Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez katrinka » 18 mar 2015, o 11:21

Mam do was takie pytanie, otóż byłam kilka dni temu u stomatologa który wyrwał mi górną czwórkę (trochę ją zaniedbałam). Mimo, że nie jest to mocno widoczne miejsce, to jednak jej brak mi doskwiera, nie mogę się przyzwyczaić. Zastanawiam się nad implantem - jaki może być koszt i czy znacie w Krk jakieś dobre gabinety które się tym zajmują?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez a_gatka » 18 mar 2015, o 22:38

Nie będzie to tanie. Moja koleżanka płaciła około 4 tys.
a_gatka
 

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez lulumiranda » 19 mar 2015, o 18:09

Rzeczywiście dużo zależy u kogo robisz i które to dokładnie będą zęby. Z tymi 4 tys zł to trochę przesada - koleżanka musiała mieć chyba kilka implantów wymienionych? U mnie koleżanka za wstawienie górnej dwójki zapłaciła coś koło 800-900 zł (nie pamiętam dokładnie). Robiła to u doktora Piotra Majewskiego przy Miłkowskiego 3 w Krakowie (jest to budynek Colosseum - na 100% kojarzysz). Dane kontaktowe znajdziesz w sieci. Z efektu była bardzo zadowolona. Nie widać żadnej różnicy pomiędzy prawdziwym a sztucznym uzębieniem.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez BlackWolf » 19 mar 2015, o 19:10

a_gatka napisał(a):Nie będzie to tanie. Moja koleżanka płaciła około 4 tys.

Niestety implanty nie należą do tanich. Za uśmiech trzeba zapłacić słoną sumkę... Choć zależy od metody wstawiania i rodzaju implantu.

lulumiranda napisał(a):Rzeczywiście dużo zależy u kogo robisz i które to dokładnie będą zęby. Z tymi 4 tys zł to trochę przesada - koleżanka musiała mieć chyba kilka implantów wymienionych?

Powiem Ci, że nie przesada. Są takie implanty, które kosztują ok. 7tys zł.
Każdy specjalista preferuje jeden do kilku tzw. systemów implantów, których cena jest od 800zł (zwykłe)- 1 800 zł (lepsze) do nawet 7 000 zł. Implantolog doliczy JESZCZE do tego łącznik protetyczny i śrubę gojącą. To nawet nie połowa wszystkich kosztów, bo także ceny docelowych koron protetycznych. Także jest to spory wydatek jak na jednego zęba.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez luxdentica » 27 lip 2015, o 11:04

sam implant, śruba w kości koszt ok 3 tys, pozniej korona na tym ok 2 tys dolicz jeszcze znieczulenia koszt ok 5 tys, ale najlepiej najpierw sie skonsultowac i dobrac odpowiedni system implantologiczny pod warunki w jamie ustnej. moje warunki byly dobre i koszt wyszedl tanszy,
luxdentica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 10:58

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez alren » 5 lip 2017, o 12:37

Implanty to już naprawdę poważna sprawa, szczególnie że w czasie operacji jest się -z tego co wiem- usypianym.

alren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:21

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez Siedemmska » 26 lut 2019, o 18:18

Ja miałam wstawiany implant zębowy u Cichonia i w sumie poszło szybko sprawnie i bez komplikacji. Centrum jest na wysokim poziomie, można tam liczyć na dobrą opiekę i profesjonalne podejście personelu.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez magicznanatura » 31 mar 2019, o 17:29

Siedemmska napisał(a):Ja miałam wstawiany implant zębowy u Cichonia i w sumie poszło szybko sprawnie i bez komplikacji. Centrum jest na wysokim poziomie, można tam liczyć na dobrą opiekę i profesjonalne podejście personelu.



