WAKACJE Z ROZWOJEM. POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI KOBIETY

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

WAKACJE Z ROZWOJEM. POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI KOBIETY

Postprzez marta_k » 11 lut 2023, o 19:04

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 23-29 lipca 2023 na warsztat tylko dla kobiet:

WAKACJE Z ROZWOJEM
POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI KOBIETY
DOCENIĆ SIEBIE I SWOJĄ WARTOŚĆ

6 -DNIOWY KOBIECY KRĄG MOCY

Prowadzi: EWA FOLEY


W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZACZĄĆ OD NOWA! To może być najważniejszy
tydzień Twojego nowego życia…!!! Jeżeli nie teraz - to kiedy? Jeżeli nie ty – to kto? Ewa Foley

Chcesz mieć pozytywne myśli i pogodne życie? Chcesz uwierzyć w siebie? Chcesz mieć szacunek do siebie? Chcesz skończyć z tym, co obniża Twoją pewność siebie i umniejsza Twoją wartość? Chcesz pozbyć się negatywnego autowizerunku? Chcesz nauczyć się akceptacji i miłości własnej? Chcesz rozwinąć skrzydła i znacząco podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi? Chcesz żyć w dobrym-stanie i w dobro-stanie?

Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane pracą nad sobą, samodoskonaleniem, podniesieniem jakości swojego życia i zdrowia, zbudowaniem pozytywnego autowizerunku oraz pewności siebie na warsztat: POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI – DOCENIĆ SIEBIE I SWOJĄ WARTOŚĆ.

Podczas zajęć dowiesz się:

• Jak podarować sobie dobrą przeszłość, cudowną przyszłość i dobre samopoczucie?
• Jak połączyć rozwój osobisty z wypoczynkiem?
• Jak żyć w dobrym-stanie i dobro-stanie?
• Jak zaprosić magię do swojego życia?


W czasie tego tygodnia dostaniesz konkretne wskazówki i praktyczne narzędzia, dzięki którym podniesiesz swoje poczucie własnej wartości i zaczniesz prowadzić bardziej zrelaksowane, zdrowe i szczęśliwe życie! Nauczysz się utrzymywać w równowadzeciało, umysł, emocje i ducha, zbudujesz nową pozytywną tożsamość, zyskasz pewność,siebie,zdrowe samouznanie (self-esteem) i wyjedziesz ze wzmacniającym auto-wizerunkiem.
To wakacyjny trening rozwoju osobistego dla tych, którzy pragną:

• doskonalić się i świadomie kształtować swoją rzeczywistość
• osiągać swoje cele i realizować swoje marzenia
• znacząco podnieść jakość swojego życia i samo-uznania
• zdobyć nowe umiejętności życiowe, odkryć swoje talenty
• budować dobre relacje z innymi ludźmi, w rodzinie i w pracy
• zbudować nową tożsamość i pozytywny wizerunek własny
• nauczyć się optymizmu!


POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI (ang. self-esteem, czyli samouznanie) jest indywidualną oceną, werdyktem fałszywym lub prawdziwym, który decyduje o tym, co czujesz i myślisz na temat swojego prawa do istnienia na świecie i do wyrażania, bez obaw, swojej osobowości.
Rozwijanie poczucia własnej wartości polega między innymi na uczeniu się sposobów dokładniejszego oceniania swoich możliwości. Prowadzi to zwykle do pozytywniejszego odczuwania samego siebie.
Podstawową definicją poczucia własnej wartościjest wiara w skuteczność własnego umysłu,
w umiejętność myślenia, uczenia się, dokonywania własnych wyborów, podejmowania właściwych decyzji oraz radzenia sobie ze zmianami.
W dzisiejszej gwałtownie zmieniającej się rzeczywistościekonomicznej i społecznej w naszym kraju, brak wiary w siebie, można powiedzieć, że jest jedynym problemem jaki mają ludzie. Osoby
z wysokim poczuciem własnej wartości posiadają niezwykłą umiejętności: wiarę we własną skuteczność i szacunek do siebie.

