest zaproponować partnerowi/partnerce przyjechanie razem na warsztat, gdyż to doświadczenie wniesie nową energię do waszej relacji. Ten warsztat może podsycić miłość i ogień w waszej relacji. Jeżeli z jakichś powodów twój ukochany/ukochana nie może z tobą przyjechać, świadomie zakomunikuj mu/jej że zależy ci na uczestnictwie w tym warsztacie.
Podczas warsztatu każdemu z uczestników zapewniamy świętą bezpieczną przestrzeń, aby każdy mógł zadecydować na jaką bliskość z innymi uczestnikami może sobie dać zgodę. Dlatego twoja świadoma komunikacja z ukochaną osobą wniesie w waszą relację piękne doświadczenie bliskości niezależnie od tego czy ta osoba będzie z tobą uczestniczyć w warsztacie czy nie.

Nie jestem obecnie w relacji. Czy w tej sytuacji jest sens uczestniczyć w tych warsztatach?

Niezależnie od tego czy jesteś w relacji czy nie, te warsztaty na pewno będą dla ciebie pomocne.
Przede wszystkim możesz skorzystać z okazji nawiązania głębszej, opartej na większym zrozumieniu, relacji ze sobą, To będzie okazja by eksplorować i doświadczać siebie podczas lekkiej zabawowej interakcji z innymi uczestnikami. W każdym momencie warsztatu możesz poprosić prowadzących o wsparcie.

Razem z ukochaną osobą pragniemy uczestniczyć w warsztatach, ale obawiamy się że trzeba będzie się zamieniać w parach podczas ćwiczeń. Czego możemy się spodziewać? Jaki jest stopień bliskości na warsztatach?

Serdecznie zapraszamy pary. To wy wspólnie decydujecie czy będziecie wykonywać ćwiczenia razem czy w innych parach.

CO DAJE NAM TANTRA?

• Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
• Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
• Umożliwia głęboki przepływ miłości.
• Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
• Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
• Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
• Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY ŁĄCZY:

• mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
• klasyczną tantrę
• masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
• Vigyan Bhairav Tantra
• metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
• intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
• transsomatyczny trans hipnotyczny
• medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
• praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
• prace z przepływem energii kundalini i otwieranie systemu czakr

SWAMI ANAHATA

Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata
symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się w Indiach, skąd wywodzi się Tantra.
Swami Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.

Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi
warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej;
masażu tantrycznego, kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.

Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył
w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.

Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.

www.swamianahata.comotwiera się w nowej karcie

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
10 - 15 października 2023

ROZPOCZĘCIE:
10 października o godz. 18 (rozpoczynamy kolacją we wtorek)

ZAKOŃCZENIE:
15 października o godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1650 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi – w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce,
zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.euotwiera się w nowej karcie

KONTAKT:
www.tuiteraz.euotwiera się w nowej karcie, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

ZAPISY:

1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).

2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.

3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).

5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię nazwisko, 10-15.X.2023”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]