Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez andrat » 24 sty 2023, o 07:54

Mianowicie jakie macie zdanie o perfumach z feromonami? Działają czy nie? Bo czytałam ostatnio pewien artykuł ( co ciekawe pisany przez profesora Lwa Starowicza) o tym,ze zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o relacje z tą druga osoba i kwestia feromonów nie jest wymyśloną bujdą. ale taki zapach rzeczywiście może mieć bardzo duży wpływ na inne osoby.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez Cesme » 24 sty 2023, o 10:38

A co? Chcesz poderwać na to dziewczyne? Zapach to nie wszystko ale faktycznie znaczenie ma duże. I nikt tutaj nie zaprzeczy, że bardziej podobają sie osoby, ktore ładnie pachną. Jeśli chcesz sobie wypróbować feromony to tylko te lepsze. Na przyklad Love Desire. Ewentualnie pheromone essence.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez andrat » 24 sty 2023, o 10:51

Po prostu jestem ciekaw ;) Jeszcze nigdy nie stosowałem takich zapachów i jestem ciekaw czy to działa czy nie. Jeśli chodzi o efekt na dziewczyny to również byłoby fajnie jakby działalo. I nie tylko podczas podrywu ale również w robocie (pracuję w damskim towarzystwie i czasami baby są bardzo trudne do wspólpracy nieestety.). Te o których piszesz są zapachowe czy nie?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez Cesme » 24 sty 2023, o 11:01

Love Desire to typowe perfumy z dodatkiem feromonów. Są dwie wersje. Tańsza niebieska i droższa czarna (która kosztuje o wiele więcej ale polecam zainwestować bo sam zapach super, dobrze się trzyma oraz ma zauważalny wpływ na inne osoby. Pheromone essence to esencja feromonów. Nie ma zapachu. Są niewielkie ale tutaj wystarczy tylko jedna kropla ( nie więcej raczej ponieważ można spowodować agresję u innych a nie o to przecież chodzi). Możesz je przykryć dowolnym zapachem.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez andrat » 24 sty 2023, o 11:20

W takim razie które polecasz z tych dwóch??????
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez dudley35 » 4 kwi 2023, o 15:47

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense - wyjątkowo intensywny zapach, którego wyróżnikami są mandarynki, kwiat pomarańczy i tajemnicza tuberoza. Piżmo dodaje perfumom mocy, otulającego aromatu oraz sprawia, że w ocenie innych osób będziesz wyjątkowo silną osobowością.

Avatar użytkownika
dudley35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2023, o 15:46
Lokalizacja: Poznań

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez finkas35 » 4 maja 2023, o 15:26

są specjalne tabletki które wpływaja na wytwarzanie własnych naturalnych feromonów - feminam libido. Biorę od tygodnia i widzę różnicę w zachowaniu facetów w biurze
finkas35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 maja 2023, o 15:19

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez Betka00 » 2 sie 2023, o 21:07

Nie mam zdania. Nie za bardzo wierzę w skuteczność :P Może jak bym wierzyła to bardziej by działało 8-) :P ja używam perfumowaną mgiełkę do ciała Blue Romance marki Eveline. Jest piękna i trwała
Betka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 kwi 2021, o 15:14

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez ydouglas » 12 wrz 2023, o 12:22

Trzon zapachu stanowią aromaty paczuli i zielonego jabłka. Są one połączone z niezwykle interesującymi nutami dymnymi i ziemistymi. To bardzo intrygujący dodatek, który rzadko można spotkać w tak popularnych perfumach. Całość dopełnia baza ze słodkiej wanilii i aromatycznej wetywerii.

Avatar użytkownika
ydouglas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2023, o 12:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Perfumy z feromonami jakie macie zdanie

Postprzez dimitri.hills » 31 paź 2023, o 15:50

Flakony z męskimi zapachami to zarówno kompozycje klasyczne, bazujące na drzewie sandałowym i pieprzu, jak i bardziej nowoczesne zapachy, cytrusowe, odświeżające, morskie, przywodzące na myśl morską bryzę.

Avatar użytkownika
dimitri.hills
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2023, o 15:49
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Chwastek