Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez strumyk » 6 mar 2018, o 17:58

Gdzie macie wykpione ubezpieczenie OC auta? Jakiego ubezpieczyciela polecacie, jeśli chodzi o wysokość składki? Bo zastanawiam się nad zmianą. Możecie coś polecić?
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez asertin » 13 mar 2018, o 16:02

A może spróbuj poszukać w jakiejś porównywarce, albo udaj się do agenta. Można też skorzystać z zniżek współwłaściciela jeśli masz kogoś w rodzinie z wysokimi zniżkami. Opcji jest sporo.
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez strumyk » 14 mar 2018, o 12:13

No sprawdzałam w Rankomacie i niby w LINK4 mam najtaniej. Ale z tego co mówisz, to warto jeszcze zobaczyć u agenta stacjonarnie. A te korzystanie ze zniżek współwłaściciela to na czym polega?
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez asertin » 15 mar 2018, o 13:00

No, że jak Twój tata ma np. 65% zniżki za bezszkodową jazdę to możesz mieć go wpisanego w dowód rejestracyjny pojazdu i przy opłacaniu OC obniżyć składkę jego zniżkami a nie swoimi. Ale musisz dokładnie sprawdzić jak to załatwić, bo z tego co wiem to w Wydziale komunikacji i Urzędzie Skarbowym się dopełnia formalności.
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez sekona » 15 mar 2018, o 18:35

ja mam znajomego co pracuje w ubezpieczalni

sekona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 18:07

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez strumyk » 17 mar 2018, o 15:40

A widzisz to 60 % taniej to jest duża zniżka. Bo zapłacić 1000 zł składki a 400 zł to sporo taniej. Ale jak rozumiem, że jak ustanowię współwłaściciela to w tym Rankomacie muszę o tym poinformować tak?
#Sekona masz znajomego, a możesz podać namiary. Z chęcią skorzystam.
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez asertin » 19 mar 2018, o 16:47

W rankomacie chyba wybierasz wysokość zniżek jak ustawiasz te wszystkie parametry do porównania.
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez myszunia » 20 mar 2018, o 11:59

Tak, tam jest taka możliwość. Ale pamiętaj, że jak korzystasz z zniżek współwłaściciela to jak będziesz mieć "buum" to współwłaściciel traci też swoje zniżki. I wtedy każdy z Was macie podwyżkę składki. Teoretycznie wtedy można przez Rankomat właśnie poszukać lepszej oferty przy wykupie ubezpieczenia na kolejny rok. Ale nie wiem czy to będzie oszczędność.
myszunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 20:58

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez AnnaMi » 21 mar 2018, o 09:27

My jeździmy do firmy, która oferuje oferty różnych ubezpieczycieli - bo niestety u nas nie szanuje się klienta i np. dwa lata temu mieliśmy w firmie na P moje autko za 310, w tym roku rzucili hasło 550 i zmieniliśmy ubezpieczyciela. Sytuacja jest płynna, a w tej firmie do której jeździmy, pomagają wypełnić wnioski o odejście od danego ubezpieczyciela tak, żeby później przypadkiem podwójnie nie zapłacić - w tej chwili zamiast 550 zapłaciliśmy 480 - jest różnica...
AnnaMi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 mar 2017, o 09:12

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez strumyk » 21 mar 2018, o 18:38

AnnaMi napisał(a):My jeździmy do firmy, która oferuje oferty różnych ubezpieczycieli - bo niestety u nas nie szanuje się klienta i np. dwa lata temu mieliśmy w firmie na P moje autko za 310, w tym roku rzucili hasło 550 i zmieniliśmy ubezpieczyciela. Sytuacja jest płynna, a w tej firmie do której jeździmy, pomagają wypełnić wnioski o odejście od danego ubezpieczyciela tak, żeby później przypadkiem podwójnie nie zapłacić - w tej chwili zamiast 550 zapłaciliśmy 480 - jest różnica...