Ludzie z wysokim samouznaniem:

- wierzą we własne możliwości,
- ceniąc swoją wartość, gotowi są dostrzec i docenić wartość innych,
- nie projektują własnych uczuć na innych, są świadomi swojej inteligencji emocjonalnej,
- potrafią połączyć dwie sfery życia: Pracę i Rodzinę,
- mają odwagę prosić innych o pomoc, chociaż wiedzą, że sami są w stanie podejmować decyzje,
- są integralni, uczciwi, spójni i odpowiedzialni,

Na praktycznych warsztatach Poczucie Własnej Wartości nauczysz się:

- jak rozwinąć zdrowe poczucie własnej wartości,
- jak pracować z 6 filarami poczucia własnej wartości wg Nathaniela Brandena (świadomość, samoakceptacja, odpowiedzialność, asertywność, celowość, integralność,)
- jak zrobić 9 kroków do wysokiego samouznania,
- jak uwierzyć w siebie, jak pielęgnować pewność siebie
- jak zmieniać ograniczające przekonania
- jak zbudować pozytywny wizerunek własny

„Poczucie własnej wartości to tylko postawa, a postawę można zmienić!”
Ewa Foley

Ten trening ma charakter warsztatowo-seminaryjny z wykorzystaniem dużej ilości ćwiczeń praktycznych pozwalających na aktywne doskonalenie umiejętności na poziomie świadomym i podświadomym. Budowanie samouznania oparte jest na zaangażowaniu umysłu, emocji i ciała.Uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, w których stosowane są nowoczesne techniki rozwoju potencjału ludzkiego (m.in. Neurologiczne Programowanie (NLP), Panorama Społeczna (Social Panorama), wizualizacje, afirmacje, medytacje, ćwiczenia ruchowe i oddechowe).PODCZAS WARSZTATU Z EWĄ FOLEY DOŚWIADCZYSZ:

Dla ciała (robię): joga integralna, suryanamaskara, rytuały tybetańskie, bieg transowy, taniec, pływanie, relaks – ćwiczenia odprężające, refleksoterapia, pulsing, spacery i marszobiegi, wycieczki.
Dla umysłu (myślę): wybrane procedury Neurolingwistycznego Programowania (NLP)
i Panoramy Społecznej, twórcza wizualizacja, wprowadzenie do psychologii pozytywnej, ćwiczenia wyobraźni, higiena psychiczna „na co dzień”, afirmacje, wykłady na temat rozwoju osobistego
i holistycznej profilaktyki zdrowia.
Dla emocji (czuję): budowanie inteligencji emocjonalnej: czyli kompetencji osobistych (intra-personalnych) i społecznych (inter-personalnych), ćwiczenia oddechowe, tapping/EFT (technika wolności emocjonalnej), samo-obserwacja, HeartMath, zasady dobrej komunikacji.
Dla ducha (wierzę): praca z przekonaniami, założeniami („białą magią”) i światopoglądem, moc intencji i wiary, medytacja, ćwiczenia świadomego oddychania, praktyka uważnej obecności i ciszy, modlitwa, inwokacje i inkantacje, śpiewanie mantr, rysowanie mandali.
Opowieść dla Ciebie:
Chłopczyk spojrzał na staruszka.
“Dziadku, jak Stwórca może mnie odróżnić od wszystkich innych ludzi na Ziemi?”.
Starzec zamyślił się szukając mądrej odpowiedzi na to istotne pytanie.
„Stworzył cię niepowtarzalnym, synku. Jest tylko jeden taki, jak ty. Zrobił tak, żeby mógł cię odnaleźć, jak będzie chciał.”
Chłopiec uśmiechnął się od ucha do ucha: „Ale sprytnie!”
Przed zajęciami polecam przeczytanie:

Nathaniel Branden: 6 filarów poczucia własnej wartości
Roger Sparks: Istota poczucia własnej wartości
Adam Eason: Docenić siebie i własną wartość
Paul McKenna: Grunt to pewność siebie
Bob Mandel: Terapia otwartego serca

