„BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA” TYGODNIOWY KOBIECY KRĄG MOCY

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

„BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA” TYGODNIOWY KOBIECY KRĄG MOCY

Postprzez marta_k » 11 lut 2023, o 19:01

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 30 lipca - 6 sierpnia 2023 na warsztat dla kobiet:

WAKACJE Z ROZWOJEM
„BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA”
TYGODNIOWY KOBIECY KRĄG MOCY
PROWADZI: EWA FOLEY


”Każdy z nas jest aniołem, który ma tylko jedno skrzydło. Jeżeli chcemy wzbić się ponad ziemię, musimy się wziąć w objęcia."Luciano de Crescenzo, poeta włoski

Zapraszam na praktyczne zajęcia warsztatowe rozwijające inteligencję życiową, emocjonalną i duchową. Wierzę, że świadome życie oraz harmonijna współpraca serca i rozumu jest jednym z największych wyzwań, jakie współczesność stawia przed każdym z nas. Podejmij to wyzwanie i przyłącz się do nas. Do zobaczenia latem 2023! – Ewa Foley

Motto:
„Uważaj na swoje myśli, stają się wszak słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami.
Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem.
Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem.” Frank Outlaw
Ten wyjazd jest dla kobiet, które chcą połączyć rozwój osobisty i wypoczynek, chcą zadbać o swoje marzenia, chcą zmienić swoje życie na lepsze, chcą świadomie dbać o swoje zdrowie, pracować nad sobą, chcą nauczyć się sposobów redukcji napięcia fizycznego i psychicznego, chcą dostać narzędzia do radzenia sobie ze stresami życia, chcą zapanować i zaprzyjaźnić się ze swoimi emocjami, chcą lepiej siebie poznać i zdobyć nowe umiejętności zarządzania swoim życiem.


W programie m.in.:

Zajęcia w KRĘGU, wykłady na temat sztuki świadomego życia, badań nad emocjami oraz profilaktyki zdrowia: odżywianie, dotlenianie, psychohigiena, nauka medytacji i jogi, taniec,praktyki relaksacyjne i oddechowe, ćwiczenia wyobraźni i autosugestia, twórcza wizualizacja,wybrane procedury NLP, medytacja wewnętrznego uśmiechu (Healing Tao), higiena psychiczna i dbanie o zdrowie „na co dzień”, ćwiczenia praktyczne oraz wiele niespodzianek!

Na tych WAKACJACH Z ROZWOJEM będziemy eksplorować sztukę świadomego życia:

• Dowiesz się, jak rozwijać i pielęgnować inteligencję życiową
• Rozwiniesz inteligencję duchową
• Poznasz moc wybaczenia i wdzięczności
• Znajdziesz swoje silne i słabe strony emocjonalne (i wzmocnisz samo-ocenę)
• Nauczysz się rozpoznawać, kierować, wyrażać i wpływać na swoje emocje
• Wyćwiczysz umiejętność empatii w stosunku do drugiego człowieka
• Nauczysz się od-stresującego oddychania oraz medytacji
• Dowiesz się jak panować nad swymi nastrojami, stanami wewnętrznymi, impulsami
• i ograniczającymi reakcjami
• OŚMIELISZ SIĘ MARZYĆ!! (będziemy robić mapę marzeń!!)
• Zaczniesz pisać nowy rozdział KSIĘGI TWOJEGO ŻYCIA - wyznaczysz nowe cele
• Nauczysz się hawajskiego rytuału ho'oponopono
• Odpoczniesz w pięknym miejscu przyrody w dobrym towarzystwie…

„Sztuka szczęśliwego życia bardzo mnie interesuje, bo wierzę, że życie jest sztuką a szczęście wyborem…”
Ewa Foley

Ciekawostka o emocjach…
Badania nad chorymi z nowotworami na Uniwersytecie Kalifornijskim (lata siedemdziesiąte) wykazały, że ci którzy osiągnęli długotrwałe wyleczenie posiadali pełny,wyraźny kontakt ze wszystkimi swoimi emocjami. Wiedzieli, co czują i nie lękali się silnych emocji – własnych lub innych ludzi. Co najważniejsze ta więź z uczuciami dostarczała im informacji i motywacji, a także aktywizowała ich życie, przybliżając do innych, pomimo ich własnego bólu i cierpienia. Emocje również kierowały więziami duchowymi, które wielu wyleczonych uznało za istotny element ich uzdrowienia.

Badania nad wyleczonymi wykazały dominację trzech cech:
• znajomość własnych uczuć
• umiejętność zaakceptowania i pogodnego znoszenia wszystkich uświadamianych sobie uczuć bez względu na ich intensywność
• zdolność do podejmowania działań w oparciu o informację uzyskaną z emocji

Większość z nas nie posiada tych umiejętności. Jak można je rozwinąć? Odpowiedź znajduje się w ciele. Aby uzyskać dostęp do potężnej mocy leczniczej emocji, należy odzyskać zdolność odczuwania emocji w ciele. Umiejętności emocjonalne są bezcenne we wszystkich kontekstach życia. Są życiodajnym i wzmacniającym darem, który nadaje życiu smak i sens. Nauczysz się tego w Kawkowie pod czułym przewodnictwem Ewy Foley.