Ja myślę, że to nie chodzi o szacunek do klienta. W zeszłym roku niestety były spore podwyżki i pewnie dlatego kwoty składek tak mocno poszły w górę. Ale faktycznie jak się poszuka czy to w Rankomacie, czy u agenta co ma kilka ubezpieczycieli to można dużo taniej zapłacić. Tak mi się właśnie wydaje, dlatego pytam jak najlepiej wybrać dobrą ofertę.
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez llennaip7 » 12 wrz 2018, o 19:34

Czy mieliście może już jakiekolwiek problemy z wyborem polisy mieszkania? Nie ukrywam, iż w ostatnim czasie sprawia mi to de facto dużo problemów. Nie da się ukryć, iż w Necie jest nader rozległy wybór i trudno jest się zdecydować na coś przetestowanego... Jeżeli macie w tym obrębie doświadczenie, byłbym szalenie wdzięczny za poradzenie, czy SPAM jest dobrym wyborem

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 10:19 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Weszła do domu i odłożyła wódkę do szafki. Wystarczy na jeden dzień. Czas wziąć się za tequilę.
llennaip7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 wrz 2018, o 13:52

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez Kahoko » 12 lis 2018, o 22:22

llennaip7 napisał(a):Czy mieliście może już jakiekolwiek problemy z wyborem polisy mieszkania? Nie ukrywam, iż w ostatnim czasie sprawia mi to de facto dużo problemów. Nie da się ukryć, iż w Necie jest nader rozległy wybór i trudno jest się zdecydować na coś przetestowanego... Jeżeli macie w tym obrębie doświadczenie, byłbym szalenie wdzięczny za poradzenie, czy SPAM jest dobrym wyborem


Uważam, że takiego ubezpieczenia nie szuka się na własną rękę w internecie, jeśli się nie jest zaznajomionym z branżą ubezpieczeniową. Polecam podejść do agenta, który po uzyskaniu konkretnych informacji porówna Ci kilka Towarzystw i podpowie co wybrać. Dlatego, że dla jednych korzystne pod względem ceny i zakresu będzie Towarzystwo X, a dla innych Towarzystwo Y... Tu naprawdę nie ma reguły. Wiem co mówię, pracuję w tej branży kilka lat..

"Nieważne, jak wolno robisz postępy. I tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy siedzą na dupie i narzekają"
Kahoko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 lis 2018, o 13:54

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez pzugdynia » 11 gru 2019, o 14:45

Ja ubezpieczenie auta wykupiłem w pzu oddziale Gdynia. Szukałem najkorzystniejszej oferty, a pzu oferowało najlepszą. W przyszły roku kupię też AC.

pzugdynia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2019, o 14:43

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez redorange666 » 11 gru 2019, o 18:04

Co roku gdzie indziej...teraz nawet nie pamięta w jakim towarzystwie.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez klaea21 » 29 mar 2021, o 10:37

Ja co roku korzystam z porównywarki cenowej i wybieram te najkorzystniejsze.

klaea21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2021, o 09:50

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez schamberger » 23 mar 2022, o 16:00

Ubezpieczenie OC znane też potocznie jako ubezpieczenie samochodu to obowiązkowa polisa, którą muszą wykupić posiadacze pojazdów mechanicznych. Polisa OC dla kierowców należy do działu II ubezpieczeń (ubezpieczenia majątkowe i pozostałe polisy osobowe), ponieważ chroni odpowiedzialność cywilną kierującego.

Avatar użytkownika
schamberger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2022, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez smarks » 21 cze 2022, o 14:31

Przed podróżą powinieneś sprawdzić, gdzie obowiązuje polskie OC. Polisa jest ważna na obszarze całej Unii Europejskiej. Obowiązuje także w kilku państwach, które nie należą do jej struktur.

Avatar użytkownika
smarks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2022, o 14:30
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Gdzie macie ubezpieczenie auta?

Postprzez klaudiakkk22 » 24 cze 2022, o 11:51

mi ubezpieczneie dobieralo Phinance i jestem mega zadowolona
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez wiki0001 » 24 wrz 2022, o 13:29

Moje ubezpieczenie do samochodu, pomogli mi wybrać doradcy w Phinance. To super rozwiązanie, jeśli nie mamy czasu sami szukać odpowiedniej i interesującej nas opcji. Doradcy zrobią to za nas — profesjonalnie i rzetelnie.
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez Lomalia » 22 lut 2023, o 13:17

Moje ubezpieczenie pomogli mi wybrać doradcy z Phinance. Jestem im bardzo wdzięczna za pomoc, sama kompletnie się na tym nie znam, a do nich mam zaufanie.
Lomalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 10:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie OC auta?

Postprzez adato » 13 lut 2024, o 12:52

W HDI

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]