„Nasz najgłębszy strach nie wypływa z tego, że jesteśmy ograniczeni. Nasz najgłębszy strach wypływa z faktu, że nosimy w sobie bezgraniczną moc. Tym, czego obawiamy się najbardziej, nie jest nasz wewnętrzny mrok, lecz nasze wewnętrzne światło… Pomniejszanie samego siebie nie służy światu. Nie powinniśmy wycofywać się, poddawać i kurczyć po to, aby otaczający nas ludzie czuli się bardziej pewnie. Zostaliśmy zrodzeni, aby objawiać sobą wspaniałość Boga. Mieszka ona nie tylko w wybranych – jest w każdym z nas. Gdy pozwalamy promieniować naszemu wewnętrznemu boskiemu światłu, dajemy podświadomie naszym bliźnim pozwolenie na to, aby czynili to samo.”
Marianne Williamson

Prowadząca:EWA FOLEY

Ewa Foley jest promotorką pozytywnego życia, trenerką rozwoju osobistego, autorką książekzwanych „trylogią życia” (także w wersji czytanych przez autorkę audiobooków, 12 godzin każdy):ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy(też audiobook), POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanuorazBĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową(też audiobook) (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl). Jest autorką, narratorką i wydawcąpopularnych programów audio (CD, mp3) relaksacyjno-motywacyjno-edukacyjnych do samopomocy w wielu dziedzinach życia. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, skończyła studia w zakresie medycyny holistycznej. Inne twórcze doświadczenia to: medytacja, psychologia pozytywna, Hatha Joga, NLP, life coaching, hipnoza, Huna, szamanizm. Ewa posiada niezwykłą umiejętność zaszczepiania uczestnikom swoich treningów entuzjazmu, wiary w swoje możliwości i chęci do efektywnego działania. Znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń.Założycielka INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA i firmy wydawniczo-szkoleniowej INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL (ISI) www.foley.com.pl
Prywatnie: szczęśliwa zakochana w życiu i w ZIEMSKICH ANIOŁACH spełniona kobieta 70+,mama Maćka, żona Miśka, weganka, podróżniczka, pasjonatka kina i teatru, kocha gotowanie,gorzką czekoladę, chodzenie na bosaka, jogę, ceni poczucie humoru i uczciwość.

Na warsztat przywieź ze sobą:
gruby notes, kolorowe flamastry, kostium kąpielowy & kapelusz, przyda się własna mata do jogi (kilka karimat jest na miejscu), ew. śpiwór do ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych (koce są na miejscu); polecamy wygodne, sportowe ubranie „na cebulkę” do ćwiczeń ruchowych
w tereniei relaksacyjnych na sali.


TERMIN:
23-29 lipca 2023(niedziela – sobota)

ROZPOCZĘCIE:
23 lipca godz. 17 (przed kolacją w niedzielę)

ZAKOŃCZENIE:
29 lipca godz. 14 (po obiedzie w sobotę)

CENA WARSZTATU:
1200 zł (ok. 7 godz. zajęć z Ewą dziennie)+ koszt pobytu i wyżywienia w ośrodku

CENA POBYTU:
Wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie/ wegańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko,23-29.VII.2023”.
Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

10. Zaliczkę za warsztat 700 zł prosimy wpłacać na konto ISI Ewa Foley
(ul. Kleczewska 47/3, 01-826 Warszawa) z podaniem imienia i nazwiska, oraz Kawkowo + termin warsztatu.

ISI Ewa Foley
Nr konta: 26 1240 1037 1111 0000 0693 8237
Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność wpłat

Reszta płatności za warsztat na miejscu gotówką lub przelewem na w.w. konto min. tydzień przed zajęciami. Proszę przywieźć ze sobą dowód wpłaty.
Wystawiamy faktury VAT – proszę podać dane przy zapisach emailem w biurze ISI.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]