Potwierdzam, jak wstawiać implant to tylko tam. Najlepsze centrum w calym Krakowie!
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez Kalciiia » 29 kwi 2019, o 19:29

Też miałam u Cichonia wczepiany implant. Generalnie bez zastrzeżeń. Jest tam naprawdę poziom, super podejście mają do pacjenta a to dla mnie też jest ważne.
Kalciiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 12:21

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez marcela » 22 maja 2019, o 12:18

Ja robilam implanty w Scandinavian Clinic. Jestem mega zadowolona. Tak jak piszecie implanty nie są tanie , dlatego musi je zrobić profesjonalista, żeby były trwałe. Dodatkowym atutem tej kliniki jest opcja, ze można na raty, wszystko załatwia się u nich w recepcji, bez problemu, szybko, także jestem bardzo zadowolona. Bo splacam sobie w miare moich możliwości i mam piekne zęby :) Polecam!
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez orszulka » 1 lip 2019, o 08:25

ja mogę jedynie polecić gabinet w Starachowicach- Stomatologia Borowski- gdzie miałam wszczepiane dwa implanty. Zabieg przebiegł w porzadku, w znieczuleniu, wiec nic nie czułam, a efekt mi bardzo odpowiada. Oba implanty wyglądają bardzo naturalnie, dobrze się trzymają i juz sie do nich przyzwyczailam (moze jedynie przez kilka dni po zabiegu czułam lekki dyskomfort). :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez Kamila12! » 30 mar 2021, o 11:53

Robiłam implanty u świetnego lekarza nazywa się dr Adam Balczyński, pełen porfesjonalizm, lepszego nie znajdziesz! Przyjmuje m.in w scanidnavian clinic na placu szczepańskim, przynajmniej ja tam robiłam i naprawde SUPER. W tej klinice jest możliwość ratalna za implanty i ja z niej skorzystałam.
Kamila12!
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 mar 2021, o 11:47

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez miniak » 29 gru 2021, o 00:42

A ja polecam klinikę Luxdentica w Krakowie, pięknie mi implanty wykonali, warto było wyglada mega naturalnie i na lata. Polecam , klinika nowoczesna, świetne podejście do pacjenta
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez Żabnik » 12 sty 2022, o 00:39

A dla osób z drugiego końca polski możecie coś polecić? ja znalazłam bardzo fajne miejsce w Trójmieście https://derm-al.pl/pl/
ale chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat. Moim zdaniem wzbudza zaufanie ale to tylko na podstawie opinii wyszukanych w internecie, anonimowych w zasadzie, ale może ktoś z was będzie w stanie i czy warto skorzystać z ich usług
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez Jejkus » 28 lut 2023, o 13:32

Nie polecam robić implantów u dr Grzegorza Hille z Lardent. Mi implant się nie przyjął i przez dwa lata musiałam leczyć kość i w innej klinice. Bardzo się nacierpiałam. Popełniłam błąd bo wcześniej nie szukałam opinii. Sprawdzajcie kobietki komu oddajecie swoje cenne zdrowie.
Jejkus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2023, o 13:24

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez Dafne » 1 mar 2023, o 11:12

Oj współczuję :( Z mojej strony mogę z kolei bardzo polecić Scandinavian Clinic, to jest na Placu Szczepańskim. Robiłam tam implant około pół roku temu i jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki jak i z efektu. Z kontroli wynika, że wszystko jest w najlepszym porządku, więc polecam dalej. Dodam, że przemiła obsługa na recepcji i świetne podejście do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę nie do przecenienia
Dafne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lut 2023, o 13:26

Re: Implanty zębowe - gdzie w Krakowie?

Postprzez marcela » 30 paź 2023, o 10:26

Ja uczciwie polecam dr Balczyńskiego, przyjmuje m.in. w scandinavian clinic. Naprawiał moje uzębienie za pomocą metody All ON X , dzięki której uzyskałam zęby w jeden dzień . Jestem mega zadowolona, moge spokojnie jesc , smiac sie a moje zeby wyglądają naturalnie. Polecam na początek umówić się na konsultacje, gdzie wszystko dokładnie jest tłumaczone i sami się przekonacie :)
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron