skuteczny krem pod oczy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

skuteczny krem pod oczy

Postprzez anulaa » 3 mar 2012, o 17:18

dziewczyny znacie jakiś skuteczny krem pod oczy, który niweluje oznaki zmęczenia, chodzi mi zwłaszcza o cienie pod oczami ? :)
anulaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 17:53

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez Masjaa » 3 mar 2012, o 18:17

Hej, ja niestety już poszukuję dobrego przeciw zmarszczkom ;) a na cienie podobno dobre są te z Flos-leku :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez Luisa » 12 mar 2012, o 14:26

A o jakies cenie mowimy? Z wyzszej polki clarins ma bardzo fajne kremy po oczy przeciwko opuchliznie, ale niestety sa bardzo drogie :/ mozesz sprobowac tez z vichy, z tego co wiem maja taki specialny chlodzacy sztyft po oczy
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez poziomkaa » 12 mar 2012, o 15:34

O, to temat dla mnie, bo też ostatnio walczę z podkówkami... :( A ten krem z Vichy to jaką ma nazwę i ile kosztuje?
poziomkaa
 

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 22:41

Oprócz żelu ze świetlikiem spróbuj sobie krem pod oczy, też z floslek ale do cery wrażliwej. Mocno nawilża i pomaga pozbyć się worków. A zmęczona jesteś? Czy to tak już "od dawna"?
pomcia
 

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez gama01 » 20 lis 2013, o 23:39

też mam cienie pod oczami i worki jak zarwę noc.
Avatar użytkownika
gama01
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 8 wrz 2013, o 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez Filona39 » 26 lis 2013, o 10:53

Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale ja 35+,używam kremiku pod oczy Dermiki koktajl młodości pod oczy i na powieki z serii Gold 24k. Właśnie głównym zadaniem tego kremu,jest redukcja zmarszczek, woreczków i cieni pod oczami. Ma składniki , które poprawiają drenaż limfatyczny. Ma też kwas hialuronowy, więc działa przeciwzmarszczkowo. Nie nadaje się do młodej cery, ale dla dojrzałej idealnie. :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Filona39
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 10:44

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez bettti86 » 28 lis 2013, o 11:02

Olej kokosowy dziala nawilżająco, można go również stosować pod oczy.
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez docha » 9 gru 2013, o 11:52

Ale po oleju kokosowym dość długo trzeba czekać aż sie wchłonie, żeby móc np. zrobić makijaż. Mi się zazwyczaj czekać nie chce, wiec wolę stosować kremy. Ostatnio trafiłam na fajny krem polskiej marki Phenome. Najpierw wypróbowałam go w sklepie, gdzie dostałam jeszcze próbkę do domu, a po jakimś czasie kupiłam, bo sprawdził się rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej niż inne kremy, których do tej pory próbowałam ;) Jeśli chodzi o działanie to wchłania się szybko, można po chwili już oko malować, a efekty są naprawdę dobre - cienie rozjaśnione, oznak zmęczenia nie widać, a zmarszczki mniej widoczne.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez LenaWie » 11 gru 2013, o 14:08

hmm yves rocher jest dobry taki w brazowej tubce jednakze nie pamietam nazwy jak mi sieprzypomni to pewnie dam znac ;)
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez Mirka222 » 13 gru 2013, o 19:32

Znam ten kremik Dermiki ze zdjęcia powyżej :) Znam go bardzo dobrze, powiedziałabym, że jesteśmy bardzo blisko. Mogę napisać o nim same superlatywy :) Działa nawilżająco, przeciwzmarszczkowo, skóra pod oczami jest bardzo elastyczna i rzeczywiście cienie pod oczami mam zdecydowanie mniejsze. bardzo dobry kremik , bardzo :)
Mirka222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 19:28

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez jingijang » 15 gru 2013, o 02:15

Kremy pod oczy kremami pod oczy, ale jest taka maseczka - dermika maseczka piękności "ENERGIA", która świetnie kryje oznaki zmęczenia skóry, także w okolicy oczu. Stosuje się ją na noc, na cała skórę twarzy i rano wygląda się naprawdę o niebo lepiej. Widocznie ta maseczka daje cerze niezłego kopa, podczas kiedy my smacznie sobie śpimy :)
jingijang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2013, o 02:08

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez zosiasamosia » 30 sty 2023, o 14:10

Też mam problem z cieniami pod oczami. Na mnie świetnie działa krem pod oczy z water balance z Bielendy. Skóra po nim jest odświeżona, nawilżona i rozświetlona. Może wypróbuj? :)
zosiasamosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 16:28

Re: skuteczny krem pod oczy

Postprzez dosta » 3 maja 2023, o 14:43

Serum shot z kofeiną z Eveline - ono jest stricte deddykowane pod oczy. Rozświetla, nawilża i niweluje opuchnięcia. Można też zauważyć efekt ujędrnienia. Ja to serum używam też czasem na całą twarz :D

Obrazek
dosta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 maja 2023, o 14:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]