JEŚLI NIE TERAZ - to kiedy?
JEŚLI NIE TY - to kto stanie się ANIOŁEM TWOJEGO ŻYCIA????

Przed zajęciami polecam przeczytanie:
Martin SeligmanPełnia życia: Nowe spojrzenie na kwestię szczęścia i dobrego życia
Bruce D. Perry i OprahWinfreyCo ci się przydarzyło?
David Brooks Projekt Życie
James R. Doty Mózg i serce, magiczny duet
Jane Segal, Jak pogłębić inteligencję emocjonalną

NA LETNICH TRENINGACH ROZWOJU OSOBISTEGO
EWY FOLEY w Kawkowie DOŚWIADCZYSZ:

Dla ciała (robię): joga integralna, suryanamaskara, rytuały tybetańskie, bieg transowy, taniec, relaks – ćwiczenia odprężające, refleksoterapia, pulsing, spacery i marszobiegi, wycieczki.
Dla umysłu (myślę): wybrane procedury Neurolingwistycznego Programowania (NLP) i Panoramy Społecznej, twórcza wizualizacja, wprowadzenie do psychologii pozytywnej, ćwiczenia wyobraźni, higiena psychiczna „na co dzień”, afirmacje, wykłady na temat rozwoju osobistego i holistycznej profilaktyki zdrowia.
Dla emocji (czuję): budowanie inteligencji emocjonalnej: czyli kompetencji osobistych (intra-personalnych) i społecznych (inter-personalnych), ćwiczenia oddechowe, tapping/EFT (technika wolności emocjonalnej), samo-obserwacja, HeartMath, zasady dobrej komunikacji.
Dla ducha (wierzę): praca z przekonaniami, założeniami („białą magią”) i światopoglądem, moc intencji i wiary, medytacja, ćwiczenia świadomego oddychania, praktyka uważnej obecności i ciszy, modlitwa, inwokacje i inkantacje, śpiewanie mantr, rysowanie mandali.

Prowadząca: EWA FOLEY www.foley.com.pl

Ewa Foley jest promotorką pozytywnego życia, trenerką rozwoju osobistego, autorką książek zwanych „trylogią życia” (także w wersji czytanych przez autorkę audiobooków,
12 godzin każdy):ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy(też audiobook), POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanuorazBĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową(też audiobook) (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl). Jest autorką, narratorką i wydawcą popularnych programów audio (CD, mp3) relaksacyjno-motywacyjno-edukacyjnych do samopomocy w wielu dziedzinach życia. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, skończyła studia w zakresie medycyny holistycznej. Inne twórcze doświadczenia to: medytacja, psychologia pozytywna, Hatha Joga, NLP, life coaching, hipnoza, Huna, szamanizm. Ewa posiada niezwykłą umiejętność zaszczepiania uczestnikom swoich treningów entuzjazmu, wiary w swoje możliwości i chęci do efektywnego działania. Znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Założycielka INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA i firmy wydawniczo-szkoleniowej INSPIRATION SEMINARSINTERNATIONAL (ISI) www.foley.com.pl
Prywatnie: szczęśliwa zakochana w życiu i w ZIEMSKICH ANIOŁACH spełniona kobieta 70+,mama Maćka, żona Miśka, weganka, podróżniczka, pasjonatka kina i teatru, kocha gotowanie,gorzką czekoladę, chodzenie na bosaka, jogę, ceni poczucie humoru i uczciwość.

Przywieź ze sobą nożyczki, klej, kilka kolorowych czasopism, bristol A3, matę do jogi,ulubiony kocyk do ćwiczeń relaksacyjnych (koce są też na miejscu), notes A4, koloroweflamastry/kredki; polecamy wygodne, sportowe ubranie do ćwiczeń ruchowych w terenie orazrelaksacyjnych na sali. Kostium kąpielowy, kapelusz, krem z filtrem.


TERMIN:
30 lipca-6 sierpnia 2023(niedziela – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
30 lipca godz. 18 (kolacją w niedzielę)

ZAKOŃCZENIE:
6 sierpnia godz. 14 (po obiedzie w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1400 zł(ok. 7 godz. zajęć z Ewą dziennie) + koszt pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:
Wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie/ wegańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.VII-6.VIII.2023”.
Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

10. Zaliczkę za warsztat 700 zł prosimy wpłacać na konto ISI Ewa Foley
(ul. Kleczewska 47/3, 01-826 Warszawa) z podaniem imienia i nazwiska, oraz Kawkowo +termin warsztatu.
ISI Ewa Foley
Nr konta: 26 1240 1037 1111 0000 0693 8237
Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność wpłat

Reszta płatności za warsztat na miejscu gotówką lub przelewem na w.w. konto min. tydzień przed zajęciami. Proszę przywieźć ze sobą dowód wpłaty.
Wystawiamy faktury VAT – proszę podać dane przy zapisach emailem w biurze ISI.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]