Facet ma przedwczesny wytrysk

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez monicabe » 25 lis 2022, o 13:23

Cześć. Myśle,że wiele z Was ma ten problem ze swoimi facetami. Mianowicie ja mam. Czasami seks jest dłuzszy, czasami krótszy. Ale najczęściej zdarza się,że jest dłuuuuuga gra wstępna. On mnie zaspokaja , stara się. Ale jak przychodzi co do czego czyli do stosunku to on kończy w kilka ruchów. I niekoniecznie misię to podoba bo jednak stosunek to stosunek i chciałabym czasami dłuzej. No niby można drugi raz. Jednak trzeba poczekać 30 minut. I on również nie jest jakimś tam super dlugodystansowcem podczas tego drugiego razu.
No wiec laski jakie macie sposoby?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez malinowatrufla » 25 lis 2022, o 21:28

A próbowaliscie takich żeli wydłużających stosunek? U nas fajnie sie to sprawdza
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez szpilka » 26 lis 2022, o 20:35

Nie próbowalismy.. nawet nie wiedzialam o istnieniu takich... pomaga to rzeczywiscie? jesli tak to musze rozważyć zakup
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez malinowatrufla » 28 lis 2022, o 09:49

No na pewno wam nie zaszkodzi spróbować, a jeśli ma pomóc i zapewnić wam komfort, to myślę, że jak najbardziej warto :) Superlove ma bogatą ofertę tych żeli w bardzo przystępnych cenach
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez katrinka » 28 lis 2022, o 12:03

Czytałaś artykuły w sieci? Jest tam często wiele przydatnych rzeczy. Jeśli chodzi o nas to na początku stosowaliśmy prezerwatywy. Potem jednak przeszłam na tabletki i zaczął się problem. Bo on w gume kończył o wiele szybciej niż normalnie. Musiałam leżeć jak kłoda bo jak go dotykałam to on od razu tak się nakręcał że wystarczyło tylko trochę stymulacji i koniec. I wytrysk. Maż oczywiście również się wnerwiał bo chciał dłużej i tak normalnie a kończył wcześniej niż chciał :) Pomogły chusteczki OC Wipes. Odkryliśmy je na którymś forum (chyba kafe). Zamawiamy sobie co jakiś czas. Fajne ponieważ smaruje się penisa i on może o wiele, wiele dłużej.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez monicabe » 1 gru 2022, o 14:27

One są czymś nasączone? Czy przypadkiem Ciebie rówież nie znieczulają?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez katrinka » 2 gru 2022, o 15:38

Jak się wchłonie to nie. I dlatego trzeba poczekać aż taka chusteczka wchłonie się całkiem w penisa i dopiero wtedy można uprawiać seks.A nie tak od razu. Raz uprawialiśmy seks tuż po i u niego nie miało szansy zadziałać a i ja o wiele mniej czułam To nie był dobry seks Jednak wystarczy poczekać te 5 czy 10 minut i jest naprawdę spoko. O wiele lepsza opcja niż prezerwatyw. A o dziwo tak mało popularna bo w sklepach nie kupowałam stacjonarnie a musiałam zamawiać przez neta.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Facet ma przedwczesny wytrysk

Postprzez fikusnaela » 13 lut 2023, o 16:36

możesz skłonić go żeby brał specjalne tabletki nazywają się Stud Pills. Mojemu mężowi pomogły znalazłem je gdy przeczytałam blog trenera sportów siłowych gdzie opisuje że wielu mężczyzn ma problemy z przedwczesnym wytryskiem
fikusnaela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lut 2023, o 16:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron