konferencja

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

konferencja

Postprzez klaudiakkk22 » 28 paź 2021, o 11:43

Dzień dobry! Chciałabym zapytać o opinię na temat firmy cateringowej Smaki Miasta z Warszawy. Ktoś z rodziny ostatnio gorąco mi ich polecał, a z uwagi na to, że organizuję poczęstunek na konferencji firmowej, szukam naprawdę sprawdzonego miejsca. Wiem, że firma ma bogate doświadczenie w obsłudze tego typu eventów, ich fingerfood i desery są nie tylko pyszne, ale także przepięknie się prezentują, a do tego zapewniają obsługę kucharzy i kelnerów. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię na temat tej firmy:)
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: konferencja

Postprzez dspinka » 23 lut 2023, o 12:14

Hej! Czy byliście kiedykolwiek na konferencji w hotelu? Jeśli tak to jakie miejsce polecacie? Moja firma za niedługo zamierza urządzić takie spotkanie, a moim zadaniem jest zorganizowanie odpowiedniego lokalu.

Avatar użytkownika
dspinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2023, o 12:11
Lokalizacja: Wadowice

Re: konferencja

Postprzez Elza52 » 26 lip 2023, o 07:35

Konferencja jest wydarzeniem, które powinno być zorganizowane dobrze, tak aby zrobić duże wrażenie na osobach biorących w niej udział. Aby mieć pewność, że tak będzie można zlecić jej organizację doświadczone firmie. Bluexperience zajmuje się takimi usługami i ma w tym duże doświadczenie, więc z ich usług powinnaś być zadowolona.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]