Jakie ciuszki dla niemowlaka?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Jakie ciuszki dla niemowlaka?

Postprzez andrat » 23 mar 2022, o 09:45

Kobitki, termin na 9 lipiec, jakie ciuszki dla maleństwa do szpitala ? Syna rodziłam w zimie więc kompletbie nie wiem czy nie bedzie małej zimno w bodach krótkich
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Jakie ciuszki dla niemowlaka?

Postprzez Allie » 23 mar 2022, o 10:09

Tak jak siebie najlepiej, adekwatnie do pogody. Tobie nie będzie zimno w krótkim rękawie przy 30 stopniach to i dziecku nie będzie. Termin też mam na lipiec, córka ze stycznia. Rampersy, body na krótki rękaw najlepsze i coś na chłodniejsze dni ;)

Polecam zerknąć sobie również na ciuszki dla niemowląt od Pinokio;
https://pinokio.pl/

Polecam szczególnie wygodne body kopertowe, znacznie wygodniej nakłada się je dziecku.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jakie ciuszki dla niemowlaka?

Postprzez alex1234 » 16 cze 2022, o 20:51

A wózek już masz? Jeśli nie, to polecam Ci zastanowić się nad Cavoe Axo Style - klasa sama w sobie!
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Jakie ciuszki dla niemowlaka?

Postprzez Elza52 » 1 mar 2023, o 13:34

Właśnie, wózek jest ważniejszą kwestią. Ja na jego wybór poświęciłam mnóstwo czasu i energii. Ostatecznie przekonał mnie EasyGo Optimo Air. To jego chcę kupić dla malucha.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Jakie ciuszki dla niemowlaka?

Postprzez werabard » 2 mar 2023, o 14:10

Ja większość wyprawki kompletowałam w sklepie dziecięcym Amumu. Świetne wykonanie i jakość, naprawdę mogę polecić.

Najbardziej trafiony zakup u nich to kombinezon niemowlęcy https://amumu.pl/shop/dodatki/ubrania-niemowlece/kombinezony-niemowlece/ który jest uniwersalny - nie za gruby nie za cienki, ale bardzo ciepły. Długo Ci posłuży bo temperaturę maluszka możesz kontrolować ubierając pod kombinezon cieńszą lub grubszą warstwę ubrań. Co najważniejsze dla mnie, podczas przewożenia w foteliku dziecka jest bezpieczniejszy od pozostałych dostępnych na rynku które są grube i puchowe przez co pasy nie przylegają blisko. Do tego ich wzory typowo dziecięce :fallinlove
werabard
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2023, o 23:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]