Chłopak+alkohol

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Chłopak+alkohol

Postprzez kaska16161 » 3 paź 2010, o 16:22

mam sporo starszego chłopaka...wiem, że nie jest fair ale przyzwyczaiłam się do tego.
ale nie w tym rzecz.
chodzi o to, że On pije z kolegami, ale on nawet nie chce się przyznać, bo boi się-jak to powiedział. jak zrobić, by on przestał się obawiać i mówił mi o takich sprawach. ?
przecież go nie biję ! ;p
kaska16161
 

Re: Chłopak+alkohol

Postprzez mamba » 6 paź 2010, o 22:06

"Jak zrobić...?". Dosyć zabawnie ujęte pytanie ;).
Mówi Ci, że się boi, to znaczy, że ma powody? Może wie, że będziesz się wściekać, płakać, krzyczeć, robić awantury, grać mu na emocjach ("z kolegami to wychodzisz i pijesz, a ja to co?").
mamba
 

Re: Chłopak+alkohol

Postprzez tusia25 » 1 mar 2012, o 14:31

dziwne, moim zdaniem potrzebujecie czasu, żeby zbudowac sobie wzajemne zaufanie... i wg mnie musiałam jakoś "specyficznie" że tak powiem reagować, skoro ma jakieś obawy żeby ci się przyznać...
tusia25
 

Re: Chłopak+alkohol

Postprzez Masjaa » 1 mar 2012, o 16:34

Dla mnie ważniejsze byłoby żeby przestał w ogóle pić! co Ci po tym że przyzna się że pił.... nie rozumiem..... to Ci wystarczy ? a picie to nie problem ? chyba że źle zrozumiałam....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Chłopak+alkohol

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 09:41

dla mnie to byłby red flag, nie mam zamiaru wiazać sie z alkoholikiem
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58

Re: Chłopak+alkohol

Postprzez Ewelkuś » 27 sty 2023, o 15:53

No niestety, mój mąż też ma problem z alkoholem... Znajomi polecali mu Nasz Gabinet https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/, ale nie chce się dać przekonać. A ponć wszywka dziala natychmiastowo. Macie jakieś doświadczenia?
Ewelkuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 14:14

Re: Chłopak+alkohol

Postprzez LaLa27 » 17 kwi 2023, o 02:00

Ewelkuś napisał(a):No niestety, mój mąż też ma problem z alkoholem... Znajomi polecali mu Nasz Gabinet https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/, ale nie chce się dać przekonać. A ponć wszywka dziala natychmiastowo. Macie jakieś doświadczenia?


Odradzam wszywke. Zwykły straszak, nie ma żadnych dowodów naukowych, że to działa. Tzn jako placebo działa świetnie. Pan doktor nastraszy, ze będą poważne powikłania po spożyciu, zainkasuje kilkaset zł a pacjent wierzy i z obawy nie pije. Ale to nie rozwiązuje problemu, bo picie ma jakas przyczynę. Polecam nie zabierać sie do tematu od d.py strony tylko raz a porządnie, czyli terapeuta i ew psychiatra. We Wro działa Np. Karan, można dostać szybki termin na NFZ.
LaLa27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 kwi 2023, o 01:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]